Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Kozacki ten polski serial od HBO( klimat, aktorzy, stylówa- no może poza główna rolą, bo chłop chyba urwał się z pamietnikow z wakacji), oglądasz i nawet nie wiesz kiedy koniec odcinka(1h).

Można całość wciągnąć na dwa razy (jestem w połowie), a praktycznie u mnie to się nie zdarza.

Czy mnie się wydaje czy Pazura gra

Spoiler

Wojewódzkiego

?

To jest chyba luźno oparte na faktach, bo jakos nie kojarze takich grubych akcji.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 4 odcinki. Jakby wyciąć te długie ujęcia Warszawy to można by to zmieścić w 4 odcinkach. Nie do końca mi jednak pasuje ten serial, wszyscy i wszystko jest takie przerysowane. Pierwsza rola Chabiora, która mnie irytuje, on i ci jego koleżki.

 

Co postać Pazury ma wspólnego z Wojewódzkim?

Nie widzę ani jednej rzeczy. 

Odnośnik do komentarza

„Lider rankingów oglądalności”,

stacja NTV, prowadzący talk show, nastroszone włosy, białe trampeczki i ubiór jak stary maleńki, dobra sportowa fura i zamiłowanie do koksu. No trochę wspólnego z Wojewódzkim widzę i nic dziwnego, że duża ilość osób tak to odbiera. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, schabek napisał:

Wszyscy mieli skojarzenia z Wojewodzkim. Tylko nie szejdi. SZEJDJ NIE WIDZI ANI JEDNEJ RZECZY XDDDDDja pjerdole

 

no miałem takie skojarzenia, bo zanim obejrzałem serial to czytałem jakieś dyrdymały w internecie jak wasze, że PAZURA ZAGRAŁ WOJEWÓDZKIEGO, ale oglądając serial już nie miałem takiego wrażenia. A nawet jeśli scenarzysta czy autor książki się na nim wzorował to Czarek skutecznie unikał Wojewódzkiego w swojej roli.

Odnośnik do komentarza

fajny ten serial.

 

glowny aktor rzeczywiscie taki no kontrowersyjny, slabo gra agresje, choc na poczatku bardzo dobrze moim zdaniem sie komponuje. Wieckiewicz gra moim zdaniem slabo, troche jak w starych polskich komediach 'gangsterskich'. Pazur calkowicie wyjety z trzynastego posterunku. 

 

na plus rola chabiora, frycza, czarneckiego i zarzeckiego.

serialik taki prawie netflixowy. najwiekszy plus tego to ujecia. troche jednak mnie uklulo w tym wszystkim ze w drodze do kulminacji soundtrack zaczal sie robic taki troche oklepany, gitarowy, gdzie caly poczatek fajnie tonal w minimalnym ambiencie, muzyce klasycznej i dobrym techno.

 

a tak z innej beczki, to skoro juz mam to hbo go, to ktos by polecil cos naprawde godnego uwagi? taki must watch abonenta HBOGO? 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...