Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze leci? Bożeeeee

 

A swoją drogą, jak ja bardzo czekam na Sukcesię i Curb your enthusiasm:obama:

A i jeszcze dom partol sezon 3! Właściwie to druga cześć słabszego sezonu 2, który został wykastrowany przez pandemię 

Odnośnik do komentarza

No toż mówiłem, że 2 sezon został wykastrowany przez cowidową przerwę i przestali kręcić w połowie. Urwali wiadomo gdzie i zdecydowali się skończyć w sezonie 3, ale to materiał planowany na sezon 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Seria 4-ta Ricka i Morty'ego była mega-giga dobra, wcześniejsza to już w ogóle perła, to raz. Natomiast sezon 5-ty animacji... yh, no cóż, było wiele bombastycznych rozwiązań, ale takich, które nie wniosły nic - jest to moja opinia - do fabuły całości Uniwersum "Rick and Morty". Naciągane: 7/10 - tak oceniam sezon no.5 

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Z tego co się orientuję w temacie platform streamingowych, serial "Stargirl" od CW jest emitowany na HBO Max, a w Polsce na HBO GO. Piszę o tej produkcji z tego powodu, iż ciekawi mnie jedna drobnostka: jak zakończy się drugi sezon "Stargirl". Sam podtytuł: "Summer School" infantylizuje sprawę, jednak wgłębiając się w pierwsze 5 odcinków aktualnego sezonu, aż tak źle nie jest. "Stargirl" lepiej wygląda wizualnie: efekty specjalne, scenografia, CGI i cała gama VFX, sceneria, no i plany filmowe (kadrowanie). Powiedziałbym, że 7/10 - taką wartość oceny fanowsko ofiaruję drugiemu sezonowi "Stargirl". Ha! 

Odnośnik do komentarza

Biały Lotos

 

Nooo i tak się robi seriale. Włączyłem coś wczoraj do śniadania, po pierwszym epie wyłączyłem telefon i postanowiłem, że zrobię sobie mały urlop, skończyłem wieczorem. 

 

Świetna muzyka i role, ujęcia, cycki. Super, że będzie 2 sezon!

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2021 o 13:11, gekon napisał:

Biały Lotos

 

Nooo i tak się robi seriale. Włączyłem coś wczoraj do śniadania, po pierwszym epie wyłączyłem telefon i postanowiłem, że zrobię sobie mały urlop, skończyłem wieczorem. 

 

Świetna muzyka i role, ujęcia, cycki. Super, że będzie 2 sezon!

 

 

 

Dzięki za poleconko, wcześniej się wahałem co to a tu wczoraj pół sezonu weszło na wieczór. Świetny klimat, bohaterowie z różnych parafii, dużo śmiechu, a w tle niepokój i trochę tajemnicy. I do tego hipnotyzująca muzyka. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Head

Odhaczony kolejny serial z długiej listy do obejrzenia. Lubię takie klimaty, Antarktyda, stacja badawcza, grupka ludzi których ktoś lub coś wybija. Od razu kojarzy się z The Thing. Tutaj przez 3 pierwsze odcinku jest naprawdę dobrze, ale potem już robi się mocno przewidywalnie. Do tego logika w zachowaniu postaci jest coraz niższych lotów. A ten twist fabularny był by dobry, ale jakieś 20 lat temu. No niewykorzystany do końca potencjał na coś naprawdę konkretnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...