Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

MLeKSk

PlayStation Classic

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to ten slynny wzrost cen przed swietami spowodowany brakiem towaru bo wszyscy sie rzuca, a na nasz kraj bedzie malo zestawow?

• Plusik 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.09.2018 o 09:15, Dave Czezky napisał:

ale to bedzie szlo :O

pamiętamy [`]

• Plusik 2
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nikt wtedy nie wiedział, że skorzystają z darmowego emulatora, gierki będą słabe i w dodatku mulą :/ 
Ciekawe czy wyjdzie jakiś CFW i możliwość wgrania czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze przeczytalem temat , myslalem ze tutaj bedzie przyjemnie i milo a tutaj jak zwykle wpadaja nintendofagasy i mowia jakie to zle i niepotrzebne. Pewnie ze fajna sprawa zerujaca na sentymencie. Sam bym kupil gdyby nie to ze mam 3/4 tych gier w wersji oryginalnej i w kazdej chwili moge odpalic.

Jeszcze ci piszacy ze wszystko jest na psp na ekraniku mniejszym niz w smartfonie :obama::

Przez ten ekranik mam psp i lezy i sie kurzy i gry w ktore nawet nie zagralem przez to ze gow.no widac. I ten niby analog xD

Snesa mini oczywiscie kupalem bo jednak tutaj nawet jakbym konsolke kupil to problem jest z grami i ich cenami. Mialem tak z mega drivemi

Na psxa jedynie szkoda mi castoevanii bo oryginalu nigdy pewnie nie bede mial :/ a gra zacna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, kanabis napisał:

I ten niby analog xD

No ps classic nie ma w ogóle analoga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no to lipa. Sam wymienilem w swoim psx zwyklaka na analog bo po prostu bola dlonie od tego krzyzaka. Jednak przez te prawie 20 lat od ps2 widocznie miesnie odpowiedzialne za granie na krzyzaku zwiotczaly :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, kanabis napisał:

Przez ten ekranik mam psp i lezy i sie kurzy

Nie chcesz sprzedać przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pomysle pomysle ale to po nowym roku jak cos bo przypomnieliscie i odpalilem god of wara duch sparty i chyba sobie przejde :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@grzybiarz Ale co to ma do rzeczy, że jest darmowy? PCSX nie jest złym emulatorem (choć nie wiem jak jego wersja na ARM). Zabrakło optymalizacji.

Trudno mówić o CFW, gdy system to w zasadzie zwyczajny Linux (choć pewnie bootloader jest na zamówienie, do tego dochodzi też kwestia zamkniętych sterowników). Podejrzewam, że wkrótce będzie można dograć jakieś lekkie DE np. XFCE i nie mordować się ze skryptami. Bo jakbyś nie wiedział to drugiego dnia po premierze można było wymienić bibliotekę konsoli lub grać z USB (można cały system załadować stamtąd). Jak ktoś mi zrobi dump i skompresuje to mogę przygotować GUI zbliżony do tego z mojego poprzedniego postu.

/bin/dd if=/dev/mmcblk0 of=/media/games/mmcblk0.img bs=4M

edit; dobra, dump już mam. ^^

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi