Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2018‎-‎10‎-‎03 o 01:25, PlastikowySmalec napisał:

Panowie mam problem z SBC "Właściwa pozycja" oraz "Lojalność w cenie"

 

Na FUTHEAD są jakieś składy ale same fejki wg komentów...

 

 

1. wystarczy 3 bronze grajków, ale LW i RW musza mieć wrzucone zmiany pozycji na RF LF żeby starczyło chem

2. np. 3 anglików każdy z innej ligi np. 2 3 4ta i najlepiej żeby wszyscy pochodzili z paczki (pkt w loyalty) bo jak nie to musisz wbić tymi grajkami 10meczy żeby loyalty podskoczyło każdemu +1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, nero2082 napisał:

1. nie wiem jak to po polsku xd ale karta zmiany pozycji to LW>LF i RW>RF, po polskiemu pewnie LS>LN

2. pojawia się ikonka przy karcie taka zielona tarcza jak ma wbite loyalty (min 10meczy), ewentualnie jak karta pochodzi z paczki to już ma loyalty

 

no i uj, zrobiłem lewego i prawego napastnika, wszystko się zgadza a mają tylko 3 chemistry i tylko kasę straciłem na karty pozycji... 

 

Za zrobienie całego drzewka z tymi dwoma wynalazkami sbc jest coś konkretnego czy to niewarte ?

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Przecież każdy pro player (można obadać np. streamy na twitchu) ma już w składzie po kilka ikon + c.ronaldo, neymar itp. Standard jak co roku, sponsorowani gracze wydają w (pipi) i pierwszy sezon w FUT jak nie wydasz X hajsu to bez mega farta sobie na skład 90+ i ikony nie możesz pozwolić. Trzeba ciułać powoli. Mi sie udało takie coś złożyć za 2200FP + troche farta w paczkach (Van Dijk, Kovacic). Ale pewnie jutro będzie ciężko coś ugrać sensownie. Z 10/30 już będę w miare zadowolony.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=f2ofv3p9nOmfB:FFA19PS4

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Jakim cudem gosc w squad battles mial taki skład? Nie byly to wypożyczenia... do tego gosc sredni, męczył sie ze mną

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

ef8c0bb8f1ccc5c59c8def521943c70e.jpg

 

No tylko ze squad battles to gra na bota gosciu. A sklady czesto sa z dupy + wypozyczone karty wyswietlane sa jako normalne.

 

 

 

A sklady za setki tysiecy fifa poinstow maja glownie jutuberzy i pro gracze. Juz ci pierwsi maja niezlego skilla przez czas jaki spedzaja przy konsoli, nie mowie nawet o tych drugich. Dwa razy trafilem na pro playera, jeden gosc byl zawodnikiem esportowym w broendby kopenhaga i naprawde nawet jakby gral brazowymi a ja ikonami to wynik pewnie by sie nie zmienil xD

 

I moja rada dla tych co graja dzisiaj pierwsze fut champions - odkladajcie granie na jak najpozniej. W piatek najwczesniej powinno grac sie po 16 albo jeszcze pozniej zeby ci lepi poszli juz w wyzsze rangi, bo tutaj dolosowuje przeciwnika po randze. Najlepiej zostawiac sobie najwiecej spotkan na niedzielny wieczor gdzie wszyscy ogarniajacy mocno granie maja juz rozegrane wszystkie mecze. W poprzednich edycjach to sie gralo max 10 w pt, 10 w sob i 20 w niedziele. Ja narazie nawet nie odpalam, sprawdze po poludniu jaki jest poziom i zagram z 2-3 mecze, reszte poznym wieczorem pewnie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

 

No tylko ze squad battles to gra na bota gosciu. A sklady czesto sa z dupy + wypozyczone karty wyswietlane sa jako normalne.

 

 

 

A sklady za setki tysiecy fifa poinstow maja glownie jutuberzy i pro gracze. Juz ci pierwsi maja niezlego skilla przez czas jaki spedzaja przy konsoli, nie mowie nawet o tych drugich. Dwa razy trafilem na pro playera, jeden gosc byl zawodnikiem esportowym w broendby kopenhaga i naprawde nawet jakby gral brazowymi a ja ikonami to wynik pewnie by sie nie zmienil xD

 

I moja rada dla tych co graja dzisiaj pierwsze fut champions - odkladajcie granie na jak najpozniej. W piatek najwczesniej powinno grac sie po 16 albo jeszcze pozniej zeby ci lepi poszli juz w wyzsze rangi, bo tutaj dolosowuje przeciwnika po randze. Najlepiej zostawiac sobie najwiecej spotkan na niedzielny wieczor gdzie wszyscy ogarniajacy mocno granie maja juz rozegrane wszystkie mecze. W poprzednich edycjach to sie gralo max 10 w pt, 10 w sob i 20 w niedziele. Ja narazie nawet nie odpalam, sprawdze po poludniu jaki jest poziom i zagram z 2-3 mecze, reszte poznym wieczorem pewnie.

 

Wiem że na bota ale raczej ikon nie widziałem na wypożyczenie...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PlastikowySmalec napisał:

 

Wiem że na bota ale raczej ikon nie widziałem na wypożyczenie...

 

tak ale sklady do sb wrzuca ea i rzekomo bierze je od graczy. Tylko ze nikt nigdy tych skladow nie widzial poza sb

 

A paczki z wypozyczniem 3 ikon tez juz widzialem u niektorych ale nie wiem jak mozna je dostac

 

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Jakim cudem gosc w squad battles mial taki skład? Nie byly to wypożyczenia... do tego gosc sredni, męczył sie ze mną

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

ef8c0bb8f1ccc5c59c8def521943c70e.jpg

 

Credit Card F.C.

Odnośnik do komentarza

Cóż, póki co 8 porażek, 5 zwycięstw.

 

Ogólnie drażnią typy z tymi kartami wypożyczenia. Wstawi cr7 i lata jak głupi po boisku. Jeszcze żadnej drużyny z ikoną nie trafiłem, więc bez tragedii. Mecze raczej wyrównane. 2 były takie srogie lania w sumie.

 

Bardzo na plus, że zapisuje punkty do klasyfikacji Rivals automatycznie, więc nie będzie trzeba grać osobno aby dostać nagrody

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.