Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Alisson 86 wleciał za WL, dobre i to :] szczególnie że OTW Alissonem natrzepałem niezłą kapustę (kosztował 28k tydzień temu, po wlotce IFa 60k)

 

co do otwierania paczek i to tych za 7,5k - bezsens, jutro black friday i lightning rounds z paczkami o wyższej wartości to już lepiej w coś takiego iść (chociaż i tak zaniżają droprate na duże promo jak to mają w zwyczaju), druga opcja to porobić ligowe SBC Napoli, Romy i PSG i mieć prime gold paczki w których często jest gruby drop (dzisiaj mi Neuer wleciał także nielicho)

 

gram sobie składem z Salahem/Lukaku i Sane ale teraz jak się obłowię na squad fitnessach któe podrożeją po patchu :p to przejdę na hybrydę z Neyem Lewym i Mbappe i to będzie już ostateczny skład, potem fifa do żyda a coinsy do chińczyka :p 

 

a ten najnowszy patch ma być ciekawy, tzn zżerający w expressowym tempie staminę, takta team press pójdzie do lamusa zdaje się :] 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś Davida Silvę ŚPO LM 90 za 70tyś, a informa (też 90) widziałem najtańszego 130tyś. Ze statystyk wynika że tylko 3 atrybuty ma lepsze tylko o jedno "oczko". No i teraz powiedzcie mi czy FUT to nie psychologiczna gra, 60tyś oszczędzone a że niby karta gorsza? W ogóle te karty za milion to jest jakaś beka i wątpię żeby to się przekładało na boisko. Grałem dziś też z kolesiem z Maradoną w składzie. Mój Vertonghen wszystko czyścił i wygrałem 1-0 :D

Odnośnik do komentarza

David Silva w tej grze jest beznadziejny i beznadziejny bedzie nawet jak dostanie totsa. Wolny i slaby fizycznie, nim sie nie da grac w fife. A po drugie temat walkowalismy milion razy. Karty z ucl i pierwsze informy to nieoplacalne i przedrozone (pipi). Przy topowych kartach nif czuc roznice i tyle, jedynie czasami kims moze sie grac lepiej kims gorzej

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej takie pytanie początkującego gracza w futa. Otóż grałem sobie już kilka meczy pierwszym stworzonym skladem, kupiłem kilku zawodników i zrobiłem sobie drugi skład, z inną formacją na boisku i z częściowo innymi piłkarzami. I teraz w tym drugim składzie piłkarze mają obniżone statsy. Np. Gameiro dalej ma overal 81, ale wszystkie statsy są - 8. O co chodzi? Czy o zgranie? Czy jak rozegram nowym składem parę meczy, to te statsy idą w górę? 

 

No i drugie pytanie, jak tutaj wygląda system podbijania statystyk, od czego to zależy? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dokladnie o co ci chodzi, chyba o zgranie. Dla poszczegolnego grajka mozna to podniesc albo menedzerem albo wbiciem lojalnosci (zagranie 10 meczow) i max zgranie kazdego pilkarza to 10. 8 zgrania to jest luz, jak jest ponizej 6 to dopiero moga zaczac grac slabiej.

 

Jakie podbijanie statystyk? Jesli chodzi ci o karty pilkarzy to one nigdy sie nie zmieniaja. Jak ten twoj Gameiro ma 81ovrl to nawet po strzeleniu miliona bramek dalej tyle bedzie mial. Mozesz uzyc jedynie jednorazowych kart treningu ale to wywalanie coinsow w bloto

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to że w jednym składzie gameiro ma domyślne statsy, chyba takie same jak w innych trybach Fify, a w nowo stworzonym składzie ma wszystkie statystyki obniżone o 8 punktów. Dosłownie wszystkie, prędkość, strzały, wytrzymałość itd. 

 

Edit: ok już widzę o co chodzi, tak jak pisałeś, zgranie. Jak ustawie gameiro na innej pozycji i ma jeszcze mniejsze zgranie to od razu spadają statsy

Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w taktyce 4-4-1-1 (2). Po prostu coś pięknego, w każdym meczu mam przynajmniej 60% posiadania piłki, wciągam przeciwnika na własną połowę jak bagno, wspaniale rozgrywa się piłkę ze skrzydłowymi (i często uruchamiam L1) i ciągle wydaje mi się, że w środku pola mam pełno zawodników do rozegrania piłki. Jak przegrywam to zawsze po walce, polecam formację :kaz:

Odnośnik do komentarza

Nietypowe pytanko. Do czego przypiete jest konto w fucie (albo ogolnie w fifce)? Jestem w nastepujacej sytuacji - brat ma swoje konto psn i na nim gra w fifke, niestety skonczyl mu sie abonament. Ja natomiast planuje teraz solidna przerwe w grze i zastanawiam sie, czy moze on sie zalogowac na swojej konsoli na moje konto i dalej gierczyc w futa?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rillas napisał:

Nietypowe pytanko. Do czego przypiete jest konto w fucie (albo ogolnie w fifce)? Jestem w nastepujacej sytuacji - brat ma swoje konto psn i na nim gra w fifke, niestety skonczyl mu sie abonament. Ja natomiast planuje teraz solidna przerwe w grze i zastanawiam sie, czy moze on sie zalogowac na swojej konsoli na moje konto i dalej gierczyc w futa?

Bez abonamentu nie pogra online. konto EA nie ma nic z tym wspólnego. Może ewentualnie ustawić twoje konto PSN jak domowe i o ile masz wykupionego plusa to on moze sobie online pograć na swoim koncie. O to ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Szkoda, mam fajny team ktorym dobrze mi sie gra a najwiecej bramek strzelaja Martial i Ozil a sa sredni w moim teamie xD Pierwszy mecz dzisiaj 6:0, w drugim koles gral dobrze ale mial slabego bramkarza, chyba 76 i dwie bramki strzelili Lewandowski i screamer Shaqiri z 30 metrow xD Jade dalej, 3 mecze i 9 punktow w tier 5, cisne po mistrzostwo i musze wymienic Higuaina na np Kane'a a gram pilkarzami z Premier League

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...