Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2021 o 17:20, Ins napisał:

Apka nie działa u mnie nigdzie. Komórka, PC, konsola i telewizor. Wszędzie woła aktywacje, a po niej po prostu wywala błąd. Sama apka zawsze była ścierwem tak samo jak jakość materiału ale teraz to już lekka przeginka. W mailu napisali, że pracują nad rozwiązaniem i przepraszają za niedogodności. No super. 

U mnie też dalej nie działa :/ Mam abo z Canal Plus.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, YETI napisał:

Oglądał ktoś Miasto Niedźwiedzia? Właśnie skończyłem książkę i zastanawiam się, czy serial jest równie dobry co ekranizacja Outsaidera. 

 

 

Ja oglądałem, mi się podobał zimowy klimat i ogólnie niezły zarys, zapowiadał się znacznie lepiej niż się rozwinął, ale i tak dobra pozycja HBO.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wjechal pierwszy z dwoch odcinkow o Tigerze Woodsie i tak jak sie spodziewalem jest fpyte. A ze drugim odcinku bedzie o czasach kiedy korzystal z pyty czesciej niz z kija golfowego to moze byc tylko lepiej :lapka: 

Niby czlowiek wiedzial ze to taka legenda ale i tak bylem zaskoczony ze juz przy pierwszym kontrakcie z Nike przebil MJa jesli chodzi o cyferki. No ale w sumie inne czasy, inna wartosc pieniadza no i USA potrzebowaly na juz kolejnego bohatera narodowego.

 

A dzisiaj mial wjechac tez "Richard Jewell" od Eastwooda.

Odnośnik do komentarza

Dopiero ostatnio nadrobiłem serial Curb your enthusiasm i aż się dziwię, że nie jest on tak popularny jak inne świetne komedie typu Office czy Parks&Rec, bo spokojnie może z nimi konkurować. W skrócie jest to w dużej części improwizowany serial, który opowiada o perypetiach Larry'ego Davida (współtwórca Seinfielda), który gra tu samego siebie. 100 odcinków, które wleciały w niecałe 3 tygodnie :D Co ważniejsze wszystkie 10 sezonów trzymają wysoki poziom i dalej śmieszą, pomimo, że pierwsze z nich to są z początku tego wieku. Jak ktoś jeszcze nie zna, to polecam. :lapka:

 

Swoją drogą to aż chyba sprawdzę Kroniki Seinfielda, które jakoś jeszcze nie miałem okazji obejrzeć, a widzę, że są teraz w primie.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Panowie szukam serialu od HBO MAX:

The investigation lub pod nazwą Efterforskningen

duńskiej produkcji, na imdb ponad 1600 ocen więc gdzieś to jest, zapowiada się mega!
https://www.imdb.com/title/tt9112152/
https://www.youtube.com/watch?v=q7Sb0eMaSNs

Widzicie to gdzieś do obejrzenia/wypożyczenia/pobrania?? 

edit: już mam.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Fanek napisał:

Panowie szukam serialu od HBO MAX:

The investigation lub pod nazwą Efterforskningen

duńskiej produkcji, na imdb ponad 1600 ocen więc gdzieś to jest, zapowiada się mega!
https://www.imdb.com/title/tt9112152/
https://www.youtube.com/watch?v=q7Sb0eMaSNs

Widzicie to gdzieś do obejrzenia/wypożyczenia/pobrania?? 

edit: już mam.

 
Torrenty? Bo tam widzialem ale jak znalazles gdzies indziej to daj linka na pw :lapka:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, sprite napisał:

 

Premiera 22 lutego.

 

Może na HBO MAX, ale to już było na GO w tamtym roku, bardzo dobry serial swoją drogą ;)

 

 

@YETI na HBO GO tego chyba nie będzie, wczoraj go skończyłem z "wypożyczalni", dobra intryga w mroźnej stacji w Arktyce, troche przewidywalny, ale klimacik super +8/10 polecam!

To jest zdaje się fińskiej produkcji, bo nieraz gadają po ang nieraz w jakimś skandynawskim.

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się jeszcze gorzej niż się spodziewałem :pawel::rotfl:

 

 

A dobra, widzę, że w america juz był troszkę wcześniej.

 

Nie wierzę, że to mówie ale to aktorstwo to chyba jeszcze gorzej niz supergirl :pawel: Streszczenie pierwszego odcinka nie daje cienia wątpliwości:

 

 

 

 

 

Cytat

Bruce: become Batman after years of training with Assassin cult on the mountain
The last girl: become the Bat after breaking into Batman house
This girl: become the Bat for finding bat costume on a plane wrecked

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...