Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, pietrex napisał:

Mam pytanko. 

Zastanawiam się nad zakupem Lego: City albo Lego: HP.

Czytalem, ze City to taka bajkowa podróba „GTA”, tylko gorzej z optymalizacja. Grał ktoś?

Obecnie mam Zelde i Stardew Valley i poszukuje gry sandboxa z możliwością kolekcjonowania itd.

Co polecacie? :)

Lego City jest bardzo fajne, razem z małym rozpykałem gierkę na wszystkie możliwe sposoby i nie było ani minuty nudy, chodzi to przyzwoicie.

 

Co do LHP to tylko na ps3 ograłem to z małym, ale to jego ulubiony tytuł z Lego i bawił się przy tym też wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Frost napisał:

Polecicie jakies dobre gry wykorzystujace czujnik ruchu w joyconach oprocz Arms i innych gier za ponad 200 zl w eShopie?

 

Ponieważ wiele osób używa Switcha tylko przenośnie/przez pro controller, praktycznie żadna gra nie ma tego obowiązkowo i ogólnie mało kto się w to bawi przy robieniu gier.

 

Najlepsze wykorzystanie faktycznie jest w grach, gdzie niby jest to tylko opcjonalnym dodatkiem - Arms, Mario Odyssey, Splatoon, Zelda, Doom, Okami, RE Revelations (te dwie ostatnie są oczywiście znacznie tańsze, ale i tak - żadna pokazówka, ot gry z innych konsol z dodanym "celowaniem"). No i podobno 1-2-Switch, ale jest nadal drogi jak na pokazówkę właśnie tego. Tylko w Arms sterowanie ruchowe jest dużym elementem, w Mario Odyssey jest... średnim, w pozostałych sprowadza się do korekty celowania albo do poruszania "kursorem" na ekranie (co IMO potrafi znacząco uprzyjemniać grę, no ale to dodatek).

 

Bardzo tanie jest World of Goo (świetna gra swoją drogą), gdzie jest opcja "celowania" przez ruchy joy-cona. Ale nie ma w tym nic specjalnie zaskakującego, ot kursorem można ruszać przez ruchy nadgarstka. Uznasz, że jest wygodniejsze albo nie. Dla mnie jest, dla mnie to ma zalety celowania myszką tylko że rękę można mieć jak się chce. 

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

GRIS na propsie ale od ruskich.

Yokus takie se, myślę że są ciekwasze propozycje w eshopie.

 

Kolejnej dwójki nie miałem. Manager wydaje się najbardiej sensowną opcją jeżeli chodzi o stosunek ceny do czasu zabawy. 

 

Z mniejszych tytułów gorąco polecam  De Messengera lub Bomb Chicken.

 

Edit:

O i jeszcze przypomniało mi się o Hidden Folks - bardzo przyjemnie spędziłem przy tej gierce czas.

 

 

Edytowane przez bulaxyz82
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...