Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie się nie dziwię, że obniżyli cenę do 19,99 zł. Aplikacja do dupy, w ogóle mają jakiś content po 4k seriale czy filmy? Nawet na moim cyfrowym polsacie ich głównych kanałach hbo1, hbo2 i hbo3 to filmy są w 720p, no porażka, że nie ogarnęli z tym jeszcze. W takim tempie jakby Netflix chciał to by ich z palcem w dupie wykupili i mieli te swoje seriale (ulepszone jakościowo) gra  o tron, rodzina soprano w normalnych rozdzielczościach 4k.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam (kończę 3 odcinek) i jestem zachwycony. Rewelacyjny serial, zawsze chciałem coś takiego obejrzeć. Bo taki dealer to się naogląda różnych rzeczy, hehe. Świetnie wypadł ten debiutant w głównej roli. W ogóle obsada dobrze dobrana, tylko szkoda że na razie mało Więckiewicza. Chabior urodzony do ról oprychów. Zdjęcia i muzyka na medal. Najlepsze w tym serialu jest to co najważniejsze, czyli historia. Niesamowicie wciąga i zaskakuje, od razu oglądasz kolejny odcinek. Dobrze że wrzucili całość.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po przeczytaniu książki i według mnie (na razie po 2 odcinkach serialu) serial lepszy. Bałem się troszkę jak przedstawią bohatera jak 60 % książki to jego myśli w formie narracji:) Obsada świetnie dobrana szczególnie ten debiutant. Rozpisze się jak całość obejrzę ale serial pozytywnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, blantman napisał:

Jestem świeżo po przeczytaniu książki i według mnie (na razie po 2 odcinkach serialu) serial lepszy. Bałem się troszkę jak przedstawią bohatera jak 60 % książki to jego myśli w formie narracji:) Obsada świetnie dobrana szczególnie ten debiutant. Rozpisze się jak całość obejrzę ale serial pozytywnie zaskoczył.

Akurat w ten weekend musiało u mnie wywalić internet. Muszę obejrzeć całość, słyszałem w robocie, że nawet Frycz zagrał swoją życiówkę.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Ja skonczylem juz i powiem tylko ze swietny serial. Frycz (!!!!!!), Wieckiewicz, Chabior :fsg: Sporo tez nowych twarzy, tylko glowny bohater mi srednio przypadl do gustu. Jesli chodzi o polskie seriale to raczej nie bylo nic tak brutalnego i wulgarnego, ale taka tez jest ksiazka podobno. Mi to tam zupelnie nie przeszkadza bo nie byly to bezsensownie latajace kur wy jak u Vegi, tu w zasadzie kazdy dialog siadal wspaniale i byl mega soczysty. Kozak

Odnośnik do komentarza

Wieczorem obejrzałem cztery epizody, jak na razie podpisuję się pod opinią kolegi.

Dario zasługuje chyba na osobny serial. Te jego awantury, wątek z Jackiem, czy teksty typu "Rucham was wszystkich kutasem. Ale ciebie, Kubuś, to z miłością" :nosacz3:

Na plus przede wszystkim klimat, czy nawet jakieś epizodyczne postaci, wszystko kurde jest zgrane na tip top. Fabuła nie jest jakiś wysokich lotów, ale w takiej otoczce jakoś mi to nie wadzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Wieczorem obejrzałem cztery epizody, jak na razie podpisuję się pod opinią kolegi.

Dario zasługuje chyba na osobny serial. Te jego awantury, wątek z Jackiem, czy teksty typu "Rucham was wszystkich kutasem. Ale ciebie, Kubuś, to z miłością" :nosacz3:

Na plus przede wszystkim klimat, czy nawet jakieś epizodyczne postaci, wszystko kurde jest zgrane na tip top. Fabuła nie jest jakiś wysokich lotów, ale w takiej otoczce jakoś mi to nie wadzi.

 

 

HBO chyba tym serialem odkryło zlotą formułę serialu w erze Bingeu - 6 zwartych odcinków które można obejrzeć w dzień i się w pełni zagłębić. Netflix może tego pozazdrościć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ślepnąc od Świateł wchodzi gładko. Zaryzykowałbym nawet, że Kubuś to Ray Donovan polskiego narkobiznesu. Tak było w pierwszym odcinku, potem troszeczkę za dużo faz po amfie ale ok. No i są typowe głupoty jak np. fakt, że ogarnięty człowiek, który ma wszystko pod kontrolą

Spoiler

diluje lewym towarem bo mu szefu zyebał transport, a klienci czekają. Nawet nie sprawdził co sprzedaje. Siup na wagę i na handel.

Ale to tylko takie czepialstwo drobnych. Troszkę też nie pasuje mi to jak gada do klientów. Przykład? Pazura w mieszkaniu.

Spoiler

"Czemu rozmawiasz o mnie z innymi ludźmi?", "Prosiłem cię żebyś tego nie robił" po czym Cezary robi minę jakby zaraz szatan miał mu odbyt pucować, a właściwie w tonie głosu nie było nic przerażającego. Po prostu w Kubie nie ma nic co budziłoby lęk.

Frycz za to... :notbad: 

Motyw z Argentyną dobry. Ostatni bastion Piotrka jak i "fajnal destinejszyn", który daje ładny kontrast całemu budującemu się szaleństwu. 

Dobre, stonowane i lekko undergroundowe kino nocnego życia.

Wskoczyły 4 odcinki i jadę dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nieźle pewne rzeczy pozmieniali względem książki ale na plus. Naprawdę bałem się narracji bohatera ale wybrneli z tego dobrze. Książka już w sumie była gotowym scenariuszem. Dialogi przenieśli prawie 1do 1  te które w książce były. Dodali tylko pewne dialogi aby wytłumaczyć co w głowie bohatera siedzi. W sumie książka to tak w 60% jego przemyślenia o wawie, ludziach, miłości etc. 

 

No i tak jak w książce Kubuś wkuriwa ale sikora dareczek i jacuś nadrabiają. Czytając książkę miałem nadzieje na marny koniec głównego bohatera tu mam tak samo:ragus: (pipi)any słoik z olsztyna

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2018 o 13:18, schabek napisał:

 

Jak ogladalem to momentami sie go balem xD 

 

 

 

S Z T Y W N I U T K O

 

 

 

Scena jak śpiewają myslowitz, przymiarki u tuk tuka. Niesamowity serial, odpały po wiadomoczym mocne. Osobiście Kubusia polubiłem, nie przeszkadza mi drewniana gra, lepsze to niż robienie z siebie pajaca na siłe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dud.ek napisał:

 

 

 

Scena jak śpiewają myslowitz, przymiarki u tuk tuka. Niesamowity serial, odpały po wiadomoczym mocne. Osobiście Kubusia polubiłem, nie przeszkadza mi drewniana gra, lepsze to niż robienie z siebie pajaca na siłe.

 

Akcja w hotelu z poslem zostanie na stale w moim sercu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...