Skocz do zawartości

Psy 3 (2020)


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Pasikowski siedzi już nad scenariuszem, udział Lindy i Pazury potwierdzony. Nieoficjalnie mówi się o premierze w drugiej połowie przyszłego roku

https://naekranie.pl/aktualnosci/czy-powstana-psy-3-mamy-odpowiedz-3471319

Ja tam jestem sceptyczny i to w opór. Nie te czasy, nie ten klimat, do tego niebezpiecznie możliwa wydaje się mutacja w Psy rasy Pitbull :mog:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, grzybiarz napisał:

Lepiej by wydali polskie klasyki na blureju, niż biorą się za kręcenie filmu z emerytami. Ps. A właśnie, pazura chyba ma jeszcze ten kanał na jutubie? Coś ucichło.

 

Na youtube jest wersja zremasterowana Psów 2, wygląda obłędnie dobrze. Jakby to wczoraj nakręcili.

 

Co tu dużo mówić, kontynuacja mile widziana. Jest ryzyko, że legenda zostanie splugawiona, ale wierzę, że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, grzybiarz napisał:

Na bank będzie Robert Wieckiewicz i Arek Jakubik. A Linda to przecież dzisiaj... karykatura siebie z przed lat. Czuję ze będzie kupa. 

Kurła, obejrzałbym jakaś kultową, polską komedie, ale cos nowego, a chyba nic nie wyszło w ciągu paru ostatnich lat?

 

Obejrzyj sobie coś starego. Ostatnio w samolocie zmęczyłem Poranek Kojota i fajnie było wtedy.

Psy trójeczkę obejrzę, ale do kina nie pójdę. Najlepiej wspominam polskie filmy z czasów pre XXIw.

Odnośnik do komentarza

No polskie komedie, do bodajże 2004 roku, jeszcze śmieszyły. A potem coraz gorzej. W zasadzie to dziś nie krecą już polskich komedii, tylko jakieś romansidła albo te filmy od vegi:/

W sumie seriale/sitcomy również się zakończyły. Jedynie Kiepscy maja nowe odcinki, ale ile można? Ok EOT

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

No to parę fot też nie zaszkodzi: 

 

20601_1.7.jpg

 

20602_1.7.jpg

 

20603_1.7.jpg

 

 

"Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko. "

 

Hm, ja dwójki daaawno nie widziałem, ale nie przypominam sobie nic na temat zamykania Franza. Oczywiście wszystko mogło się wydarzyć, ale robienie z tego luźnej wzmianki w opisie fabuły jakby to była zupełnie oczywista kwestia trochę mnie zaskakuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...