Jump to content

HBO GO

Ukukuki

Recommended Posts

55 minut temu, sprite napisał:

Premiera 22 lutego.

Może na HBO MAX, ale to już było na GO w tamtym roku, bardzo dobry serial swoją drogą ;)

@YETI na HBO GO tego chyba nie będzie, wczoraj go skończyłem z "wypożyczalni", dobra intryga w mroźnej stacji w Arktyce, troche przewidywalny, ale klimacik super +8/10 polecam!

To jest zdaje się fińskiej produkcji, bo nieraz gadają po ang nieraz w jakimś skandynawskim.

Zapowiada się jeszcze gorzej niż się spodziewałem :pawel::rotfl:

A dobra, widzę, że w america juz był troszkę wcześniej.

Nie wierzę, że to mówie ale to aktorstwo to chyba jeszcze gorzej niz supergirl :pawel: Streszczenie pierwszego odcinka nie daje cienia wątpliwości:

Cytat

Bruce: become Batman after years of training with Assassin cult on the mountain
The last girl: become the Bat after breaking into Batman house
This girl: become the Bat for finding bat costume on a plane wrecked

Edited by oFi
2 godziny temu, Andreal napisał:

Ludziska, co powiecie o serialu Beforeigners (Przybysze)? Warto? Jest to sezon z kompletną historią, czy kończy się w najmniej oczekiwanym momencie?

Bardzo fajny, ogląda się jednym tchem. Trochę poważnie, trochę beki, trochę s-f. Sezon kończy się cliffhangerem, ma być drugi sezon. 

• Upvote 1
7 hours ago, Rudiok said:

No mając ten sam film na HBO i na Netflixie nie ma ch*ja we wsi żeby to na HBO oglądać, tak jak mówisz, czasy wczesnych divxów się przypominają. 

Dokładnie. I pikseloza w ciemnościach

• 2 weeks later...
7 minut temu, sprite napisał:

Snowfall 4x01 i 4x02 już można odpalać :lapka: 

I znów ten sam dylemat, poczekać na całość, czy wystawić się na tortury i oglądać na bieżąco, czekając co tydzień na nowy odcinek. 

Wczoraj skończyłem bardzo fajny dokument o Woodsie zatytułowany Tiger. Dwa odcinki po 90 minut przedstawiają historie najlepszego golfisty w historii. Wikipedia podpowiedziała mi, że zabrakło min. wątku o lekarzu, który niby podawał mu hormon wzrostu, ale ogólnie polecam. Historia o upadku na same dno, aby powstać i wrócić na szczyt. 

Po obejrzeniu dokumentu z ciekawości sprawdziłem kiedy ostatnio wygrał jakiś duży turniej (2019), a tu wyskakuj mi informacja, że kilka dni temu miał wypadek samochodowy i leży w ciężkim stanie w szpitalu. 

Nawet nie wiedziałem, że na HBO wjechał Superman i LoisCringe'u w sam raz, efekty nie powodują wymiotów, klimacik w porządku, są inspiracje komiskowym Lois&Clark, na razie daję kredyt zaufania na kolejne odcinki. 

W dniu 25.02.2021 o 12:45, Rudiok napisał:

Nawet nie wiedziałem, że na HBO wjechał Superman i LoisCringe'u w sam raz, efekty nie powodują wymiotów, klimacik w porządku, są inspiracje komiskowym Lois&Clark, na razie daję kredyt zaufania na kolejne odcinki. 

Nie powiem, intro z tą muzyczką fajnie wlazło. Easter egg z pierwszym strojem też zacny. No i albo Half eS przypakował albo w CGI poprawili muskuły jak u Earthworm Shazama. Niemniej lepiej wygląda niż gościnnie u kuzynki. Inne spojrzenie na rodzinę Supka też fajny powiew świeżości ale za cholerę nie polubię emo Jordana. Bracik robi wszystko lepiej, nawet lepiej aktorsko wypada :reggie: I na pewno nie będę nazywał ich "super sons". Ten slogan zarezerwowany jest dla dynamicznego duo Jonathan & Damian. 

Na razie spoko się zapowiada. No ale to serial CW więc pewnie zaraz yebnie gównem. Może będą wpadać pojedyncze odcinki jak przyjdzie kryzys. No i ta końcówka. Nie wiem jak to się ma do serialu Supergirl i tamtejszego odpowiednika ale niezależnie od pytania, odpowiedź zawsze będzie taka sama: multiversum :dafuq:

Spoiler

Tak czy siak minus za brak klasycznej zbroi bez względu na to czy to klon/doppelganger z innej Ziemi/z przyszłości/nowy aktor because reasons

• Upvote 1