Skocz do zawartości

jak zatrzymać tę pyer****ną koszulę w spodniach


maciucha

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MaZZeo napisał:

No i prawidłowo maciucha, nie słuchaj się konsolomaniaków w żonobijkach xd kupiłeś te po taniości z allegro czy z mojego linka?

 

Dziwny system wartości  - męskie podwiązki > prawilna żonobijka. Z 2 strony każdy nosi co chcę i ma swojego bzika. 

Odnośnik do komentarza

f59ca082eaa1bd0af620a4ab820f6dc6.jpg

dla ścisłości to te miałem ubrane, więc te teksty o podwiązkach to nie wiem do kogo i będę nosił zawsze do koszul, bo w ogóle ich po chwili nie czuć, ogólnie są bezproblemowe i 100% skuteczne

a zdanie strzelających z ucha wujaszków chu.jaszków z krawatem do pępka w białej koszuli z krótkim rękawem to mnie interesuje tyle co wczorajszy obiad 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 4.08.2018 o 22:24, maciucha napisał:

f59ca082eaa1bd0af620a4ab820f6dc6.jpg

dla ścisłości to te miałem ubrane, więc te teksty o podwiązkach to nie wiem do kogo i będę nosił zawsze do koszul, bo w ogóle ich po chwili nie czuć, ogólnie są bezproblemowe i 100% skuteczne

a zdanie strzelających z ucha wujaszków chu.jaszków z krawatem do pępka w białej koszuli z krótkim rękawem to mnie interesuje tyle co wczorajszy obiad 

No trochę pedau.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 29.07.2018 o 11:52, navro napisał:

Wewnątrz spodni można wszyc cienką gumową lamówkę, która pomoże z trzymaniem koszuli w spodniach. Jednak nie przebije to pasów do koszuli. Najlepiej przymierz, zobacz czy będzie znośnie dla Ciebie jeśli chodzi o komfort i zostaw/zwróć.


Potwierdzam. Spodnie, czy garnitury nieco droższe, ale do znalezienia nawet w sieciówkach - można znaleźć spodnie z tym gumowym cienkim paskiem od wewnątrz górnej części spodni. Praktycznie niewidoczne, ale czuć pod palcem, bardzo dobrze zapobiega wychodzeniu koszuli.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...