Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem filmik gościa który był w elicie na koniec fut champions. Dostał między innymi 4 paczki po 5 zawodników czerwonych z możliwością wyboru jednego. Do tego paczka 3 graczy czerwonych od razu dla niego. I nie trafił nic powyżej 84...

 

Ogólnie trochę to dla mnie zaburza sens tych wszystkich paczek. Równie dobrze można iść zagrać w totka.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie widzę żadnej różnicy. Zresztą nawet ea pisze o tym, że nie robi zmian żeby nie drażnić ludzi.

 

Ale jak Ty przez 5 lat nie możesz ogarnąć systemu obrony i grasz jeszcze na starym, to wiesz... Chyba, że Tobie o Twoich przeciwników chodziło z tym systemem kilka postów wyżej :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No jak na starym online? 

 

No nie ogarniam. Pływa mi obrona, nie mam nad tym kontroli zupełnie. A jak nie mam kontroli to granie z przypadku jest ciulowe. 

Chodzi o to ze przeciwnik zawsze w huy miejsca i czasu. U mnie to nie ma miejsca. Mozesz mi yebac bo 10 bramek. 

 

Tak. Kombinowalem juz z masa ustawien taktycznych. Jeden ciul. I tak wszyscy graja brytolami. Sklady, kopiuj wklej. 

 

Możliwe ze juz jestem stary i skillowo nie wyrabiam. :ragus:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Ogolnie to zbliza sie event z okazji Halloween i na tt cwierkaja ze moze wyjsc juz 19ego albo tydzien pozniej. W zeszlym roku do sbc byly potrzebne Valencia, Benevento i Wolverhampton (z racji tego ze maja w herbie nietoperza, czarownice i wilka czyli rozne straszne go wna na halloween). Jak ktos chce cos zarobic to mozna najpozniej w poniedzialek (ale lepiej juz zanim jakis jutuber wypusci filmik o tym) skupowac karty z tych zespolow. Wszystko na licytacjach, srebrne (benevento) max 150, zlote max 300-350 i wtedy w razie braku sbc i koniecznosci quicksellowania kart jest strata 50 coinsow na karcie wiec tyle co nic. Ale nie trzeba czekac do wyjscia sbc. Juz teraz karty z benevento schodza za 400-500 na kup teraz wiec za tydzien przed wyjsciem sbc moga juz schodziac za 1k+. Jak sie ma ponad 100 takich kart to juz mozna cos zarobic. Ja mam okolo 100 kart z benevento i jeszcze dokupie na licytacjach troche zeby dobic do 150 i polowe sprzedam przed wyjsciem sbc polowe po. Im wieksze ryzyko tym wiekszy zysk ale i wieksza strata jak sbc nie wyjdzie, chociaz 50coinsow na karcie to zadna strata.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się to, że czuję, iż mój skill rośnie. W poprzednich edycjach tego nie miałem.

Dziś zacząłem swój drugi weekend mistrzowski i póki co 6 wygranych na 11 meczy. Więc idzie lepiej niż za pierwszym razem. Niby to tylko głupia gra w którą gram od 96 roku, ale miałem stresa pierwsze kilka meczy za pierwszym razem

Odnośnik do komentarza

ja mam caly czas ten sam problem co kobik. kompletnie nie ogarniam obrony. przesadnie sie zalic nie chce bo jednak wciaz mam wiecej zwyciestw niz porazek i walcze o awans do 4 div, ale jednak.

 

to nie jest tak, ze moi przeciwnicy tak zaje.biscie biegaja i przecinaja podania, oni tam po prostu sa. nie mam jak grac. plus ten kosmiczny pressing? jak sie to robi? ze moj pilkarz dostaje pilke i nie moze normalnie podac bo jest przy nim dwoch rywali od razu?

Odnośnik do komentarza

pewnie pressure i aggression na 100% w custom tactic + piłkarzyki z wysokim aggression reaction itd. do tego takta team press, w której CPU robi to za ciebie, chodzi o to żeby samemu nie latać od piłkarza do piłkarza, tylko robić taką pressującą ścianę i czekać na błędy

 

podstawa w obronie to nie przełączanie się na swoich CB, to tak jakbyś zapraszał na obejście środkowych 1-2...inna sprawa że mi też się często obrona rozjeżdża, straszne luki w samym środku...rozwiązanie to 2 szybkich CB, typu Davinson Sanchez albo Varane, nadrobią te gemplejowe braki

 

biegać swoimi CDMami i zainwestować w jakiś czołg do odbierania piłek to wyniki będą lepsze (niestety Kante w tej edycji trochę drogi ale taki Milinkovic-Savic albo Nainggolan by się nadawali)

Odnośnik do komentarza

Drugi weekend i 4-0 narazie i tylko jeden mecz wyszedl za pierwsza polowe, reszta rage quity xD Nie bylo tak latwo w poprzednich fifach. Nie wiem czy to przez to ze teraz kazdy moze sie dostac do fut champ i nie ma turnieju kwalifikacyjnego tylko wystarczy klepac dywizje i mozna nawet w nich przegrywac ale zupelnie mi to nie przeszkadza xD

