Skocz do zawartości

XM.

Luigis Mansion 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie grane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

system seller! Dla tej gry kupie na powrót Switcha! Oby dali też 1 i 2!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie dwójka wynudziła, była sztucznie przeciągnięta, acz pierwsze 4 rezydencje super.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli 4/5 gry super, ale juz pozostała 1/5 to sztuczne przeciąganie? :thinking: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Rayos napisał:

czyli 4/5 gry super, ale juz pozostała 1/5 to sztuczne przeciąganie? :thinking: 

Gra nie zachwyca już pomysłami tak jak na początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak samo ja zdrowy, przy końcówce się trochę męczylem, ale w ogólnym rozrachunku i tak mocny tytuł. Wiem, że seria kojarzy się z czyszczeniem posiadłości z niechcianych gości, ale mogli się pokusić w tej czesci o zmianę środowiska np jakiś szpital psychiatryczny czy mała nawiedzona wioska. 

• Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z tym szpitalem psychiatrycznym to by było coś :). Nie widzę trzeciej części, nie wiem co jeszcze nowego mogliby wymyślić w mechanice, czym zaskoczyć? Natomiast jeśli chodzi o miejscówki to mają duże pole do popisu.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra jak najbardziej mogłaby w zabawny sposób przerobić typowe miejscówki z horrorów na coś bardziej zabawnego. Szpital psychiatryczny jak najbardziej na tak, tak samo dom pogrzebowy czy kino  a nawiedzona wioska to już totalny strzał w dziesiątkę. Switch ma wystarczający mocy aby udźwignąć bardziej otwarte miejscówki, to nie muszą być tylko posiadłości kopiuj-wklej. No i przede wszystkim wolałbym aby powrócili z designem duchów bardziej do 1-ej odsłony. Te z dwójki były okropnie nijakie i momentalnie wyszło, że polujemy na 3/4 te same rodzaje + jakiś mid boss będący po walce jako normalny duch ale rzadziej występujący. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aww yisss:banderas:

Właśnie na ten tytuł czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwójeczka cudowna oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Mnie dwójka wynudziła, była sztucznie przeciągnięta, acz pierwsze 4 rezydencje super.

Gra była bardzo fajna ale strasznie zabugowana. Spoko, że będzie trójka, ale jakoś graficznie nie zachwyca mam wrażenie.

Edytowane przez roivas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sterylnie, bez polotu i świeżości to wygląda. Stawiam jednak, że jest w developingu 3 miechy i jeszcze dużo może się zmienić. Nowy Yoshi również na początku wyglądał plastikowo a ostatni materiał robi już lepsze wrażenie.

Edytowane przez Arm9_Team

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu Fri Sep 14 2018 o 17:12, roivas napisał:

Gra była bardzo fajna ale strasznie zabugowana.

Wat? Nie miałem ani jednego buga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może kolega miał zabugowaną kieszonkolke bo też niewiem o co kaman z tymi bugami.

Co do LM3, na pierwszym materiale faktycznie wygląda to bardzo odtwórczo i nie widać żadnej większej rewolucji. Ale i tak będę ciorał na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaram sie, fajnie jakby wrzucili 1 i 2:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi