Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

U mnie 2 rzadkie mega paczki za squad Battle i wielki syf. Masakra jakaś.

 

Nie ma na to reguły. Innym wpada cos fajnego za sbc a mi na dzien dobry za zadania codzienne wpada Chellini. Rok temu podobnie dostalem Hamsika za kupienie byle kontraktu tez w ramach zadan codziennych. 

 

A z duzych niby paczek glownie bolce. Kogos tam mialem raz ale nawet nie wiem kogo, poszedl za 80tys bo do niczego nie pasowal. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, KamileQ napisał:

Ja Neya się pozbyłem, chcę przetestować Bale'a. Ney jest naprawdę dobry, robi różnicę dryblingiem ale wkurzało mnie strasznie że każdy zawodnik rywala go przepycha cały czas. :/ Nie zmienia to jednak faktu, że na pewno jedna z najlepszych kart w grze. 

 

Dla mnie Neymar jest gora glownie dlatego ze ma 5* sztuczek i 5* slabszej nogi. Malo jest takich kart, wiem ze ikona Ronaldo ma tez 5 i 5. Piekne to jest ze nie trzeba przekladac na lepsza noge tylko ladowac kiedy jest okazja. Taki Bale czy Salah maja chyba 3* slabszej no to juz dla mnie jest problem.

 

Mbappe tez niezle daje rade i wart swojej ceny chociaz teraz nie oplaca sie kupowac bo cena skoczyla przez to ze dostanie informa

Odnośnik do komentarza

Zbliza sie sbc o potm premier league, bundesligi i la ligi. Zainwestowalem troche siana w informy Cecha 84 i w Davida Silve 89, po tygodniu lezenia na liscie transferowej kilkunastu kart juz mam kolejne prawie 200k w kieszeni :kaz:

 

No i wczoraj przestaly juz wypadac z paczek karty OTW takze tu ceny tez zaczna rosnac i bedzie mozna zarobic. Nie mowiac juz o tych ktorzy graja, w weekend mozna bylo pieknie zarobic na Higuainie no ale nie ogladlem akurat Milanu. Po drugiej bramce cena skoczyla o 50k na karcie, dzisiaj juz 80k.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schabek napisał:

Zbliza sie sbc o potm premier league, bundesligi i la ligi. Zainwestowalem troche siana w informy Cecha 84 i w Davida Silve 89, po tygodniu lezenia na liscie transferowej kilkunastu kart juz mam kolejne prawie 200k w kieszeni :kaz:

 

No i wczoraj przestaly juz wypadac z paczek karty OTW takze tu ceny tez zaczna rosnac i bedzie mozna zarobic. Nie mowiac juz o tych ktorzy graja, w weekend mozna bylo pieknie zarobic na Higuainie no ale nie ogladlem akurat Milanu. Po drugiej bramce cena skoczyla o 50k na karcie, dzisiaj juz 80k.

 

kurde nie jestem od lat w fifie i nie kumam tych sinusoidalnych cen i giełdy...

Odnośnik do komentarza

zagralem wlasnie najbardziej obrzydliwy mecz do tej pory w fifie.

 

2:1 dla typa do przerwy. mecz ogolnie spoko, dosc rowny. zaczyna sie druga polowa.

 

w ciagu okolo minuty (realnego czasu) strzelam 3 gole. wlasciwie po prostu 3 akcje, wszystko idealnie na stope, sam na sam i jest 4:2 dla mnie.

 

mowie do zony, ze znajac tych oszustow z ea zaraz bedzie 4:4 to sie nie ciesze. no i tak bylo. gosc dwie akcje, dwie bramki. moi obroncy jak wryci. mysle sobie, ze zaraz pewnie 5 strzeli bo nic nie gram.

 

niespodzianka, strzelam dwa gole i jest 6:4. 88 minuta. no i oczywiscie trace dwa gole, strzaly rozpaczy z dystansu.

 

nie no pie.rdole takie granie. rownie dobrze moglaby konsola za nas grac bo nikt mnie nie przekona, ze po prostu "tak sie mecz ulozyl".

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wstaje zeby odebrac nagordy za divisions rivals i spadlem z 2 na 3 range :frog: 120pkt zabraklo, a nawet za porazke chyba dostaje sie 400 xD przewage mialem ale ludzie niezle musieli cisnac przez noc

 

Ale najwazniejsze ze dzisiaj nagrody za fut champions i oprocz hajsu i paczek niewymienni pilkarze do wyboru z druzyny tygodnia (jak ktos wbil mniej niz silver 1 to do wyboru bedzie mial max 84ovrl). Oj wlecialby taki mbappe zebym mogl swojego opchnac 

 

DpNv0IxWkAAC42J.jpg

 

sklad na najblizsze fut champions planowalem zostawic taki jaki mam

 

B2d4mF9.jpg

 

ale wiem juz ze Bale'a nie chce tu widziec, gosc jest tragiczny. Po nagrodach chyba opchne ifa Ben Yeddera, Bale'a i czaje sie na Georgea Besta :s159: a na lawce mam Lucasa POTM ktory jeszcze daje rade to wejdzie do skladu najwyzej

 

Ogolnie to kupilem Szczesnego na probe bo nie wiedzialem czy chce isc w lige wloska i calkiem spoko sie sprawdza, narazie zostaje. I on kosztuje 4k, Courtois prawie 100k i nie widze zadnej roznicy pomiedzy nimi xD

Odnośnik do komentarza

U mnie z tych czerwonych Howedes i jeszcze ktos, przynajmniej do sbc beda.

 

Za to z 2 paczek za 100k w miare polecialo takze te 150k bedzie do przodu. Nie jest zle ale nie wiem czy nie bede zostawal na goldzie 2 bo do tego momentu jest w miare ok a pozniej o golda 1 poziom rosnie i nie wiem czy warto jeszcze grac i sie denerwowac a pozniej miec nie wiele wiecej kasy xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.