Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Figaro napisał:

Wyplułem troszkę kawy po tekscie wymuszania czarnych aktorów i fladze konfederacji. Takich tekstów to ja bym oczekiwał po PPE, a nie ogarniętych użytkownikach forumka.

 

Akcja serialu dzieje się w małym miasteczku na południu USA. Matka głównej bohaterki wyprawia w bodajże 6 odcinku  imprezkę  na cześć Johna C Calhoun. Dla wszystkich. Bez Google wiem, że to facet, który był zwolennikiem niewolnictwa.  Coś ci to mówi o tej społeczności czy mam pisać dalej?

 

Godzinę temu, _Be_ napisał:

Śmieszy mnie to też. Moje seriale lubię tylko białe.

Przecież napisałem że lubię Sabrinę i Glow a tam masz kilka homo parek i wszystkie odcienie skóry. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, chris85 napisał:

Przecież napisałem że lubię Sabrinę i Glow a tam masz kilka homo parek i wszystkie odcienie skóry

No ale napisałeś też kupę farmazonów że niby na Netflixie nie ma takich seriali, w Ozark jak masz? Masz jakichś murzynów? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, YETI napisał:

@chris85, oczywiście widziałeś scenę po napisach? Dziwie się, że TAKĄ scenę zdecydowali się pokazać po napisać, ciekawe ile osób wyłączyło oglądania w czasie napisów.

Widziałem. W finałowej scenie 

DUŻY SPOILER

Camilla odkryła podłogę z zębów i już było oczywiste, że to jej siostra morduje dziewczynki. Dlaczego Amma zabiła swoją nową przyjaciółkę z finałowego odcinka? nie wiem. Może dlatego, że była poyebana, albo dlatego że ta chciała zostać dziennikarka jak Camille 

 

Kapitalny serial, dzięki Pan HBO :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, chris85 napisał:

Widziałem. W finałowej scenie 

DUŻY SPOILER

 

  Ukryj zawartość

Camilla odkryła podłogę z zębów i już było oczywiste, że to jej siostra morduje dziewczynki. Dlaczego Amma zabiła swoją nową przyjaciółkę z finałowego odcinka? nie wiem. Może dlatego, że była poyebana, albo dlatego że ta chciała zostać dziennikarka jak Camille 

 

Kapitalny serial, dzięki Pan HBO :lapka:

 

jeśli dobrze pamiętam chodziło o

 



syndrom poje.banie nadopiekuńczej matki co się objawiło u jej i córki innym syndromem [nie pamietam jakim, tłumaczył to lekarz w jednym odc]. Więc siostrzyczka zrobiła się ultrazadrosna o miłość matki [taki paradoks] a że matce podobały się koleżanki/dobrze się o nich wyrażała to je skasowała. To samo z dziewczyną z końca odcinka, starsza siostra ją pochwaliła to trzeba ją było odje.bać.

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem. Dużo oczywiście robi sama książka pani Flynn bo jej styl się wprost wylewa z ekranu, do ostatniej minuty liczyłem na jakieś poyebanie (pipi)nięcie ale to nie jest jedyny pozytyw. Świetne aktorstwo, szczególnie Adamsówny ale najbardziej zadziwia mnie konstrukcja/montaż tego serialu - niesamowite jest że adaptacja książki najmniej skupia się na dialogach a najbardziej na wizualizacji. Muzyka też za(pipi)ista (chociaż dziwi mnie dlaczego w czołówce każdego odcinka nie był wykorzystany ten sam klasyczny utwór z pilota i finału, świetnie do niej pasował).

Odnośnik do komentarza

Ślepnąc od Świateł po 4 epizodach bardzo mi się podoba. Serial jest  wulgarny, przez co momentami może się kojarzyć z dziełami Papryka Vegi, ale to zupełnie inna liga.

Więckiewicz, Frycz i Chabior w rolach gangsterów od pierwszych scen zaorali wszystkich amatorów z  Pitbulla. Fantastyczne zdjęcia, aktorstwo,  MUZYKA :obama: W tym roku na HBO sztos za sztosem, a jeszcze przede mną EaD

 

Odnośnik do komentarza

Dodatkowy miesiąc gratis "dzięki paypala" (działa również dla osób mających już konto) :lapka: 

https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/hbo?utm_content=DISPLAY&dclid=CjkKEQiA6ozhBRCxgpq79ea0pcUBEiQAtTDW9733y6pNlJV4kh9xZTxku0HiQKwWT6VW2xbCAZJGlKjw_wcB

 

Przyda się przy nadchodzącej premierze trzeciego sezonu detektywa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...