Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze w takim wypadku będziemy żyć nadzieją do pierwszego epa, a z każdym następnym będzie w nas gasnąć. Paru z nas będzie się oszukiwać, że "jest dobrze chłopaki, jest dobrze", paru innych będzie oglądać bo "dam mu szansę, może się rozkręci" (chyba jak gufno spuszczane w kiblu ), a zadowoleni będą tylko fani większej ilości cycków i akcji. 

Odnośnik do komentarza

No to już muszę obejrzeć jak tzytzki Zenday'i.

14 godzin temu, Yakubu napisał:

Jo Euphoria super, ale jednak The Leftovers bardziej mną pozamiatało. Jak się wkręciłem, to w dwa dni wszystkie trzy sezony wleciały, a jak znalazłem jakąś reckę, że pierwszy sezon ciulowy, bo nie wiadomo o co chodzi to miałem ochotę do gnoja pojechać i mu w(pipi)ić i zrobić kupę do ust.

 

A jednak Jakub ma dobry gust.

Czyli wyjątek potwierdzający regułę.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Masorz napisał:

No to już muszę obejrzeć jak tzytzki Zenday'i.

 

Nie ma ich tam, są inne LEPSZE ale sama Zendaya mm mmm

 

IMG_20190831_035045.jpg?width=509&height

 

:wub: 

 

A serial P O T Ę Ż N Y świetnie zagrany, a jak wygląda! Cukiereczek. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2019 o 12:48, pajgi napisał:

Po kolejnej próbie obejrzenia kolejnego sztosika na podstawie komiksu (Legion) odpaliłem Euforię i siadło. Oglądanie naćpanej Zendayi to czysta przyjemność. Bez maniery, szpanowania, kija w dupie, od pierwszych minut wierzysz w jej postać. Dziękuję Disney. 

Po pięciu epach Euforia wydaje się być za(pipi)ista. Castingowo mamy do czynienia z typowym serialem o szkole wypchanej pięknymi nastolatkami, gdzie trans jest ładniejszy niż wszystko co ruchają/ruchali konsolomiaki, a jedyna gruba laska w szkole nosi rozmiar XL. Fani habeowych penisów nie będą zawiedzeni

Historyjka to takie bardziej hardcoreowe Sex Education, wizualna perełka po której już nigdy nie będziesz chciał być nastolatkiem w amerykańskiej szkole. 

Ostatnio się rzadko z Pajgim zgadzamy w tematach serialowych, ale tutaj się rękami i nogami mogę podpisać pod jego zachwytem, gdyż sam jestem zachwycony. Po 4 odcinkach póki co. Nastolatkiem to ja byłem 20 lat temu, ale Euforia ma w sobie jakąś taką magię, że wprost nie mogę się oderwać. Wczoraj jak musiałem swoje mieszkanie sprzątać i wyłączyć serial, to autentycznie zrobiło mi się smutno (nie, ja nie oglądam seriali dco prasowania, gotowania, odkurzania czy ścierania kurzy).

Wszystko wydaje się być do bólu autentyczne, chociaż wiadomo, że ja miałem w 1999 roku trochę inne problemy, niż Rue, Cassie, Nate czy Jules w 2019.

Scena z prezentacją rodzajów dickpicków mnie rozwaliła, jak i wiele innych.

Tzytzki Cassie

 

Sydney_Sweeney_058.jpg

 

:s159: :buziak:

No to idę dalej oglądać i szykuje się 8+/10, elo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

 

W dniu 8.09.2019 o 14:50, areka napisał:

Ja pier.dolę. Serio podoba wam się ta pretensjonalna, infantylna, egzaltowana produkcja dla nastolatków w stylu teledysków lady gagi?

Tak. Euforia nie jest metafizyczną opowieścią o sensie życia, ale żeby zaraz egzaltowana i infantylna? Może pretensjonalna, ale w takim samym znaczeniu jak wszystko co nie jest The Wire czy co tam kto uważa za wyznacznik jakości. Mnie przekonuje brak moralizatorstwa i jednoznaczności. Bohaterowie nie są kartonowi, nawet jeżeli ich motywacje wydają się błahe i dziecinne (no dziwne...), to trudno ich odebrać jako nieprawdziwych. Nie wdzięczą się i nie przybijają piątek z widzem.

 

Realizacyjnje Euforia wchodzi w pewne schematy, ale potrafi też przy(pipi)ać czymś naprawdę ładnym. No i ma lepsze zakończenie niż Freaks and Geeks (nadal najlepszy serial o nastolatkach), więc teges... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.09.2019 o 21:58, blantman napisał:

Wrócił the deuce :banderas:. Wspaniały odcinek czekam na więcej. Po okresie wiem że będzie mocne kino

 

:banderas: 

 

Najlepsza rzecz na HBO w tym roku zaraz po Czarnobylu (Euforia pózniej) ogladajcie i jedzcie z tego wszyscy bo David Simon znów to zrobił. 

 

Btw to jeszcze w tygodniu zacząłem oglądać dwa nowe dla mnie seriale: 

 

succession-season-2-e1557338372956.jpg?fit=900,481&ssl=1

 

A1GqNCYnRnL._RI_.jpg

 

Snowfall był polecany tutaj i faktycznie bardzo dobra rzecz dla fanów klimatów ala Narcos (oczywiście nie ten kaliber ciężkości ale wiecie o co chodzi), Sukcesji nie widziałem żeby ktoś polecał ale też warto.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

 

cały OST, niedługo na vinylu. Może @Buttowi się spodoba, on słucha taką muzę.

Ja słucham tylko Slayera i Ariany Grande.

 

A Ty Grzybi nie byłeś jakimś metaluchem w młodości? Coś mi się kojarzy, a dziwne, że Sunn 0))) nie znasz. 

Edytowane przez Butt
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grzybiarz napisał:

Może @Buttowi się spodoba, on słucha taką muzę.

 

Akurat na nowej płycie SunnO))) jednym z gości jest Hildur Gunadottir :usmiech: Kiedyś ktoś wrzucał tutaj film na temat nagrywania tego soundtracku, ciekawostką jest to, że całość to są dźwieki elektrowni na Litwie (tej samej w której kręcili zdjęcia do serialu) na przykład utwór "The door" to nagrane i przetworzone drzwi wewnątrz elektrowni. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2019 o 05:10, II KoBik II napisał:

Snowfall wciągnięty :ragus: juz dawno. Czekam na 4 sezon. 

Właśnie skończyłem 3 sezon, 8 i 9 ep to było mistrzostwo świata. Po ostatnim odcinku spodziewałem się dalszego trzęsienia ziemi, było już tylko bardzo dobrze i satysfakcjonująco. 4 sezon zapowiada się świetnie i oby na stałe pojawiła się postać Skullego, co sugeruje końcówka odcinka. 

 

Tak, obecnie chyba najlepszy, emitowany serial. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...