Skocz do zawartości

PSX Extreme 253


Oceń okładkę PSX Extreme 253  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 253

    • 1
      12
    • 2
      3
    • 3
      2
    • 4
      4
    • 5
      4
    • 6
      3
    • 7
      0
    • 8
      0
    • 9
      0
    • 10
      11


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, _Be_ napisał:

Co by nie mówić Rayos jednak w jakiejś sferze jest zapaleńcem a nie jak majk, który opisywane gierki w recenzjach odpala gra chyba z 5 minut i pisze recke ( a tak przynajmniej można bylo sądzić po jego profilu na psnie) 

 

Bez kitu, zresztą to nie jedyny redaktor, którego bym wskazał, że nie przechodzi gier do końca. Zaraza dzisiejszej branżuni. Że na stronach internetowych robią takie myki to się nie dziwię, tam się liczą kliki i kto pierwszy podlinkuje gdzieśtam. Ale w płatnych czasopismach? Gracie Wy w ogóle w te gierki czy tylko dla beki piszecie?

Obowiązkowo powinno być w rubryczce z oceną ile ktośtam grał, bo na słowo wierzyć nie wolno absolutnie. Bonusowo powinna być też lista plecaczków i plakatów, jakie wydawca dorzucił do kopii recenzenckiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2018 o 20:44, Shen napisał:

@Roger jak tęsknisz za Kunio kunem to sprawdz

 

 

Wielka szkoda, że ten tytuł na razie ukazał się tylko na PC, bo z tego co wiem maczali w nim palce goście od starego Double Dragon. 

 

Godzinę temu, devilbot napisał:

Po dwóch latach prenumeraty nie przedłużam już na kolejny rok. Biorę na próbę pixela. Do was wrócę jak recenzenci zaczną grać w gry o których piszą. Więcej młodej krwi by się przydało z pasją typu rayos itp, a nie wypalone staruchy typu Majk czy Komodo.

Pozdro.

 

Mógłbyś rozwinąć myśl o jaki tytuł dokładnie chodzi? Faktem jest, że nie zawsze wyciskamy z gry wszystkie soki z racji tego, iż numer trzeba oddać do drukarni, ale ukończenie gry przed recenzją to musi być standard. Zresztą chłopaki często podsyłają mi np. screen z ekranu końcowego, że po 2-3 zarwanych nockach skończyli tytuł i teraz cisną z recenzją. 

 

Co do profilów na PSN. Nie chce tu nikogo tłumaczyć, ale część gier ogrywamy na kontach redakcyjnych (mamy kilka redakcyjnych konsoli krążących po redaktorach), gdzie są ukryte profile. Z racji tego, że firmy często wymagają grania bez włączonego online przed premierą, albo zabrania się łączenia z siecią (bo wskakują trofea, widać w co gra dany recenzent, tudzież będą jakieś zmiany w dayone patch). Zdarzało się, że jak ktoś przez przypadek się połączył Sony blokowało prywatną konsolę, bo uważało, że kopia pochodziła z nielegalnego źródła.

 

Sam mam zresztą tak, że niektóre gry, które recenzowałem na redakcyjnych kontach PSX Extreme czy PPE, na moim prywatnym koncie nie mają wbitych wielu trofeów, bo grałem w nie potem już poza recenzją na własnej konsoli. Czasami nie ma czasu na to, by drugi raz przechodzić tytuł i masterować go, albo po prostu robi się to już na redakcyjnej konsoli bo szkoda tych wszystkich godzin. 

 

 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Po dwóch latach prenumeraty nie przedłużam już na kolejny rok. Biorę na próbę pixela. Do was wrócę jak recenzenci zaczną grać w gry o których piszą. Więcej młodej krwi by się przydało z pasją typu rayos itp, a nie wypalone staruchy typu Majk czy Komodo.

Pozdro.

Narzekaj na recenzje, weź prenumeratę Piksela

:reggie::dog::notbad:

Przecież Pixel ma recenzje fatalne. Ratuje  go doskonała publicystyka i strefa retro, ale recenzje można przeważnie od razu pominąc i nic nie tracisz

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Roger napisał:

 

Wielka szkoda, że ten tytuł na razie ukazał się tylko na PC, bo z tego co wiem maczali w nim palce goście od starego Double Dragon. 

