Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z apki na PS4 i jest kilka bugów. Najgorszy to jak odpalam nowy odcinek i pauzuję na kilkanaście minut (biorę prysznic albo robię żarcie), wracam i nie idzie wznowić. Trzeba wyłączyć odcinek i włączyć jeszcze raz. Nic wielkiego. 

Raz napisy w menu zmieniły mi się w jakieś kody czy coś. 

I raz mi się coś buforowało w środku odcinka. 

I coś by mogli zrobić z wyszukiwaniem. Jakieś filtry dać żeby dało się wyszukać po gatunkach czy coś.

 

Jakiś czas temu oglądałem na HBO odcinek Westworld. Cały ep był o jakimś indiańcu i klimat mi podpasował, więc obczajam teraz od początku na HBO GO. Pierwsze pięć epów to jest taki trochę nudny rzyg i się zastanawiałem po co ja to jeszcze oglądam, ale w szóstym w końcu się rozkręciło i teraz jest mega. Zaraz dziesiąty wleci.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Escape at Dannemora i sam nie wiem co myśleć o tej produkcji. Z jednej strony niesamowita prawdziwa historia, świetne zdjęcia, muzyka i aktorstwo. Z drugiej straszne dłużyzny, niepotrzebne sceny ( finałowy odcinek trwa blisko 2h) brak  więziennego klimatu i irytująca bohaterka (chociaż tutaj efekt był celowy).  Żałuję, że reżyser,

 39573353a8725fffd7ad840128d338e0--zoolanxD

 

nie zamknął całości w 5 odcinkach, bo byłby sztosik. Mino wszystko warto obejrzeć, chociażby dla finałowego epizodu. Z niecierpliwością czekam na dalsze projekty Bena Stillera z drugiej strony kamery, bo widać, że facet ma rękę do tego typu produkcji. 

7/10

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ślepnąc od świateł właśnie skończyłem i polecam cieplutko. Na początku mnie Kubuś wku.rwiał tym drewnem, ale od połowy się przekonałem i on faktycznie chyba taki miał być.

Za to Frycz :banderas: Każda sekunda na ekranie to czysta przyjemność.

 

Też wam się zdawało, że momentami autorzy garściami czerpali z Twin Peaks przy tych wszystkich 'ciemnych' wizjach i samej końcówce?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, maciucha napisał:

Ślepnąc od świateł właśnie skończyłem i polecam cieplutko. Na początku mnie Kubuś wku.rwiał tym drewnem, ale od połowy się przekonałem i on faktycznie chyba taki miał być.

Za to Frycz :banderas: Każda sekunda na ekranie to czysta przyjemność.

 

Też wam się zdawało, że momentami autorzy garściami czerpali z Twin Peaks przy tych wszystkich 'ciemnych' wizjach i samej końcówce?

Scena z fryczem w zajezdzie dla tirowcow nasunela mi skojarzenia z opowiescia Masorza o myciu dvpy w lazience dla gosci :) za duzo forumka czasami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...