Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, _Be_ napisał:

Nie zawsze anulacja oznacza, że konkretny sezon był słaby. 

Tym gorzej. Bo wciągasz się w historię i tu nagle dupa, bo anulowano kontynuację. Jeszcze nie daj boże, że sezon akurat skończył się cliffhangerem. :/

Co innego jeśli mówimy o jakiejś antologii. 

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, MBeniek napisał:

Tym gorzej. Bo wciągasz się w historię i tu nagle dupa, bo anulowano kontynuację. Jeszcze nie daj boże, że sezon akurat skończył się cliffhangerem. :/

 

No ale nie zmienia to faktu, że jak ktoś chce obejrzeć to bez znaczenia czy jest cliffhanger czy nie. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

No spytałeś po co, odpowiadam, że może ktoś mieć na to ochotę po prostu. 

no-shit-qv5m23.jpg

 

3 godziny temu, Farmer napisał:

Plus podejście jest inne wiedząc, że kontynuacji nie będzie, a poza tym twórcy znając los serialu podobno jako tako zrobili zakończenie. No i mam sentyment do Swamp Thinga :dunno:

Tak właśnie myślałem, że oto może chodzić. W sumie też bym się cieszył jakby zekranizowali przeze mnie lubianą, jakąś mniej popularną postać, nawet jeśli faktycznie miałby to być tylko jeden sezon. I plus dla twórców, że zamknęli historię.

Odnośnik do komentarza

Katarzyna Wielka spoko serial ale kurde czemu Helen mirren wybrali do roli głównej. W momencie zamachu na swojego pierwszego męża caryca miała 33 lata chyba... A Helen ma z 70 kilka xd. Przez to troszkę boli od patrzenia jak Helen ugania się za chłopcami młodszymi i myśli o seksie:D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2019 o 12:12, nieobchodzimnieto napisał:

"Nasi chłopcy" yebaniutki sztos

potwierdzam. 10 epów weszło elegancko. nawet mamuśka się wkręciła. solidnie i sumiennie zrobiony. pokazuje grzeszki obu stron, robi dobrą wczujkę w tamte klimaty i sytuację. praktycznie nie ma do czego się doczepić poza małym szkopułem w 7 odcinku ale on sam pozamiatał innymi odczuciami więc wybaczam. 

Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie oglądałem, ale ich apka to dalej szajs. Człowiek nie może normalnie przewinąć filmu kawałek do tyłu, bo wyskakuje error. Od początku też nie da się przewinąć, bo to samo. Reset też nie pomaga. Parafrazując klasyka -"super apka k....rowo". Musiałem się posiłkować cda, bo zostało mim do obejrzenia kilka ostatnich minut seansu. No, z taką technologią w 2k19, to full profeska. Cud, że w czasie seansu się nie wykrzaczało/buforowało, bo wcześniej tak było. Do poziomu Netflixa jeszcze lata świetlne.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...