Odnośnik do komentarza

14-3 ale to jakie sa warunki obecnie na serwerach na ps4 to jakis kabaret. Pilkarze reaguja z opoznieniem na wszystko, strzaly z pierwszej pilki czyli 90% moich wykonczen akcji wgl nie do wykonania. Dobrze ze te 3 porazki to z typami ktorzy byli wyraznie lepsi ode mnie bo jakbym z jakimis jankami przegral przez to ze fifa nie pozwala to pad moglby mi sie wyslizgnac z reki xd

 

Resetowalem neta, zmienialem pada nic to nie daje. W koncu sprawdzialem jakies strimy prosów i tez kazdy ostro narzeka. Wczoraj i w pt bylo w miare ok (i tak gorzej niz tydzien temu) ale dzisiaj niedziela i miliard graczy na serwerach to juz biedna firma ea nie ma na lepsza infrastrukture. Yebane dziady, paczki i fifa poinsty zawsze dzialaja, ale zeby gra dobrze chodzila w popularnych godzinach to juz ciezko ogarnac. Znowu bede dogrywal poznym wieczorem ale mocno sie zastanawiam czy sie meczyc jak nic sie nie zmieni

Odnośnik do komentarza

a ja wyje.balem gre. dzisiaj dobry dzien, 4 zwyciestwa i porazka, ale w kazdym z tych 5 spotkan to samo. meczarnia, meczarnia i meczarnia.

 

tego grania w obronie jak goscie z online to chyba nie ogarne. zawsze dwa metry od pilkarza i latam jak pies za pilka. w druga strone - nie zdaze dotknac pilki, obroncy nonstop przytulaja moich napastnikow. do tego te moje odbiory. gosc biegnie, wjezdzam odbiorem, kopie pilke, ale chu,j gosc leci dalej.

 

na szczescie juz tylko tydzien do rdr2, wiec wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

Ten pressing jest podkrecony w tej fifie ale zrobili to po to zeby ukrocic gre na czas. Jak w fut champions ktos prowadzil 1-0 i gral od 60min na czas i nie dalo rady mu odebrac pilki to doprowadzlo to do furii. Teraz mozna prawie wszystkimi pilkarzami ruszyc na goscia ktory chce grac na czas. Tylko tez przez to trzeba byc uwaznym przy wychodzeniu z pod tego pressingu bo mozna latwo oddac pilke rywalowi, ja tak lubie bramki tracic na wlasne zyczenie. Czesto tez gram z bramkarzem i od niego leci gorna pilka do bocznych obroncow ale yeb na pale wybijam. Czasami to denerwuje ze ciezko wyjsc z pod wlasnej bramki ale z drugiej strony dobrze ze to zrobili bo granie na czas w poprzednich edycjach bylo najgorsze na swiecie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Żałuję że powyższy skład który wysłałem złożyłem dopiero po paru meczach z FC, myślę że o G1 bym z nim powalczył. Atak Bale-Aubameyang to rewelacja, Neymar na CAM robi swoje - pozbyłem się go, ale jednak to prawdziwy gamechanger, nim wystarczy się pokręcić w środku boiska i robi przewagę. Gram 41212(2), jak mnie ktoś ciśnie to zmieniam na 4231. Następny w kolejce do wymiany Fred, może uda się powalczyć o Blanca 85. :)

Odnośnik do komentarza

Może e golda 3 wbije jeszcze.

 

Ogarnalem juz obrone. Za duzo klikalem zmiany zawodnikow. To prawda jest ze lepiej zostawic krycie cpu a samemu latac wolnym i starac sie przewidziec zagranie. Teraz jakos te mecze wygladaja. 

 

Gralem z prosem z Werderu. Dal mi jedna strzelic ale skonczylo sie na 8:1 XD

Dzis z typem co miał Del Piernika w skladzie. OV 90. No ale nie dalem sie XD

 

received_395866694284739.jpeg 

 

Takim pykam głównie, z ławy Belotti, Hulk, Szarawy, Balde. 

 

Screenshot_20181014-162533.jpg 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Wgl teraz sprawdzilem i jakiekolwiek karty z Benevento zaczynaja sie na kup teraz od 750+ xDDDD Oni do czwartku drugie tylko podskocza pewnie. Juz paru obroncow sprzedalem za 2k bo tylko paru na rynku bylo, kupieni za 150 coinsow wszyscy xd Mysle ze pod czyste 200k powinno podejsc bo mam jakies 160 kart lacznie. Jak ktos zainwestowal to gratuluje :s159:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udalo sie wbic Golda 3. Rzutem na tasme. Ostatni mecz żeby wbic range.

 

2:0 w pipe, wyrownanie, znow strata. Wyrownanie i dogrywka. 110min. Kluivert wycofuje, zamiast wrzucac na pałe, podanie po ziemi i Joao Mario z pierwszej lutuje brame życia sprzed pola karnego, piła odbija sie jeszcze od laty i wpada do siatki. 

 

:lapka::fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...