Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Andreal napisał:

Ludziska, co powiecie o serialu Beforeigners (Przybysze)? Warto? Jest to sezon z kompletną historią, czy kończy się w najmniej oczekiwanym momencie?

 

Bardzo fajny, ogląda się jednym tchem. Trochę poważnie, trochę beki, trochę s-f. Sezon kończy się cliffhangerem, ma być drugi sezon. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, sprite napisał:

Snowfall 4x01 i 4x02 już można odpalać :lapka: 

I znów ten sam dylemat, poczekać na całość, czy wystawić się na tortury i oglądać na bieżąco, czekając co tydzień na nowy odcinek. 

 

Wczoraj skończyłem bardzo fajny dokument o Woodsie zatytułowany Tiger. Dwa odcinki po 90 minut przedstawiają historie najlepszego golfisty w historii. Wikipedia podpowiedziała mi, że zabrakło min. wątku o lekarzu, który niby podawał mu hormon wzrostu, ale ogólnie polecam. Historia o upadku na same dno, aby powstać i wrócić na szczyt. 

Po obejrzeniu dokumentu z ciekawości sprawdziłem kiedy ostatnio wygrał jakiś duży turniej (2019), a tu wyskakuj mi informacja, że kilka dni temu miał wypadek samochodowy i leży w ciężkim stanie w szpitalu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2021 o 12:45, Rudiok napisał:

Nawet nie wiedziałem, że na HBO wjechał Superman i LoisCringe'u w sam raz, efekty nie powodują wymiotów, klimacik w porządku, są inspiracje komiskowym Lois&Clark, na razie daję kredyt zaufania na kolejne odcinki. 

Nie powiem, intro z tą muzyczką fajnie wlazło. Easter egg z pierwszym strojem też zacny. No i albo Half eS przypakował albo w CGI poprawili muskuły jak u Earthworm Shazama. Niemniej lepiej wygląda niż gościnnie u kuzynki. Inne spojrzenie na rodzinę Supka też fajny powiew świeżości ale za cholerę nie polubię emo Jordana. Bracik robi wszystko lepiej, nawet lepiej aktorsko wypada :reggie: I na pewno nie będę nazywał ich "super sons". Ten slogan zarezerwowany jest dla dynamicznego duo Jonathan & Damian. 

Na razie spoko się zapowiada. No ale to serial CW więc pewnie zaraz yebnie gównem. Może będą wpadać pojedyncze odcinki jak przyjdzie kryzys. No i ta końcówka. Nie wiem jak to się ma do serialu Supergirl i tamtejszego odpowiednika ale niezależnie od pytania, odpowiedź zawsze będzie taka sama: multiversum :dafuq:

Spoiler

Tak czy siak minus za brak klasycznej zbroi bez względu na to czy to klon/doppelganger z innej Ziemi/z przyszłości/nowy aktor because reasons

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Batwoman" - serial superbohaterski, który zarówno jest emitowany na CW, jak i na platformie streamingowej HBO GO. Na tę produkcję zwróciłem uwagę z dwóch względów:

 

- po pierwsze, "Batwoman" to adaptacja superbohaterska w formie serialu, i to z świata Uniwersum DC, od stacji CW (CWverse); od tego producenta oglądam prawie wszystko, bez względu na jakość wykonania aktorskiego i fizycznego: plan zdjęciowy (studio czy plener), rodzaj ujęć, efekty specjalne itp. "Batwoman" zacząłem 

oglądać od drugiego sezonu... dopiero. Choreografie walk są tu znacznie lepiej zrealizowane niżeli w takim oto "Supergirl", również z żeńską rolą bohaterki.

 

- po drugie, lubię odważne produkcje małoekranowe - zwłaszcza jeśli poruszają one wątek LGBT. Co istotne, nie mam wobec niego stanowiska; staram się być dla tego ruchu (bo nie wiem jak to nazwać) - neutralny. Po prostu, muiałem doświadczyć tego, czy w "Batwoman", w sezonie drugim (przy moim wcześniejszym braku znajomości tego zagadnienia w sezonie pierwszym), wepchną LGBT na siłę, czy będzie to łagodnie - pośrednio eksponowane. Okazało się, że jest ,,tak i siak", czyli w sposób teoretycznie zadowalający każdego widza, który serial zechciałby oglądać. Złe w tej produkcji jest to, że mamy do czynienia z: kiepską postacią pierwszoplanową, czyli z Alice (Beth Kane); nie rozumiem zmiany jej genezy w sezonie drugim, jakby dopisywania dziwnych ,,historii z przeszłości". Serial w aktualnej serii ma dziwne przeznaczenie fabularne: 

Spoiler

odszukanie Kate Kane - pierwszej Batwoman przez jej zastępczynię i ekipę Luke'a Foxa i Kaneów, co powoduje, że jakikolwiek villain schodzi na dalszy plan. Czy to nie wydaje się Wam... mega-dziwne? 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...