Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Doooobre to goowno, omijałem jak każdy polski serial, ale po waszych opiniach zaryzykowałem no i jest S Z T Y W N I U T K O :kaz:

 

Jedynie główny bohater gra trochę jak drewno i duka jak po szybkim kursie aktorstwa, ale ma coś w sobie, że da się lubić. 

 

Brutalnie, wulgarnie, realistycznie, świetne zdjęcia i muzyka. Warszawa wygląda miejscami jak jakiś Hong Kong. Montaż jedynie na takie 4 na szynach. 

 

Samo S Z T Y W N I U T K O jest genialne i na start lepsze niż 90% polskiego "true" rapu. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Dud.ek napisał:

Mamy teraz swojego Keanu Reevesa

No nie bardzo. W chwili przejęcia torby stracił kontrolę nad czymkolwiek.

Serial nie jest zły, jest dobry ale rewolucji w polskim kinie sensacyjnym raczej nie wprowadził. Nie ma za bardzo sensu zagłębiać się w szczegóły ale nie wszystko było przemyślane i miało sens. Sceny "wizji" miały odzwierciedlać relacje Kuby do narkotyków ale dość chaotyczne to było. Lepiej wypadły sceny "Argentyny". Całą reszta mocna i wulgarna ale nie przesadzona jak u pana Vegety. Dobra gra Nożyńskiego choć zabrakło odrobiny drapieżności w postaci.

Niemniej serial ogląda się przyjemnie, a postać Dario momentami przyprawia o dreszcze, dobra i klimatyczna muzyka, a celebryci polskiego aktorstwa obsadzeni z głową. Warto sięgnąć po serial.

No i Rayos przestawiający auto :banderas:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Solderowy123 napisał:

Ostatnio obejrzałem świetny, liczący trzy epizody, miniserial z Hughem Grantem "Skandal w angielskim stylu". Warto poświęcić czas na obejrzenie całości.

https://hbogo.pl/seriale/skandal-w-angielskim-stylu/sezon-1/odcinek-1

+ 1  naprawdę fajny serial ale ja boje się takie seriale tutaj polecać :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Ślepnąc od świateł i co tutaj dużo mówić, najlepszy polski serial jaki pamiętam od czasów Pitbulla. Naprawdę wyborny wizualnie, dźwiękowo i w dużej mierze aktorsko (Frycz, Więckiewicz, Chabior, i nawet Pazura, którego niby lubie ale aktorsko nie zbyt trawię) oprócz pary Kuba i Paulina. Rozumiem, że Nożyński to debiutant, ale no niestety trochę to ciągnie w dół ten projekt (chociaż nie wiem kogo mogli by tam wsadzić żeby pasował jak on wizualnie z polskich aktorów - Fabijańskiego?) Gość ma świetną aparycje do tej roli, ale całą magia mija kiedy chłop się odzywa bo wtedy to brzmi jak aktorzy w Trudnych Sprawach, scena snu w którym ulewa pochłania Warszawe wygląda tragicznie tutaj chyba mogli sobie odpuścić, ale reszta jest naprawdę znakomita. Zwłaszcza podciągnięta wizualnie Warszawa, która momentami przypomina ostatniego Blade Runnera (smog/mgła plus neony), charakterystyczne miejscówki, które dla osób znających imprezowe życie miasta dodaje kolejnego smaczku. Jak uważam, że historia jest skończona tak obejrzałbym drugi sezon (tylko żeby nie skończyło się jak z True Detectivem gdzie będą chcieli pocisnąć niby coś zupełnie innego a wyjdzie zupełnie inna kupa).  Polecam jak ktoś jeszcze nie widział, 8 odcinków ogląda się jak dobry film, ogólnie końcówka, motyw z weselem i ogólny klimat też mi mocno podlatywał trylogią Pushera. 

 

@Masorz Prośba, wydzieliłbyś posty z tego tematu do osobnego dla serialu (dużo gównianych serialików ma swoje tematy to i temu się należy) 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nowe seriale azjatyckie od 1 grudnia w HBO:GO: "Miss Sherock", oraz "Folklor".

https://media2.pl/internet/153819-Azjatyckie-seriale-HBO-Folklor-i-Miss-Sherlock-od-grudnia-w-HBO-GO.html

Chodzą pogłoski, iż zarząd AT&T dąży do tego, aby wszystkie produkcje od WarnerMedia (wcześniej Time Warner), znalazły się w nowej usłudze pod szyldem HBO. Ponoć na tym samym serwisie mają się znaleźć wszystkie filmy WB, kreskówki Cartoon Network, anime, i jeszcze coś więcej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2018 o 21:21, blantman napisał:

Nieźle pewne rzeczy pozmieniali względem książki ale na plus. Naprawdę bałem się narracji bohatera ale wybrneli z tego dobrze. Książka już w sumie była gotowym scenariuszem. Dialogi przenieśli prawie 1do 1  te które w książce były. Dodali tylko pewne dialogi aby wytłumaczyć co w głowie bohatera siedzi. W sumie książka to tak w 60% jego przemyślenia o wawie, ludziach, miłości etc. 

 

No i tak jak w książce Kubuś wkuriwa ale sikora dareczek i jacuś nadrabiają. Czytając książkę miałem nadzieje na marny koniec głównego bohatera tu mam tak samo:ragus: (pipi)any słoik z olsztyna

fajnie gdybys juz jednak nie wspominal na co miales nadzieje na koncu. brzmi to jednak troche jak spoiler.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.