Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie drugi wieczor z rzedu problem z apka odcinek 2137. Skoro ta banda chuya nie potrafi sprawic zeby aplikacja przynajmniej dzialala to niech zamkna to w pisdu i bedzie po problemie :dunno:

Z netflixem i prime nigdy zadnych problemow, a to chuyostwo to szkoda strzepic

 

edit; no po downdetectorze i fb widze ze nie tylko u mnie lezy i kwiczy. Niech ich chuy strzeli i ten ich najbardziej jakosciowy content

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, areka napisał:

Gdzie do chu.ja jest Blade Runner 2049? Człowiek subskrybuje te platformy śmieszne, żeby sobie w "święta" coś obejrzeć i ni chu.ja. Oczywiście to samo dotyczy Netflixa i Amazona. Reszty jeszcze nie płacę, bo nie nadążam z tym wszystkim. Autentycznie wracam na zatokę. Od kilku lat/kilkunastu miesięcy te gó.wna mam i zawsze jakieś jazdy. Nawet nie szkoda kasy, bo to wszystko tanie jest, ale po prostu czasu na to. Pozdrawiam kur.wa. 

Przecież 2049 jest na Netflix, podobnie jak pierwsza część. 

 

Odnośnik do komentarza

Biblioteka jest super, ale appka na iOS to jakiś potworny żart, czasem aż się odechciewa oglądać. Nie bardzo rozumiem dlaczego tak wielka i bogata korporacja nie może zlecić zrobienia normalnej aplikacji do oglądania ich produkcji. Apple TV+ jest takie sobie, ale przy HBO GO to kosmos. O Netflixie nawet nie wspominam, bo to zupełnie inna liga pod tym względem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytat

HBO zaprezentowało pierwszą oficjalną zapowiedź serialu dramatycznego o nazwie The Plot Against America, będącego adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Philipa Rotha.

Akcja składającej się z sześciu odcinków serii będzie rozgrywać się w alternatywnej rzeczywistości, w której oczami członków zamieszkującej New Jersey żydowskiej rodziny obserwujemy, jak coraz większe wpływy w polityce zdobywa Charles Lindbergh, populista, który po wyborze na prezydenta zaczyna kierować państwo w stronę faszyzmu.

 

Jaranko

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...