Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem sobie prawie w ciemno The Outsider. Prawie, bo przeczytałem gdzieś krótki zarys fabuły i rzuciłem okiem na obsadę (Batemana nie toleruję, ale tutaj nawet mnie nie irytował). No ale umknęło mi, że to na podstawie prozy Kinga, więc oczekiwałem raczej "zwykłego", przyziemnego kryminału. A dostałem wiadomo co xd. Pierwszy odcinek-dwa to rewelacja, później robi się już gorzej, a odkąd mniej więcej wiadomo, o co biega, to już oglądałem z umiarkowanym zainteresowaniem. Sporo scen przegadanych, motywy melodramatyczne nudne. Plus za Mendelsohna, chociaż nie wspiął się tu na jakieś wyżyny swoich możliwości, większość serialu wygląda, jakby miał zaraz zasnąć. Za to postać Holly, która w pewnym momencie niestety wysuwa się na pierwszy plan, działała mi na nerwy. Stylistyka robi wrażenie, choć zahacza o granicę przerostu formy nad treścią (rozmowy o niczym nakręcone jak jakiś thriller psychologiczny xd).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Banny napisał:

SUCCESSION  

Spasowałem po dwóch odcinkach. Dostrzegam jego wyjątkowość, ale nie mogę patrzeć na świat, gdzie każdy każdego yebie jak psa. No dzięki.

 

Zdecydowanie idź za Ślepnąc od świateł, coś wspaniałego. Zazdroszczę ludziom mieszkającym w Warszawie, bo odbiór na pewno +10.

 

Od siebie dodam 3 rzeczy: This much I know is true. Zamknięta całość w 6 odcinkach, wspaniały dramat rodzinny, i choć może przybić, to niesie ze sobą jakąś nadzieję. Ja uwielbiam takie rzeczy traktujące o dziedzictwie i jakiejś nawet rodzinnej klątwie i naznaczeniu, więc trafiło do mnie wspaniale. Podobnie jak 5-odcinkowe Patrick Melrose ze świetnym Benedyktem w roli alkoholika. Jeśli lubisz obserwować ludzi i ich motywy działania (a czasem ich brak), to bier.

Aha, no i Czarnobyl koniecznie - perełka ostatnich lat, kolejny filmoserial zamnięty w 5 odcinkach. 10/10

 

Od kilku lat o tym wiedziałem, ale teraz jak patrzę na moje powyższe polecanki, to jeszcze bardziej zdaję sobie sprawę, że HBO to się nie pyer.doli w tańcu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shen napisał:

Co polecacie z hbo z ostatnich kilku lat? Klasyki w stylu the wire, sopranos czy entourage mozecie odpuscic. Na pewno chce nadrobic polskie produkcje, slepnac od świateł, watahe  i pakt.

Czarnobyl, Watchmen, Warrior (od twórców Banshee), Towarzysz Detektyw (jak chcesz luźny buddy cop w rumuńskim klimacie lat 80-tych obowiązkowo z hollywodzkim dubbingiem) no i obowiązkowo Young Pope (Nowego Papierza [drugi sezon] jeszcze nie wiem czy polecam bo wiszę na 4 odcinku :rayos:) Perry'ego Masona też mam do zaliczenia, kurde, drugi sezon The Knick też leży i mchem porasta.

Odnośnik do komentarza

kurła, coś mnie podkusiło, żeby w tym miesiącu wziąć netflixa zamiast HBO i żałuję. 5 razy zupa mi stygnie zanim wybiorę serial do kotleta, który jest chociaż trochę oglądalny 

 

tęsknie za HBO

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.11.2020 o 19:26, gekon napisał:

kurła, coś mnie podkusiło, żeby w tym miesiącu wziąć netflixa zamiast HBO i żałuję. 5 razy zupa mi stygnie zanim wybiorę serial do kotleta, który jest chociaż trochę oglądalny 

 

tęsknie za HBO

Czemu musisz wybierać to tylko 25 zł? Ja mam od wielu lat już non stop Netflix, Amazon i HBO a od kilku miesięcy Apple tv. Raz tu coś obejrzę raz tu. Jakbym miał mieć tylko jedno to jak mieć tylko jedna konsolę. Można ale po co?

  • Plusik 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Wpadło kilka fajnych pozycji m.in. animacje od DC (Batman Hush, Killing Joke, Batman Beyond, Assault on Arkham, Batman & Harley Quinn, The Dark Knight Returns Part I & II, Suicide Squad Hell to Pay) czy Joker z Phoenixem oraz Constantine z 2005 (może warto odświeżyć zwłaszcza, że planowany jest sequel, a film jest i tak bliżej klimatem do komiksów Vertigo niż to co zaserwowało CW nawet pomimo braku blond anglika).

 

Jest jeszcze Vice z Bale'em czy bardzo dobry Foxcatcher z Tatumem, Ruffalo i Carellem.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie tylko u ciebie. Podobno programista, który stawiał tę apkę porzucił projekt w połowie, a HBO backend przekazało niepełnosprawnym dzieciom w Kambodży w ramach akcji wyrównywania szans

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...