Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2018 o 17:13, szejdj napisał:

O, odpalam TV, aktualizacja HBOGO i co? Działa, nie trzeba odpalać przez konsolę. Specjalnie naprawili z okazji wykupienia abonamentu przeze mnie.

 

Faktycznie działa. Nawet pofatygowali się i odpisali mi w messengerze po tym jak w maju radzili bym korzystał z lapka albo Chromecasta :)

 

yIQKO17.png

Odnośnik do komentarza

Kolega mi ostatnio napisał, że ogląda "Deadwood". No kurna typie. Znam go 10 lat i praktycznie cały ten czas mu trułem dupę żeby oglądał "Deadwood" a nie jakieś farfocle, co olewał, i w końcu ta apka mu to podsunęła i to zrobił i się jara. W momencie, w którym zabito Filmstruck, to dla mnie największe możliwe pocieszenie co do technologii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

HBO Go w końcu na LG! No zajęło im to rok, ale aplikacja przynajmniej działa całkiem ok. Nastawialem się też na mega tragiczna jakość po wcześniejszych opiniach i pozytywnie się zaskoczył em, 19 zł za 5 urządzeń, 2 osoby mogą oglądać w tym samym czasie, wziąłem z miejsca! 

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś na bieżąco Escape at Dannemora? Ja jestem po prostu zachwycony po 4 epach. Czuję jakbym oglądał kolejny sezon Fargo :banderas:  Montaż, zdjęcia, muzyka, klimat - najwyższy poziom. Do tego GENIALNE aktorstwo(Arquette miażdży) i już się nie da oderwać od ekranu. Jak na razie mocne 9/10.

 

https://www.rottentomatoes.com/tv/escape_at_dannemora/s01/

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sharp Objects. 

Niestety na Netflixie nie ma co liczyć na takie seriale. Biała obsada,  prawdziwe duszne południe, bez wyciskania na siłę czarnych aktorow, flagi konfederacji, brak przedstawicieli LGBTQ+. 

Cudowny montaż, piękne stonowane zdjęcia i oryginalny patent z muzyką. 

Serial, może przez scenerię albo czołówkę kojarzy mi się z pierwszym sezonem True Detective. Może dlatego, że każdy pompuje w siebie litry bourbona i dalej chodzi trzeźwy. Seryjny morderca w miasteczku schodzi na trzeci plan, ten serial to nie kryminał a dramat o depresji i toksycznych relacjach. 

To na pewno nie jest serial dla każdego, ale ja wciągnęłem cały w dwa dni. A podobały mi się Glow i Chilling Adventure of Sabrina. Finał jest niesamowity. 

9/10 

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 8
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...