Skocz do zawartości

jak zatrzymać tę pyer****ną koszulę w spodniach


maciucha

Rekomendowane odpowiedzi

całe życie mam ten sam problem, może wy też, ale wybieram się na weselicho i nie chce znowu przy 2 tańcu miec koszuli przy kolanach, więc szukam rozwiązania

jedyne, które zdaje mi się sensownym są takie męskie suspendery zapinane na udzie lub też przypinane do skarpetki, wiadomo, że na gołej du.pie wygląda to śmiesznie i lamersko, no ale po to mam jeszcze na sobie spodnie i tu pytanie - korzystał ktoś, zdaje to to egzamin?

https://allegro.pl/stays-garters-podwiazki-meskie-szelki-koszuli-pl-i6975817299.html

2-Sztuk-M-ska-Koszulka-Pozostaje-Gentlem

dziękuję pozdrawiam, tylko poważne odpowiedzi

  • Lubię! 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Trochę gejowskie, ale jak miałem większy brzuch niż mam teraz, to czasem zakładałem te "szelki". Uwierają w uda i te moje przynajmniej łatwo się odpinają, ale zazwyczaj jednak zdają egzamin i trzymają koszulę równo i w spodniach. Ale zamów za kilka złotych od Chińczyków z Aliexpress, a nie za prawie 30 z Allegro xD

Odnośnik do komentarza

Densem świruje na parkiecie, a tu nogawką wypada podwiązka, historię tę poznają 3 kolejne pokolenia na 300 kolejnych weselach. Śmiechom nie będzie końca. Denerwuje cię koszula to załóż na nią złotą kamizelę dżastina bibehra.

Odnośnik do komentarza

Przecież jak się kupuje odpowiednią koszulę do garnituru to ona sięga prawie do połowy ud, spodnie sięgają ponad biodra i nie ma ch.uja, żeby ona wyskoczyła.  O co kaman w ogóle? 

 

No z tymi podwiązkami to dałeś. Przydatna rzecz jak chcesz tam nóż sobie przyczepić w razie zadymy, albo pomóc przy krojeniu torta o północy.

Edytowane przez krupek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

1. Wstań

2. Włóż koszulę w spodnie

3. Załóż pasek.

5. Rozepnij rozporek

6. Włóż łapę do rozporka, pociągnij lewy przód koszuli maksymalnie w dół.

7. To samo z prawej strony.

8. Powinna się trzymać.

9. Możesz zapiąć rozporek.

10. Czy zapomniałem o punkcie nr 4?

11. Sprawdzasz to.

12. Śmiejesz się, że jesteś głuptas i nie zauważyłeś.

13. Prześlij tę wiadomość do 10 innych osób, albo do końca życia będziesz grał na Nintendo :/

Edytowane przez Blaise
  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, krupek napisał:

Przecież jak się kupuje odpowiednią koszulę do garnituru to ona sięga prawie do połowy ud, spodnie sięgają ponad biodra i nie ma ch.uja, żeby ona wyskoczyła.  O co kaman w ogóle? 

 

No z tymi podwiązkami to dałeś. Przydatna rzecz jak chcesz tam nóż sobie przyczepić w razie zadymy, albo pomóc przy krojeniu torta o północy.

No nawet jak nie wyjdzie cała to się powyciąga i będzie wyglądać jak psu z du.py wyjęta, bo ten fragment siedzący w spodniach jest oczywiście cały pognieciony, że o wiszących fałdach koszuli nie wspomnę.

4 godziny temu, Dr1zzt napisał:

Takie na udach osobiście, by mnie chyba denerwowały, ale mocowane do skarpetek miałem i było wygodnie :lapka:.  

A jak dziewczyna będzie chciała pajdę do ust to powiedz, że tylko przez rozporek, bo ci się kanty w spodniach zagniotą :czezky:

Przy siedzeniu też ok?

 

 

f59ca082eaa1bd0af620a4ab820f6dc6.jpg

miałem stos dopasowanych, dobrych koszul i wszystkie mniej lub bardziej wychodziły, bo taka jest kolej rzeczy, więc takie kupie i chuy mnie obchodzi wasze biadolenie i poprawianie koszuli co 10 minut bo powychodziła ze spodni

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...