Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

to z tymi herbami ciekawe...szczególnie że jestem praktycznie pewien na stówe że tego nie będzie na halloween ;p devsi czytają reddita i bardzo lubią ruchać inwestorów w dupala :] najbardziej to widać na marquee matchups

 

swoją drogą w tej edycji crash marketu przypadł na kolejkę ligi mistrzów jak pojawiły się te niebieskie karty i ludzie dostali (pipi)ca, podejrzewam powtóreczki przy każdej kolejce teraz

 

no i teraz jeszcze te SBC na prime ikony ;) a się dziwiłem czemu cena Ozila tak mi skoczyła w piątek z 14k do 25k, on i np. David Silva to idealne karty do robienia biznesów, wysoki rating, mało używalne w grze (wolni wch) no ale z takim ratingiem to musi być coś warte, szczególnie w okolicach SBC 

 

Verratti to już w ogóle extinct jest :P pamiętam że na nim trzepałem kapuchę tuż przed SBC na Del Piero bo był wymagany wysoki rating składu Italii...

 

te SBC to jest kopalnia coinsów jak się za to dobrze zabierzecie, no i pewniejsze niż OTW/TOTW/MM itp

Odnośnik do komentarza

Znowu wpadl gold 1 w ten weekend, wgl w ostatnim meczu trafilem na kolesia ktory skladl mial slaby ale gral bardzo dobrze, czulem ze beda meczarnie. Strzelilem mu bramke w 15min a debil wyszedl :reggie: moglem mu wyslac wiadomosc z podziekowaniami.

 

Skladzik taki i w pierwszej kolejnosci chcialbym wymienic Matuidiego na Verona 88 albo Seedorfa 86. Gralem przeciwko Seedorfowi i to co ze mna robil w srodku pola to xd A zwykle podstawowe ikony sa slabe. Strasznie lamili mi w tym tygodniu Neymar z Mbappe ale nie wiem czy to nie przez te zamulone serwery na ktorych plywali i odbijali sie od kazdego rywala.

0dU3xpV.jpg

 

Kobik i pippolino - najs, jak sie wbija golda 3 to juz mozna zarabiac ladne pieniazki co tydzien jak troche chociaz farta w paczkach jest. Swoja droga ciekawe jak teraz bedzie wam szlo. Mi zajelo okolo rok zeby wejsc na golda 1 od kiedy pierwszy raz wbilem gold 3.

 

11 minut temu, nero2082 napisał:

to z tymi herbami ciekawe...szczególnie że jestem praktycznie pewien na stówe że tego nie będzie na halloween ;p devsi czytają reddita i bardzo lubią ruchać inwestorów w dupala :] najbardziej to widać na marquee matchups

 

 

Rok temu bylo. Ja tez obstawiam ze nie bedzie w tym roku tych samych klubow czyli np Benevento z ktorego mam z 160 kart. Dlatego skoro event ma wyjsc w piatek to w czwartek wyprzedaje karty. Juz sprzedalem paru śo z tego Benevento i zeszli kazdy od 2k do 2,6k a kupieni za 150 coinsow. No i elegancko codziennie ceny rosna, myslalem ze dzisiaj po nagrodach z SB pelno tych kart wjedzie na rynek ale nic z tego, obecnie srebrniaki mozna gonic po 1,1k. Jakby doszly do 1600-1700 to mi wystarczy. A event wyjdzie napewno wiec ludzie na wszelki wypadek zaczna skupywac przed

 

44108517_2116766941675540_31505295715734

Odnośnik do komentarza

Ani teraz ani na koniec. Raz ze te ikony ktore sa do wyboru sa beznadziejne, a dwa mrozisz 900k do konca gry na niesprzedawalna karte, gdzie taki Overmars, Okocha czy Gattuso kosztuja na rynku pozniej 700k i mozesz w kazdej chwili je sprzedac. Yashin i Hierro na rynku lekko ponad 715k xDDDDD swietny biznes to sbc

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _daras_ napisał:

Ile h trzeba grać, żeby mieć taki składzik jak Pipolinio?:D

 

bardziej poświęcić czas na handel i wiedzieć jak inwestować.

ewentualnie zapłacić za coinsy.

