Skocz do zawartości

Ukukuki

HBO GO

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, _Be_ napisał:

Najgorszy ficzer tej apki na PS4 to crashowanie jej po wybudzeniu z standby, straszny syf. 

Pomaga zamknięcie samej apki i ponowne jej uruchomienie. Uciążliwe, ale zawsze to lepiej niż jak się ma w połowie odcinka scrashować. A raczej na hbo nie ma co liczyć, bo ten błąd jest od samego początku. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 minut temu, MBeniek napisał:

Pomaga zamknięcie samej apki i ponowne jej uruchomienie. Uciążliwe, ale zawsze to lepiej niż jak się ma w połowie odcinka scrashować. A raczej na hbo nie ma co liczyć, bo ten błąd jest od samego początku. :/

Ty no ja to wiem xD ale nadal. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, trzeba sobie jakoś radzić z tym ich zacofaniem technologicznym xD. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis wjeżdża True Detective S03. Czy będzie od razu cały sezon? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Banny napisał:

Dzis wjeżdża True Detective S03. Czy będzie od razu cały sezon? 

Nie, dwa epy na start a potem co poniedziałek.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja korzystam z apki na PS4 i jest kilka bugów. Najgorszy to jak odpalam nowy odcinek i pauzuję na kilkanaście minut (biorę prysznic albo robię żarcie), wracam i nie idzie wznowić. Trzeba wyłączyć odcinek i włączyć jeszcze raz. Nic wielkiego. 

Raz napisy w menu zmieniły mi się w jakieś kody czy coś. 

I raz mi się coś buforowało w środku odcinka. 

I coś by mogli zrobić z wyszukiwaniem. Jakieś filtry dać żeby dało się wyszukać po gatunkach czy coś.

Jakiś czas temu oglądałem na HBO odcinek Westworld. Cały ep był o jakimś indiańcu i klimat mi podpasował, więc obczajam teraz od początku na HBO GO. Pierwsze pięć epów to jest taki trochę nudny rzyg i się zastanawiałem po co ja to jeszcze oglądam, ale w szóstym w końcu się rozkręciło i teraz jest mega. Zaraz dziesiąty wleci.

Edytowane przez Yakubu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi po nowej aktualizacji na Oledzie apka znowu przestała działać - nie ładuje żadnego filmu, czarny ekran.

Wczesniej pomagalo odlaczenie sieci na jakiś czas teraz nic - ktos tak mial?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłem Escape at Dannemora i sam nie wiem co myśleć o tej produkcji. Z jednej strony niesamowita prawdziwa historia, świetne zdjęcia, muzyka i aktorstwo. Z drugiej straszne dłużyzny, niepotrzebne sceny ( finałowy odcinek trwa blisko 2h) brak  więziennego klimatu i irytująca bohaterka (chociaż tutaj efekt był celowy).  Żałuję, że reżyser,

39573353a8725fffd7ad840128d338e0--zoolanxD

nie zamknął całości w 5 odcinkach, bo byłby sztosik. Mino wszystko warto obejrzeć, chociażby dla finałowego epizodu. Z niecierpliwością czekam na dalsze projekty Bena Stillera z drugiej strony kamery, bo widać, że facet ma rękę do tego typu produkcji. 

7/10

Edytowane przez chris85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi