Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Z czego ponad 30 na GoT xD m.in. dla Kita (za powtarzanie jednej kwestii przez cały sezon), Sophie czy Alfiego xDDDD Widać, że hbo nie szczędzi kasy, żeby choć trochę przykryć blamaż jakim był ostatni sezon.

A zabrakło nominacji choćby dla Stephena Dorffa (imo najlepsza rola w nowym detektywie) czy Julie Roberts (za homecoming). No słabo trochę. Liczę, że got będzie największym przegranym tegorocznej edycji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, grzybiarz napisał:

https://hbogo.pl/seriale/euforia/sezon-1

Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek, całkiem niezłe, przypomniały mi się czasy, kiedy człowiek był młody i chodził po jakichś domówkach... 

Dobrze pokazują "banię". Oglądałem nieco upalony, więc wczoraj to dla mnie było 10/10.

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Świetna rzecz i te cycuszki, nóżki nastoletnie :notbad: Oprócz grubej.

Odnośnik do komentarza

 Czarnobyl obejrzany, Gra o tron rowniez xD zabralem sie za snowfall (3ep) bo jaranko, fajny klimacik a tu czarnuch na grubo idzie od samego poczatku. Pewnie zeby nie pozna pora to i zaczalbym 4 odcinek.

Co tam jest wartego do obejrzenia? moze jakis fajny dokument?

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, MBeniek napisał:

Ja chyba stary jestem czy coś ale co znaczy 'na grubo idzie'? W sensie, że dobre? 

A oglądałeś serial? Nie chciałbym Ci niczego spoilerowac. Tak..serial mi się podoba i jest dobry. A co do tego zwrotu to nie sądziłem że akcja tak szybko przyspieszy

ze śmiesznych papieroskow do białego prochu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Szymek napisał:

 

Co tam jest wartego do obejrzenia? moze jakis fajny dokument?

https://www.filmweb.pl/ranking/vod/hbo/serial

 

58 minut temu, Szymek napisał:

 Czarnobyl obejrzany, Gra o tron rowniez xD zabralem sie za snowfall (3ep) bo jaranko, fajny klimacik a tu czarnuch na grubo idzie od samego poczatku. Pewnie zeby nie pozna pora to i zaczalbym 4 odcinek. 

Czym dalej, tym lepiej. Niesamowity serial. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...