Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj web app ląduje :usmiech:

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/coming-soon

 

Co do innych nowosci to sporo nowych ikon bedzie w tym roku ale najwazniejsze ze fut champiospns skrocone do 30 meczow. A nagrody za division rivlas tez fajne. Cos czuje ze potezne sklady beda w tym roku bo jeszcze chyba nigdy nie mozna bylo tyle zarobic z samego grania. Web app podobno kolo 17stej

 

fifa-19-champions-weekend-league-changes

Odnośnik do komentarza

posłuchali narzekań na te 40 meczów :] dobry ruch bo w  '18 endgame zabawa to był tylko FUT Champs, który wymagał poświęcenia mu całego weekendu co było nieporozumieniem ; ta edycja zapowiada się smaczniej, oby napchali LM contentu jeszcze do tego i będzie siii

 

liga włoska nahypowana do granic a liczyłem że zrobię taniego startego włoskiego ale chyba nie ma co liczyć na to :] zazwyczaj ścieżkę kariery mam ligue 1 -> tani starter anglia -> anglia zupgradowana -> bundes/la liga -> endgame hybrydy 

 

ale teraz nawet nie wiem od czego zacząć, wszystko i tak będzie po inflacji :p 

Odnośnik do komentarza

u mnie sam szrot nonrare z ligi chińskiej tj Oscar ale jest też Talisca, nie wiem czy to będzie coś warte 

 

pewnie sprzedam wszystko co mam, zobaczę co wpadnie z początkowych SBC i zrobię mały invest w jakiegoś popularnego typka na LB np. Mendy, Robertson, Shaw

 

a 25ego cała para pójdzie raczej w robienie startera serie a ;) chcę mieć fun od day1 i nie będą mnie obchodziły ceny...chyba ;) tzn teraz tak mówię bo w piątek 28ego to chwila i wszystko skyrocketnie w kosmos

 

moja jedyna rada to po kupieniu gry *szybko* tzn tego samego dnia zrobić wszystkie możliwe SBC (póki nie zdrożeją) szczególnie hybrid nations/hybrid league bo z tego wypadnie coś godnego zawsze i nigdy nie będziecie stratni

Odnośnik do komentarza

Najlepszy pilkarz z powitalnej paczki Pastore xDDDDDDD tfu

 

ale porobilem pare sbc, posprzedawalem i nazbieralo sie ponad 60k. Kupilem Sane za 48k, czuje ze zdrozeje moze nawet x2 a reszte wlozylem w zlotych brazylijczykow z PL i zlotych z Tottenhamu bo mozliwe ze Lucas dostanie potm. Ale nie bede czekal do konca zeby nie stracic i zaczne sprzedawac blizej premiery jak chociaz troche zdrozeja.

 

Chce jak najszybciej kupic Mbappe zanim jego cena wystrzeli :D

Odnośnik do komentarza

Złożenie bardzo solidnego startera z Serie A to jakieś 30k obecnie na PS4. Skład powiedzmy z Balde Keitą, Martinezem (podobno jeden z lepszych napastników na start), w obronie Skriniar czy Vrsaljko. Ja sam mam zamiar 25 września złożyć dwa składy - jeden z Serie A, drugi z La Liga. Później przyjdzie czas na Anglię. :) 

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

powinieneś dostać kilka paczek dla powracającego gracza przy pierwszym odpaleniu FUT albo na web app, na pewno będziesz dostawał w poniedziałki po premierze gry jakieśtam paczki zależnie od wybranej edycji gry

 

jak natrzepać szybko kasę? wykup z katalogu EA te coin boosty szczególnie te 1000 x15 i graj mecze po prostu, 15meczy to 15k na czysto za jeden taki boost a jest ich sporo w katalogu...no a później to już graj squad battles/division rivals i weekend league, to co wygrasz właduj w dopakowanie składu a część zostaw na inwestowanie w dobre karty OTW - na tym robiłem zawsze kosmiczny biznes 

 

oczywiście zrób wszystkie możliwe SBC w jak najkrótszym czasie, im szybciej natrzepiesz paczek tym lepsze hajsy dla Ciebie bo na początku nawet słabe karty będą warte bardzo dużo ; ściągi na SBC leżą na futbin.com, jak możesz to używaj tylko schematów jakich grajków brać a nie ustawione skłądy przez handlarzy którzy czekają na jeleni co wezmą ich gotowce :]

 

no a co potem? szybko kup graczy którzy pójdą do góry w okolicy premiery gry albo tych którzy mają szanse na TOTW/OTW np. Mahrez (kosztował 2dni temu 11k...), może Shaqiri i czekać z dobrymi kartami do weekendu po premierze i opchnąć ich wtedy za grube coinsy :p 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Sane już podchodzi pod 90k :obama:

Tak samo Fred z United, 2 dni temu 7k, dzisiaj 15. Troche zaspalem bo zlapalem go wczoraj za 14k ale poczekam z nim bo pewnie podskoczy jak dostanie OTW. 

 

Za to strasznie lezy i kwiczy w tym roku handel na srebrniakach, przynajmniej na ps4 (chociaz to logiczne bo jeszcze gra nie ruszyla) nie wiem jak na xone gdzie już rynek funkcjonuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...