 

gram 3 rok i chyba najlepsze trafy obecnie. pewnie przez to głównie, że więcej paczek otwarłem - rivals + więcej SBC.

z paczek w ciągu niecałego miesiąca: Jesus, Lacazet, Fernandiho + kilka IF.

 

robienie sbc o takie ikony nie ma sensu. lepiej tą kasę wydać na sbc z potm Hazarda. wychodzi chyba taniej nawet.

 

gra się nieźle. dużo rzeczy wkurza, ale tak było zawsze chyba. niech te podania poprawią, bo to jest chyba najbardziej irytujące.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Dziwne pytania tu padają czasami. Chcecie coins to musicie grać i tyle. Squad Battles, Division Rivals i Fut Champions. Ja mam kasę z tego no i za mecze te 500-800 coins za każdy.

 

Bardziej chodziło o te SBC i Totsy, dla mnie to czarna magia.. za mecze dostaje te 600-800, za Division Rivals dostanę zaraz 39000, ale Twój skład to chyba z kilka milionów jest wart, a ja max mogę kupić gracza za 50-60 tysięcy 

Odnośnik do komentarza

Oooo w pisdeee... Kante wypadl za 1 range w 3 dywizji :DDDDDDD Prawie 400k w kieszeni

 

No u mnie to juz ponad 3mln i moglbym w sumie to oyebac na allegro za +2000zl i sobie zycie ulozyc :reggie:

 

Ja squad battles nawet nie gram. Zarabiac mozna caly czas poprzez inewstowanie. Tak jak pisalem o tym evencie halloween, nawet nie wyszedl a z 30k zainwestowanych zrobilem ponad 200k. Co tydzien wychodza nowe wazne mecze, poza tym skupowanie dobrych kart niedziela/poniedzialek i sprzedawanie w czwartek po nagrodacj jak ludzie robia sklady na fut champ. Tak samo w czwartek jak wychodza nagrody mozna snajpic karty duzo taniej bo ludzie chca jak najszybciej sprzedac. Ale przede wszystkim grac fut champions i dr. Ale nie ma cudow ze w tydzien sie zarobi 5mln.

 

Nie warto tez trzymac zwyklych zlotych kart za dlugo bo nigdy nie wiadomo co ea wymysli. W tym tygodniu z dupy wyszlo sbc o ikony ale na szczescie jest nieoplacalne i drogie wiec rynek nie wywyalil sie na morde ale trzeba miec swiadomosc ze z dnia na dzien wasze sklady straca wartosc o kilkadziesiat procent bo wszystko straci.

 

Napewno bedzie cos z okazji swiat ale jeszcze nie wiem kiedy i co. Z najblizszych pewniakow to inwestowanie w karty OTW gdzie w styczniu/lutym na jednej karcie bedzie mozna zarobic z minimum 30k. Ale to jeszcze daleko do tego. 

 

Duzo jest kolesi na twitterze ktorzy maja dobre info/przecieki dotyczace roznych sbc ale trzeba wiedziec ze po wyjsciu takiego info na tt czy reddicie w ciagu 1min wszystkie karty w dobrych cenach sa wykupione. Ogolnie jak ktos zaczyna zabawe z fut to bedzie mu bardzo ciezko szybko i dobrze zarobic

 

Odnośnik do komentarza

[mention=42868]schabek[/mention] i gdzie tu sprawiedliwość Ja jeszcze nic wartego chociaż 80 tys nie miałem w 19...

 

Ja o 21 robię pack opening za DR i FUTC. 3 mega paczki, 2 złote jumbo i 2 rzadkie paczki zawodników. Jak nie będzie łącznie z tego 150 tyś to się po prostu wku rwie...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...