Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny, ciężki klimat, trochę Broadchurch przypomina z nutą kryminałów skandynawskich. Szkoda, że co tydzień odcinek, ale póki co okejka i czekanko. 

 

5 godzin temu, schabek napisał:

 

Dzisiaj pierwszy odcinek tego kozaka wyladowal. Recenzje bardzo na tak. Obok trzeciego sezonu Sukcesji to chyba jedyny serial na ktory czekam w tym roku. Szkoda ze tradycyjnie jak to na HBO szczucie jednym odcinkiem na tydzien :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Serial z trailera - "Mare z Easttown" - wygląda, choć to tylko stanowisko poglądowe (żadnego z odcinka nie widziałem, sugeruję się tym, co pokazuje mi zwiastun właśnie), na okropnie ciężki, cierpki niczym pieprz i sól; na melancholijny i, patrząc się na Kate Winslet w roli, na tak przygnębiający, że moja herbata chyba dostanie depresji, gdy zacznę oglądać "Mare z Easttown", sącząc sobie coś ciepłego na kanapie. Cenię sobie swoje bezpieczeństwo psychiczne; nie chcę żeby taki serial osiadł mi gdzieś głęboko w warstwach mego niematerialnego Ja, więc ,,może kiedyś"... obejrzę ten twór, ale nie teraz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie, po 2 sezonie nie da się tego oglądać i zrezygnowałem

 

lubię Moss, ale jej postać tutaj to nieporozumienie. Idiotyczne decyzje + mina srającego kota na pustyni i wymiotujesz po 2 sezonie

 

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Patricko napisał:

Oglądam aktualnie Opowieści Podręcznej i o ile bardzo podoba mi się setting i całe to przejęcie stanów, tak z każdym odcinkiem decyzje głównej bohaterki przyprawiają mnie coraz bardziej o ból głowy. Też tak mieliście? Pewnie to przez tą kobiecą logikę.

 

Już przez pierwszy sezon ledwo przebrnąłem. Tak jak przedmówcy, na Moss zwyczajnie nie mogę patrzeć, natomiast scenariusz i całe założenie tej historii zwyczajnie mnie mierzi jako człowieka i mężczyznę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...