Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Banny napisał:

Kurde, a teraz  ogladamy The Young Pope (jakie to dobre), do tego ogladam sam też The Deuce (kozak minus niektóre sceny..) a teraz mówisz, że trzeba finiszować Escape, który także jest zacnym filmem. A w kolejce jeszcze Sharp Objects. :fsg:

The Young Pope :banderas:

polecam każdemu kto nie widział, pięknie robi na emocjach

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2018 o 00:31, _Be_ napisał:

U mnie byłoby i wyżej gdyby nie ten dzban główny aktor z dlaczego ja.

 

No może, nie wiem. Żadnym tam specjalistą w temacie aktorstwa, seriali czy filmów nie jestem, ale mi się wydaje, że on po prostu taki miał być. Nawet jak się go na żywo słucha, to nie ma tam nic innego, jak w serialu:

 

 

No i też weteranem seriali o narkotykach, imprezkach i gangsterach też nie jestem, więc jak dla mnie miłe osiem godzin :usmiech::lapka:

Odnośnik do komentarza

No może i miał taki być xD ale chodzi o to, że chłop nie jest żadnym aktorem i to słychać niestety. Mnie to drażni bo koleś wizualnie pasuje do tej roli ale wszystko psuje kiedy się odzywa, po prostu intonuje i wypowiada swoje kwestie jak osoba niezaznajomiona z rzemiosłem aktorskim przez co to rzutuje trochę na odbiór jego postaci jak i całego serialu. Nie jest to też do końca jego wina, bo Skonieczny go wybrał i uznał, że da radę ale talentu aktorskiego to raczej on nie ma :usmiech:

18 godzin temu, Banny napisał:

The Deuce (kozak minus niektóre sceny..)

Jakie to sceny?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, raven_raven napisał:

 

No może, nie wiem. Żadnym tam specjalistą w temacie aktorstwa, seriali czy filmów nie jestem, ale mi się wydaje, że on po prostu taki miał być. Nawet jak się go na żywo słucha, to nie ma tam nic innego, jak w serialu:

 

 

No i też weteranem seriali o narkotykach, imprezkach i gangsterach też nie jestem, więc jak dla mnie miłe osiem godzin :usmiech::lapka:

W scenach z Więckiewiczem czy Fryczem, widać jak na dłoni jakie z niego drewno. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, serial jest świetny bo jest dobrze zrealizowany, ma bardzo dobrych aktorów na drugim planie i nie ma konkurencji. Jakby dołożyć dobrego aktora do roli pierwszoplanowej (drewno, choć trochę inne niż bracia Mroczek), dorzucić jakąś lepszą historię to byłby perfekt, a tak jest po prostu bardzo dobry. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, teddy napisał:

Troche nie czaje tego tlumaczenia ze taki mial byc, chyba ze rezyser wyraznie mu powiedzial ze ma sie zachowywac jak android bez wszczepionego modulu intonacji glosu. Sam serial calkiem fajny, chociaz konkurencji nie ma zadnej (mowie wylacznie o polskich produkcjach ofc).

 

No przecież właśnie w tym wywiadzie, co wrzuciłem, sam odtwórca głównej roli mówi, że był zdziwiony wygraniem castingu a prowadzący rozmowę nie raz, nie dwa wspomina o tej kamiennej twarzy. Ja tutaj widzę świadome działanie, a nie przypadek albo źle dobranego człowieka. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...