Skocz do zawartości

BAKI


viqorq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, Orzeszek napisał:

O ja prdl xd obejrzałem te 13 epow na netflixie i myślałem ze to całość a tu Netflix po prostu nie wrzucił pozostałych 13 epow. Co to za (pipi)owa taktyka?

Na Cda jest do 24 ep. 2ostatnie  na innych serwisach z eng sub.

 

Ten netflixowy tj 3 sezon jakby co .

Btw coś w podobnych klimatach polecacie ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Był okres kiedy niemiłosiernie jarałem się tym tytułem w formie mangi, pierwszy sezon anime też bardzo mi podpasował natomiast drugi niekoniecznie (nie lubie motywu 1 odcinek - jedna walka), do tego jestem miłośnikiem starej kreski więc dobrze się oglądało. Załuje tylko, że w tamtym czasie porzuciłem "Son of ogre" w połowie bo dzisiaj niestety robie sie za stary na tego typu mangi, wole coś krótszego i naladowanego masą emocji, więc raczej juznie tego nie skoncze, a wiem, że końcówka jest miodna. Co do nowego anime o Bakim to zobaczylem cały sezon i powiem tak- początek sztos, później dostaliśmy najgorzej zrealizowane CGI jakie w życiu widziałem, głównie w walce z Dorianem, później już było ok ale ostatnie 4 odcinki wymeczyłem. Szczerze żałuję, że obejrzałem bo lepiej wspominałem te wydarzenia z mangi... no i ta okropna narracja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W końcówce tego nowego Bakiego każdy już napierdala sie z każdym. Dobrzy ze złymi, źli ze złymi. Początek był lepszy, motywacja, że chcą zaznać pierwszej w życiu porażki potem gdzieś się rozwodniła. Fajnie, że Baki zaruchał i pokazał pazur bo z początku robił tylko groźne miny. Specyficzne anime ale bede wspominał pozytywnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 Nie no, oglądam sobie teraz w wolnej chwili na spokojnie raz jeszcze i jakie to jest dobre, może dlatego że zawsze lubiłem tanie kino akcji klasy b lub coś w tym stylu, a otoczka Bakiego i akcji tam jest własnie w tym klimacie. Jak ja mam nadzieję, że Netflix zrobi kolejne sezony (i żeby nie pominęli akcji z Picklem, żeby ludzie mogli zdrowo się oburzyć :v )

Odnośnik do komentarza

Baki pod każdym względem przekracza poziom maskulinicznego absurdu, przez co jest absoltunie zaje*isty. Żałuję, że dopiero teraz odkryłem. To takie "Naruto" dla dorosłych.

 

Najbardziej epicki moment:

 

Spoiler

Jak Baki i Kozue chcą się pierwszy raz kochać po kryjomu w ciemnym pokoju, a tu pojawia się niczym Akuma z SF stary od Bakiego i mówi im, że mają się ruchać jak zwierzęta, cały czas bez ustanku, że doda im sił i w ogóle gratulacje, bądźcie silni, nara.

 

Absolutny hit ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...