Skocz do zawartości

Niepopularne opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum brakuje ostatnio (tzn. przez ostatnie 5 lat) ciekawych tematów o gierkach (poza CW, zakupami i okazjonalną gów.noburzą w temacie o Horizonie/RDR/Cyberpunku). Dlatego otwieram ten temat, abyśmy wpisywali w nim niepopularne opinie, z którymi nie zgadza się większość graczy, a zwłaszcza elity forumka. 

 

Piszemy na serio - od trollingu w stylu "RDR2 to guw.no bo końskie jaja nie wyglądają realistycznie" niech będzie CW i reszta forum. No i bez tematów dotyczących stricte konsol - piszemy tylko o gierkach. 

 

Można pisać jednozdaniowce, ale można też rozwijać. 

 

Zaczynam:

 

Destiny 1 jest najlepszą grą obecnej generacji konsol. 

 

Zelda: BoTW to bardzo dobra gra, ale wcale nie jest tak fajna jak wszyscy piszą.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba były już conajmniej 2 takie tematy na forum  :yakubu:ostatni zakładał chyba rok temu Pupcio 

 

Sea of Thieves to jednocześnie bardzo dobra i bardzo chuyowa gra. Słaba bo wiele elementów jest tam wykonane średnio albo chuyowo (walka wręcz, gunplay, uboga zawartość). Bardzo dobra bo to piaskownica która działa na zupełnie nowych zasadach, oferując zayebisty, emergencyjny gameplay. 

 

Banjo&Kazooie: Nuts&Bolts to była bardzo dobra gra, ale została zjechana przez fanów pierwszych dwóch części którzy oczekiwali klasycznej platformówki.

 

Jestem znudzony Halo, Gearsami i Forzą. Dwie pierwsze gry potrzebują rebootu, trzecia odpoczynku 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Ni cholery nie rozumiem podjarki Wiedźminami, a w szczególności trójką. Jedynka odrzuca mnie strasznym drewnem gejmplejowym, dwójkę męczyłem na raty chyba przez 4 lata, ale w końcu skończyłem. Trójka... od premiery były już chyba ze 3 podejścia i jak na razie zawsze odpadam gdzieś parę godzin za prologiem. Przy najdłuższym dotarłem chyba nawet do słynnego questa z, och-ach, czerwonym baronem... i w sumie nic? Chyba go już nie ukończyłem. Potem zacząłem grać w Bloodborne i jak sobie porównałem dynamikę walki do Geralta ruszającego się jak wóz z węglem, to też jakoś odechciało mi się włączać Wieśka :lapka:

 

Ostatnie podejście było jakoś w zeszłym roku, gdy kupiłem sobie wersję GOTY na Steama w promocji, ale wtedy znowu miałem problemy ze starym kompem i w co bardziej wymagających grach co chwilę walił bluescreenami, więc znów odpuściłem, docierając chyba jedynie do questa z gryfem. No i tak sobie czeka. Obiecuję sobie, że kiedyś na pewno.

Inna sprawa, że gdy otworzę sobie tam mapę świata, spojrzę na ogrom tego wszystkiego i ogólnie od za(pipi)ania dostępnego contentu to jakoś... szkoda mi czasu? Backlog, premiery, życie, a tak przez dobry kwartał albo i dłużej musiałbym chyba nie tykać niczego innego, tylko tyrać w tego Wiesława. No nie chce mi się. Zero motywacji. 

Szanuję klimat, wykreowany świat i dialogi, postaci. Dobro narodowe? Jak najbardziej. No ale nie mogę się wciągnąć, jak bardzo bym nie próbował :dunno: 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panie @froncz piotrewski proszę o rozpisanie dlaczego Destiny 1 > Destiny 2 oraz dlaczego ta pierwsza jest GOTG

 

Na grę mam w sumie wyj ebongo, ale jak kiedyś będzie dyskusja w towarzystwie to trzeba być oczytanym, c'nie?  A oczywiście przekopywać się przez tematy o D1 i D2 mi się nie chce. 

 

Obiecuje przeczytać cały post, nawet jeżeli będzie miał więcej niż dwa akapity.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
11 minut temu, Frantik napisał:

Szanuję klimat, wykreowany świat i dialogi, postaci. Dobro narodowe? Jak najbardziej. No ale nie mogę się w ciągnąć, jak bardzo bym nie próbował :dunno: 

No ale to jest normalne podejście, po prostu coś ci nie klika w danej grze i choćby nie wiem jak wypucowana była to nie jesteś w stanie w nią grać albo się męczysz miałem tak z wieloma grami (ostatnio chociażby God of War). Ja pomijając słaby gameplay w Wiedźminie to bardzo dobrze mi się w niego grało, jakkolwiek debilnie to nie brzmi ale gra wciąga jak bagno, na tyle, że skończyłem podstawkę i DLC (w tym Serca z Kamienia dwukrotnie na dwóch platformach) i grałbym jeszcze raz tym razem na KOXie ale czasu nie ma. No co poradzisz, nic panie nie poradzisz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.