Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maciucha napisał:

:yuno:

 

warto sie kłopotać?

Jeszcze jak! Nie jest to poziom mojego ulubionego drugiego ale nadal jest wysoko.

51 minut temu, Pupcio napisał:

o cie chuy xD yakubu ty się na czymś znasz poza niszczeniem swojego organizmu?

Ja mam teorie, że przy tym upadku i przed podaniem banana mózg mu na chwilę przestał pracować

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2019 o 19:09, YETI napisał:

 

 

Puściłem sobie pierwszy ep do obiadku. Z początku miałem wrażenie, że będzie to po prostu zbitka klisz z różnych azjatyckich straszaków, a jeśli się już ich trochę widziało, to raczej nic specjalnie nie zaskoczy. No ale niektóre twisty to nawet lekki :obama: Jakieś napięcie też się momentami pojawiało. Na razie jestem na tak i wieczorkiem oglądam dalej :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pupcio napisał:

No Malvo to był rozpyerdalator ale w ogólnym rozrachunku mesajah 2>1. Chociaż wszystkie 3 są zayebiste

To prawda młodszy człowieku. Pierwszy ma wyrazistsze postaci, ale drugi sezon całościowo jest lepszy. 

A trzeci najsłabszy, ale takich sezonów to ja każdemu serialowi życzę.

I jest V.M. Varga,

FMDxLQm.jpg

boska Mary Elizabeth Winstead i inni.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Masorz napisał:

Yakubu odpuszcza drugi, najlepszy sezon Fargo po 2 odcinkach? :wujaszek:

Ten chuopak aż się prosi o warna.

Nie no oglądam dalej, bo jednak po tych pierwszych 10 minutach w miarę się unormowało. Nie przepadam za przerysowanymi daunami i ogólnie ten humor mnie lekko odpycha. Trochę za dużo komedii w tym :/

I widać, że reżyserek lubi brąz xd Niemal w każdej scenie dominuje ten kolor, wtf

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Yakubu napisał:

Trochę za dużo komedii w tym :/

To ty filmu braci Cohen nie widziałeś? xD

11 godzin temu, Ludwes napisał:

drugi faktycznie najlepszy, ale trzeci slaby

słaby ale nadal 8+/10

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem pierwszy ep Sharp Objects i w sumie szału nie poczułem. Trochę nudne, ale za to od drugiego odcinka się wkręciłem i rano pękło pięć pod rząd. Później obiad i gierki, a teraz obejrzałem dwa ostatnie epy i tak siedzę rozyebany w fotelu i nie wiem co z sobą począć. Zayebisty serial. 

Ehh i nie wiem co dalej, Deadwood czy Detektyw? Albo może by ochłonąć i pojechać ostatni sezon Ashy Slashy? 

Odnośnik do komentarza
Wczoraj odpaliłem pierwszy ep Sharp Objects i w sumie szału nie poczułem. Trochę nudne, ale za to od drugiego odcinka się wkręciłem i rano pękło pięć pod rząd. Później obiad i gierki, a teraz obejrzałem dwa ostatnie epy i tak siedzę rozyebany w fotelu i nie wiem co z sobą począć. Zayebisty serial. 
Ehh i nie wiem co dalej, Deadwood czy Detektyw? Albo może by ochłonąć i pojechać ostatni sezon Ashy Slashy? 
Sprawdzam
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...