 

 

Mógłbyś rozwinąć myśl o jaki tytuł dokładnie chodzi? Faktem jest, że nie zawsze wyciskamy z gry wszystkie soki z racji tego, iż numer trzeba oddać do drukarni, ale ukończenie gry przed recenzją to musi być standard. Zresztą chłopaki często podsyłają mi np. screen z ekranu końcowego, że po 2-3 zarwanych nockach skończyli tytuł i teraz cisną z recenzją. 

 

Co do profilów na PSN. Nie chce tu nikogo tłumaczyć, ale część gier ogrywamy na kontach redakcyjnych (mamy kilka redakcyjnych konsoli krążących po redaktorach), gdzie są ukryte profile. Z racji tego, że firmy często wymagają grania bez włączonego online przed premierą, albo zabrania się łączenia z siecią (bo wskakują trofea, widać w co gra dany recenzent, tudzież będą jakieś zmiany w dayone patch). Zdarzało się, że jak ktoś przez przypadek się połączył Sony blokowało prywatną konsolę, bo uważało, że kopia pochodziła z nielegalnego źródła.

 

 

Z głowy bo jestem w pracy to np. recenzja komoda Monster hunter generations na 3ds pisał o tym że ułatwili ulepszanie broni bo potrzeba tylko 1 item żeby upgradować. Tak jest pierwsze 2 -3 razy jak się wbije na high rank to normalnie masa matsów jest potrzebna za 3,4,5 i 6 razem. No i recenzja mhworld też pisze chyba komodo że są tylko 4 mapy a jest.5. Piąta jest najważniejsza caly endgame tam.się walczy.

I mam to gdzieś czy ktoś ukończył te gry czy nie ale nieraz czytam w psxie o tym jaki komodo to wielki fan monhun i mnie strzela.

Miałem tego dużo kiedyś planowałem wypisywac wszystkie gafy z recenzji i wrzucić na forum ale mi się niechce. Pozdro.

 

Aha a majka przemilcze z szacunku bo to kiedyś był naprawdę gość z pasją do gier pomagałem mu ze stronką o dreamcascie itp ale dzisiaj jak mu się nie chce to won.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"recenzja komoda Monster hunter generations na 3ds pisał o tym że ułatwili ulepszanie broni bo potrzeba tylko 1 item żeby upgradować. Tak jest pierwsze 2 -3 razy jak się wbije na high rank to normalnie masa matsów jest potrzebna za 3,4,5 i 6 razem. No i recenzja mhworld też pisze chyba komodo że są tylko 4 mapy a jest.5. Piąta jest najważniejsza caly endgame tam.się walczy."

 

Co?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, devilbot napisał:

Aha a majka przemilcze z szacunku bo to kiedyś był naprawdę gość z pasją do gier pomagałem mu ze stronką o dreamcascie itp ale dzisiaj jak mu się nie chce to won.

pamiętam, taka niebieska stronka. Nie wiedziałem, że to ten Majk. Chyba tam pisywał jako M@jk? Czy coś mi się poyebaao?

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2018 o 09:14, Luk248 napisał:

Roger w swoim felietonie na temat poprawności (nie)politycznej pisze że produkcja Wiedzmina 3 to ok 80mln dolarów, a Rozbo pare stron wcześniej w temacie o cenach gier pisze bylo to około 46mln$. 

Bierzecie sobie to liczby tak z pupy bo nie rozumiem

 

Przecież Rozbo pisał tylko o samych kosztach produkcji. A Roger podał już całą sumę, czyli razem z marketingiem i jakimiś innymi pierdołami.

Edytowane przez Butt
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mazzi jakie ostrzeżenie dał w recenzji Yakuzy 2 przed japońskim szowinizmem, alkoholem i narkotykami. Wystarczyło napisać, że takie rzeczy mają miejsce niż kogoś ostrzegać, ale to też znak obecnych, chorych czasów poprawności politycznej.  Chyba trzeba ostrzegać, bo ktoś jeszcze rzeczywiście się oburzy, że takie treści są w grach.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...