Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

5-1 na razie ale to się szybko zmieni, na gorsze :p 

 

ogólnie zaczynam defensywnie, z włączonym team pressem i hug sideline (czyli mój pressing i takta anty pressing :p) i badam przeciwnika czy kozak (na karty nie ma co patrzeć niektórzy mieli ultra składy ale liczyli że samo się strzeli), najważniejsze to nie dawać miejsca na kontry, na razie bramki tracone to tylko takie lub gole roku (jakieś przewrotki i okna z kilometra gorszą nogą bez rozbiegu, moje ulubione)

 

od 60min wrzucam 3 supersuby i wtedy właściwie zaczyna się mecz :] jeśli dojdzie do dogrywki to podmęczonego przeciwnika trzymam za jaja i czekam na otwarcie

 

generalnie szanuję rezultaty i jak mam 2-0 to nastawiam się na pilnowanie i na razie dobrze na tym wychodzę 

 

najlepsi gracze u mnie to Mahrez który robi za skillowy straszak a gole wbija Laca albo Zaha, natomiast na obronie na wyróżnienie zasługuje Davinson Sanchez (nie da się go przepchać) i Alisson (wyciągnął już kilka setek i nie puszcza główek po kornerach co jest zmorą u mnie)

 

Odnośnik do komentarza

Kurła no wbilem 20-9 i jestem zadowolony ale jest w tej fifie szansa na elitke, tylko nie moge grac jak taka ciota w obronie. No nic, wazne ze z golda1 to juz ladnie powinno sypnac coinsami, w 18stce raz mi wypadl z tych paczek Messi. Teraz az na tyle nie licze ale te nagrody + to co mam powinno sie nazbierac na pierwsza ikonke. I to naprawde bylo pierwsze w miare przyjemne fut champions, jak sobie pomysle ze mialbym grac jeszcze 10 spotkan to bym sie porzygal.

 

Ale bez Neymara to ani rusz <3 Zaden zawodnik nigdy nie dawal mi takiej przewagi jak Neymar w tym sezonie. Nie wyobrazam sobie zebym go zmienil chyba do konca gry xd jedynie na jego informa. I cos czuje ze jak ludzie juz beda zarobieni to bedzie smigal w co drugim skladzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...