Skocz do zawartości

Psy 3 (2020)


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Hm, ja dwójki daaawno nie widziałem, ale nie przypominam sobie nic na temat zamykania Franza. Oczywiście wszystko mogło się wydarzyć, ale robienie z tego luźnej wzmianki w opisie fabuły jakby to była zupełnie oczywista kwestia trochę mnie zaskakuje. 

Jak ragus napisał, trochę odyebali na koniec dwójki i jest scena jak dzwoni do "Nowego" z Australii gdzie przesiaduje u chyba brata. Na pewno nie poszedł do pierdla na koniec dwójki.

Dokładnie ten moment

https://youtu.be/IOUq5OE3rtE?t=1h32m3s

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Psy na poczatku lat 90 to byl swojego rodzaju fenomen. Siarczysty jezyk, intrygujaca tematyka, mercedesy i "amerykanska akcja". Dzisiaj na nikim to nie zrobi wrazenia bo w kazdej chwili mozesz sobie wlaczyc jakas labadziare z medycyny je.biaca Ukrainke tak, ze wszystkie przeklenstwa z dwoch czesci Psow to kolysanka dla niemowlakow.

Odnośnik do komentarza

Lubiłem PSY ale nie do porzygu. Owszem to jest film tamtej epoki i tam powinien pozostać. Wskrzeszanie na siłę jest tylko skokiem na kasę. Już widzę to po trailerze. Do kin pójdą tylko wierni fani dawnych PSÓW i to na nich film zarobi. Żeby dzisiejsze pokolenie poszło do kin najpierw musi obejrzeć pierwsze dwa filmy a te nie zestarzały się jakoś tragicznie. Pomimo tego nie wierzę w sukces kasowy i fabularny. 

 

Mnie trailer nie przekonuje do spaceru do kina. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Jotrazydwa napisał:

Jakie w ciągu ostatnich 5 lat wyszły dobre filmy sensacyjne made in Poland? Pitbull? 

Dokładnie dlatego też potrzebna jest jakaś głosna premiera, szczególnie że ostatni dobry film sensacyjny to też produkcja Pasikowskiego.

Wiadomo, że poziomie nie zbliży się do pierwszych części, ale ostatni Pitbull był niezły więc wydaje mi się, że Psy poniżej pewnego poziomu też nie zejda. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...