Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, szejdj napisał:

do rogera?

Wnikliwa analiza postów pozwala stwierdzić, że jednak Psyko pisał do Ciebie.

 

10 minut temu, Rozbo napisał:

 

Prywatnie może sobie obrażać kogo chce. Ale nie w ramach pracy i nie przy użyciu PPE jako redaktor portalu, bo wtedy wpisuje to w stanowisko redakcji. To chyba oczywiste - każdy pracodawca dba o takie rzeczy, żeby jego pracownicy nie wygłaszali poglądów, za które później to pracodawca (nie pracownik) może zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej.

 

Sam fakt, że Psyko nie zdaje sobie sprawy z takich rzeczy, świadczy tylko o tym, że przeżył ostatnie 20 lat pod kamieniem, albo że jest niedojrzałym zawodowo człowiekiem.

Ja tam lubię gościa.

Odnośnik do komentarza

@Roger jakich przeciwnowci, u mnie gra i buczy. Ale i tak zawsze będę pamiętał Twoja gadaninę co to nie będzie i ile czasu zmarnowałem. Może miało być i się nie udalo? Nie wiem, od 2013 czy 14 minęło masę czasu.

 

@szejdj do ciebie, pajacu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
8 minut temu, chris85 napisał:

Psyko czego babcię bijesz? XD 

je.bnął to je.bnął na ch.uj drążyć?

2 minuty temu, Maus napisał:

@ogqozo zobacz na post rogera, jak sie tekst formatuje.

akurat formatowanie tekstu to nie jest problem ogórka xD

Odnośnik do komentarza

Ładnie to Roger wszystko wyjaśnił. Ja dodam tylko, że nikt Psyka na siłę w PPE nie trzymał. Nie podobało mu się? Mógł odejść. Mógł napisać do chłopaków "słuchajcie, nie moja brocha, nie podoba mi się tu i to jak się u Was pracuje. Powodzenia chłopaki, ale ja opuszczam pokład". Każdy by zrozumiał, bo tak jak napisał Roger - ta robota nie jest dla każdego.

 

Ostatecznie zrobił jednak inaczej, w najgorszym możliwym stylu. Psyko, czy życzę Ci powodzenia? Wybacz, ale szczerze - nie. Po tym jak nas potraktowałeś (albo jak obrażasz Wojtka, któremu - wybacz - do kolan nie dorastasz), na to trochę nie zasługujesz.

 

Życzę CI jednak, żebyś nieco zmądrzał, a może wtedy zrozumiesz, że praca to nie tylko przyjemność i hołubione przez Ciebie w groteskowy i przesadny sposób chlanie. To przede wszystkim wyrzeczenia, obowiązki i sumienność. Przy tym jeszcze pasja, której nam nie brakuje. Chlanie jest dopiero potem ;-) 

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wojtka, mega konkrety, nudne newsy, zero klimatu, teksciorow? Muhehehe, dobre sobie. @Rozbo ja mam sentyment do PE i trochę mi smutno jak to wszystko się skończyło. Nawet bardziej, że od zawsze to wszystko było ściema, jak ładnie wyłożył Shiva. Za co zresztą chyba zarobił bana. 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

To nigdy nie była ściema, ale nawet taki HIV czy Myszaq wiedzą w którym momencie jest beka, a w którym już obowiązki. Że za tymi żartami i luzackim nastawieniem kryje się jednak ciężka praca wielu ludzi. Nie znam Shivy personalnie, więc się nie wypowiadam, ale Ty najwyraźniej tego zrozumieć nie potrafisz.

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozbo napisał:

To nigdy nie była ściema, ale nawet taki HIV czy Myszaq wiedzą w którym momencie jest beka, a w którym już ciężka praca. Że za tymi żartami i luzackim nastawieniem kryje się jednak ciężka praca wielu ludzi. Nie znam Shivy personalnie, więc się nie wypowiadam, ale Ty najwyraźniej tego zrozumieć nie potrafisz.

 

Rozbo, ale wiesz, że zaraz będziesz miał spóźnienie, a siedzisz na forum. Psyko nie ucieknie a końcówka owszem :) 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ping napisał:

HIV szybciutko złapał bakcyla achievementowego. Chyba nawet coś wbijaliśmy razem, jak również chorowałem na te zyebaństwo. 

 

Kiedy przestałeś? :yakubu:

 

 

Przepraszam że tak wtryniam się w dyskusje ale psyko chyba już wyjaśniony :)

Odnośnik do komentarza

Zwykle zeby dostac podwyzke Psyko, musisz wykazywac sie inicjatywa, robic swoja prace lepiej od innych oraz reprezentowac firme. A ty widze, ze nie tylko babcie napierdalasz, ale jeszcze LGBT szykanujesz i spozniales sie z newsami. Samym placzem podwyzki nie bedzie. :v

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, blantman napisał:

 

Kiedy przestałeś? :yakubu:

 

 

Przepraszam że tak wtryniam się w dyskusje ale psyko chyba już wyjaśniony :)


Na początku 2017. W przeciwnym razie nie kupiłbym PC-ta, Switcha i nie przeprosił się z Sony :)). Natomiast byłbym pewnie w top 50 xboksowych stulejarzy (typków, co wbijają wirtualne punkciki i myślą, że jest to fajne).

Edytowane przez ping
wyjaśnienie Blantmanowi mojego punktu widzenia
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ping napisał:


Na początku 2017. W przeciwnym razie nie kupiłbym PC-ta, Switcha i nie przeprosił się z Sony :)). Natomiast byłbym pewnie w top 50 xboksowych stulejarzy (typków, co wbijają wirtualne punkciki i myślą, że jest to fajne).

u mnie nadal co miesiąc jesteś w topce.  jak tak wygląda twoja emerytura to aż strach co to było jak byłeś czynnym zawodowo hunterem :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, blantman napisał:

u mnie nadal co miesiąc jesteś w topce.  jak tak wygląda twoja emerytura to aż strach co to było jak byłeś czynnym zawodowo hunterem :)

W najlepszych czasach robiło się po ~20k na miesiąc, co i tak jest niczym przy dzieciakach tłukących nawet ~40-50k - zero przyjemności z grania takie zawody, ot grind jak w MMO. Nadal staram się platynować/calakować gry, ale teraz przynajmniej nie robię tego machinalnie :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...