Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

No i tylko 5 zł więcej za taką super jakość i wygodę użydkowania :potter:

Ostatnio pisałem, że na tv nie mogłem przewinąć w dany punkt filmu, ani cofając ani od początku, a dziś standardowo na tablecie co chwila pauza i buforowanie mimo, że siedziałem pół metra od routera. Oczywiście N, na tym sprzęcie śmiga jak talala:reggie:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Ta apka to największy balas jaki kiedykolwiek powstał na jakąkolwiek platformę. Znikanie list to normalka, brak zapamiętywania gdzie się skończył film, ciągłe zmiany ustawień napisów, wieczne buforowanie i tak można bez końca narzekać. Może 10 lat temu by to przeszło, ale teraz to beka. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co oszukiwać aplikacja HBO to jest nieśmieszny żart, na wszystkim gdzie się pojawi jest gów.nem, a teraz jeszcze podnieśli cenę :yao:

Jak już wejdzie HBO Max, podniosą cenę, ale aplikacja dalej będzie szrotem, to niech żrą gruz, o jakości odtwarzanych treści nawet nie wspomnę. Nie po to człowiek wywala grube tysiące za TV żeby oglądać jakieś gów.no jakości DVD czy innego HD Ready. 

Odnośnik do komentarza

Kilka osób z forum polecało Pozostawionych, właśnie skończyłem 2 sezon i jeżeli poziom się utrzyma, serial trafi do mojego top 5 najlepszych seriali. Jesteśmy wrzucenie w sam środek tego bałaganu, mnóstwo pytań, na które z czasem pojawiają się odpowiedzi. Chodz nie na wszystkie i zapewne na to najważniejsze pytanie również nie dostaniemy odpowiedzi. Zero znudzenia podczas oglądania, co więcej, ten serial się przeżywa, jest przejmując, kilka scen na pewno zapadnie mi w pamięci. Bardzo dobre aktorstwo, aktor grający Kevina powinien zostać obsypany nagrodami za swoją pracę. Dodatkowo ten motyw przewodni, który pojawia się w idealnym momencie, aż człowiek w głębi mówi sobie "to było cholernie mocne".

Sezon drugi lepszy od pierwszego, jedyny minus to czołówka, która w pierwszy sezonie jest doskonała. Nie pamiętam serialu, przy którym za każdym razem oglądałbym intro.

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, YETI napisał:

Jesteśmy wrzucenie w sam środek tego bałaganu, mnóstwo pytań, na które z czasem pojawiają się odpowiedzi. Chodz nie na wszystkie i zapewne na to najważniejsze pytanie również nie dostaniemy odpowiedzi.

Do dzisiaj dostaję drgawek jak sobie przypomnę komentarze z filmwebu, gdzie ludzie narzekają, że w sumie to nie wiadomo o co chodzi, co się stało, co to za sekta, dlaczego nie mówią, palą fajki itd. xd Pastor w drugim sezonie :banderas:

 

 

Ja ostatnio obejrzałem Przybyszów. Przez jakieś dziury czasowe w norweskim mieście pojawiają się osoby z poprzednich epok, na ulicach pojawiają się norwescy potomkowie z czasów kamienia łupanego, czasów wikingów, z XIX wieku itp. Fajnie się oglądało, szkoda, że tylko 6 epów.

Teraz leci Brytania. Rzymianie płyną do Brytanii i gadają po angielsku... xd Beznadziejnie wygląda jak sobie gadają z miejscowymi, ale poza tym 10/10 fantasy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2019 o 13:53, YETI napisał:

Kilka osób z forum polecało Pozostawionych, właśnie skończyłem 2 sezon i jeżeli poziom się utrzyma, serial trafi do mojego top 5 najlepszych seriali. Jesteśmy wrzucenie w sam środek tego bałaganu, mnóstwo pytań, na które z czasem pojawiają się odpowiedzi. Chodz nie na wszystkie i zapewne na to najważniejsze pytanie również nie dostaniemy odpowiedzi. Zero znudzenia podczas oglądania, co więcej, ten serial się przeżywa, jest przejmując, kilka scen na pewno zapadnie mi w pamięci. Bardzo dobre aktorstwo, aktor grający Kevina powinien zostać obsypany nagrodami za swoją pracę. Dodatkowo ten motyw przewodni, który pojawia się w idealnym momencie, aż człowiek w głębi mówi sobie "to było cholernie mocne".

Sezon drugi lepszy od pierwszego, jedyny minus to czołówka, która w pierwszy sezonie jest doskonała. Nie pamiętam serialu, przy którym za każdym razem oglądałbym intro.

 

 

Zgadzam się z wszystkim z wyjątkiem tego, że S2 jest lepszy od S2. 

Dla mnie to top5 seriali ever. Faktycznie aktorstwo/dialogi są ku rewsko mocne.

Odnośnik do komentarza

Trudno, żeby s2 był lepszy/gorszy od s2 ;) Natomiast czy lepszy od s1, to ciężko stwierdzić. Generalnie cała trylogia trzyma bardzo równy i mocny poziom, ale jednak jak dla mnie, to s1 ma tą "przewagę", że dopiero wprowadza nas w ten świat i początkowe odcinki szczególnie mocno dają do pieca. Także, gdybym miał wybrać jeden sezon - co generalnie nie ma sensu -, to wybrałbym pierwszy. No i rzeczywiście, czołówka niepotrzebnie zmieniona, bo ta oryginalna jest świetna i oddaje bezbłędnie ducha serialu. Tak zresztą jak muzyka i piosenki, które są integralną częścią doświadczenia i bez niej lub gdyby była źle dobrana, obraz wiele by stracił.

Gdybym zatem miał w życiu obejrzeć tylko jeden serial, bez względu na gatunek (z tych,  które widziałem ofc), to bez wahania padłoby na Pozostawionych.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Luqat napisał:

 

Gdybym zatem miał w życiu obejrzeć tylko jeden serial, bez względu na gatunek (z tych,  które widziałem ofc), to bez wahania padłoby na Pozostawionych.

No nie powiem, zachęcająca opinia. Muszę podejść jeszcze raz bo obejrzałem kiedyś tylko pilota i odpuściłem 

Odnośnik do komentarza

Beforeigners / Przybysze - bardzo fajny i świeży pomysł: nagle pojawiają się na ziemi przybysze z przeszłości (z prehistorii, z czasów Wikingów i z XIX wieku) i muszą się zasymilować do życia w dzisiejszym świecie. W to wchodzi śledztwo w sprawie morderstwa (jak to w Skandynawii). Trochę humoru, trochę satyry (też na uchodźców), ale przede wszystkim fajnie się to ogląda, bo i nie zrobione na odwal się, i aktorzy spoko i krótkie (6 ep.). Drugi sezon patrząc po odbiorze raczej pewny, szczególnie, że historia z twistem i cliffhangerem. 

Odnośnik do komentarza

Poleccie jakiś ciekawy dokument na ejczbijoł- tematyka dowolna(no może poza wojennym,muzycznym,ew. muzyczno wojennym).Może też być na nc + GO.Ostatnio jechałem mocno kryminalne:"Kto zabił Garretta Philipsa", "Życie i śmierci Roberta Dursta", "Kocham Cie, a teraz umieraj"Może coś z szeroko pojętej kategorii"społeczny"?Dziękóweczka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.