Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie HBO GO to techniczny potworek i po miesięcznym próbnym okresie nawet nie chciałem kontynuować. Zaczynając od tego że niektóre seriale hbo  ich własnej produkcji są obcinane, bo po (pipi) mam oglądać jeszcze scenki po napisach, kończąc na jakośći streamingu która przyprawia o zażenowanie.

Naszło mnie by obejrzeć ponownie Wonder Women więc odpalam po 5 min wyłączam bo w 480p nie będę oglądał, skończyło się że odpaliłem wersje 1080p WEB-DL z mojego NASa. I oni jeszcze 40 zł za to chcą :daddy:

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał wybierać tylko jeden serwis vod, to raczej postawiłbym na HBO. Fakt, pod względem technicznym są za Netflixem, chociaż ja większych problemów jak buferowanie nie miałem (oglądam poprzez PS4). Jakość niektórych filmów czy seriali, mocno średnia, wątpię czy jest to 1080p. To chyba jedyny minus HBO, bo cała reszta, czyli biblioteka dostępnych tytułow wynagradza te niedociągnięcia techniczne. Jeżeli ktoś zaczyna przygodę z serialami, to nawet niech się nie zastanawiam, bo Rodzine Soprano, Wire, Kompanie Braci i całą reszte obejrzy tylko tam. Nowości też dają radę, obecnie oglądam Castle Rock, Gracze i Ostre przedmioty, gdyby te seriale pojawiły się na Netflixie, to można byłoby je spokojnie postawić na tej samej półce wraz z Narcos czy Stranger Things.

Obecnie większość czasu spędzam z HBO, Netflix w ostatnich tygodniach służy do Różowy lat 70 podczas śniadania i filmów dokumentalnych. Więc gdyby miał wybrać, to stawiam na hbo, ale z drugiej strony, po co się ograniczać, koszt tych dwóch serwisów to niecałe 75zł, a pomyśleć że jeszcze rok temu płaciłem niewiele mniej za ponad 100 programów na których nic nie było.

Odnośnik do komentarza

To jest absurdalne, że HBO zajęło tyle czasu żeby dostarczyć swoją usługę na terenie Polski, a potem to jeszcze spyerdolili. Ja raczej po tym darmowym miesiącu pasuję. No fajny content, ale co z tego skoro dostarczony jako niepłynne, rozmazane gunwo.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, YETI napisał:

Jakość niektórych filmów czy seriali, mocno średnia, wątpię czy jest to 1080p.

Z moich obserwacji tak: Oglądając na PS4 Pro wygląda to jak 1080p, ale przyjemność z oglądania jest u mnie skutecznie niszczona dłuższym lub krótszym buforowaniem góra co kilka(naście) minut. Może faktycznie spróbuję podpiąć konsolę kablem do routera i sprawdzę - ale, kurła - oba urządzenia stoją od siebie ze 2 metry w linii prostej. :[

Na PC przez przeglądarkę obraz wygląda niewiele, ale jednak zauważalnie gorzej. Z drugiej strony tutaj przynajmniej odtwarzanie jest płynne od początku do końca. Boli też brak jakichkolwiek opcji wyboru jakości obrazu.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Mam ps4 po WiFi, nic się nie buferuje ani na HBO ani na netflixie. Z tą jakością na HBO to jest różnie, nawet takie Wire mimo swoich lat wygląda ładnie, a np. film Wonder Woman (swoją drogą, tragiczny), miał jakość jak jakieś (pipi) z torrentow. Gracze wyglądają jak w full HD, ale już castle rock czy ostre przedmioty, nieco gorzej. 2018 rok i żeby taki gigant tak HBO oferował produkt w takiej jakości, to trochę beczka.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ostatnio jakość się ciut poprawiła, tzn. nie zbiera na wymioty. Wcześniej serio zastanawiałem się (np. oglądajać serial Barry) czy nie ściągnąć lepszej wersji z piratów, bo przy nocnych scenach czułem się jakbym przeniósł się do roku 2000 i 200megowych ripów. 

Tak jakoś dziwnie wyszło, że jakość podskoczyła po zakończeniu miesiąca próbnego. Może to przypadek, ale widzę, że sporo osób które zaczęły przygodę z hbo go od darmówki ma duże zastrzeżenia co do jakości technicznej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.08.2018 o 18:01, pajgi napisał:

Tak jakoś dziwnie wyszło, że jakość podskoczyła po zakończeniu miesiąca próbnego. Może to przypadek, ale widzę, że sporo osób które zaczęły przygodę z hbo go od darmówki ma duże zastrzeżenia co do jakości technicznej. 

 

Jakby dawali ludziom na okresie próbnym gorsze bitrate'y to podziwiam umiejętność strzelania sobie w stopę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...