Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ktoś się pośpieszył z publikacją tych informacji, bo widzę, że stronka jest już wyczyszczona. Mam nadzieję, że przynajmniej data była legitna. 

 

9 godzin temu, Moldar napisał:

No to teraz cena.

Jakby co to wg info, które wczoraj było na stronie, z jednego konta można jednocześnie oglądać na 3 urządzeniach. :cebula:

Odnośnik do komentarza

Logan Fucking Off, genialna postać :obama:

 

Jestem świeżo po skończeniu trzeciego sezonu i przyznaję, że dawno nie oglądałem tak świetnego serialu. Co najlepsze, jest to jedna z niewielu serii, która w kolejnych sezonach utrzymuje poziom.

Bardzo dobra gra aktorska i kapitalnie oddany kontrast rodziny, w której każdy jest popaprany na swój sposób. Serio, dawno nie oglądało mi się niczego tak dobrze, jak Sukcesji. 

 

Jak sobie pomyślę, że na czwarty sezon poczekamy spokojnie do połowy 2023 to ogarnia lekki wkurw.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, LeifErikson napisał:

True, jedna z ciekawszych rzeczy w ostatnich latach jak dla mnie. Oby tylko nie zrobili z tego tasiemca i powoli już zmierzali do zamknięcia historii, bo taką dość przegadaną konwencją można by się chyba szybko zmęczyć.

Spoiler

To prawda. W trzecim sezonie wrzucili trochę zwrotów, więc nie miałem poczucia, że słyszałem już to samo pieprzenie. Tak na marginesie, to przez cały sezon czekałem w napięciu, aż Ken odpali, ale jednak chłopakowi znów siadła psycha. No i końcówka genialna - Logan klasycznie wszystkich wyruchał i nie było żadnego happy endu. Cieszę się, bo bałem się trochę, że scenarzyści będą to chcieli jakoś zakończyć z familijnym wydźwiękiem.

 

 

Końcówka 3 sezonu zostawiła wiele dobrego w kontekście dalszej kontynuacji. Biorąc pod uwagę, że nie spieszą się z kręceniem, mam nadzieję, że jakościowo znów dowiozą.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ginn napisał:
  Ukryj zawartość

To prawda. W trzecim sezonie wrzucili trochę zwrotów, więc nie miałem poczucia, że słyszałem już to samo pieprzenie. Tak na marginesie, to przez cały sezon czekałem w napięciu, aż Ken odpali, ale jednak chłopakowi znów siadła psycha. No i końcówka genialna - Logan klasycznie wszystkich wyruchał i nie było żadnego happy endu. Cieszę się, bo bałem się trochę, że scenarzyści będą to chcieli jakoś zakończyć z familijnym wydźwiękiem.

 

No dokładnie - w konkurencji "najlepszy ostatni odcinek sezonu" Sukcesja byłaby na pierwszym miejscu. :) Trzeci sezon trochę mi się ciągnął, ale końcówka jak najbardziej wynagrodziła. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...