Skocz do zawartości

Kler [2018] - Wojtek Smarzowski


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zabawny generalnie jest ten hejt na Kler - film jest baaaardzo umiarkowany w swojej krytyce. Zabawny też jest głos niektórych środowisk, że ten film coś zmieni w mentalności ogółu. Szczerze, to nie wiem czy nawet skandal rodem z Irlandii (który de facto poprowadził do szybszego laicyzowania państwa i stopniowego odchodzenia od kościoła) jest w stanie skruszyć polski beton i przywiązanie do panów z koloratkami.

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej zastanawiam się czy ta cała nagonka na film to nie był element kampanii marketingowej. Sam trailer został tak przygotowany żeby sugerować ostrą kontrę na kościół, czym rozkręcili inbę w społeczeństwie, a tu z dużej chmury mały deszcz. 

 

Jak tak było to szanuję za zmysł marketingowy i pojechanie na religijnych emocjach żeby nakręcić sprzedaż biletów. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rudiok napisał:

Coraz bardziej zastanawiam się czy ta cała nagonka na film to nie był element kampanii marketingowej. Sam trailer został tak przygotowany żeby sugerować ostrą kontrę na kościół, czym rozkręcili inbę w społeczeństwie, a tu z dużej chmury mały deszcz. 

 

Jak tak było to szanuję za zmysł marketingowy i pojechanie na religijnych emocjach żeby nakręcić sprzedaż biletów. 

FORUMOWICZ ODKRYWA SEKRET SZOKUJACYCH KAMPANII MARKETINGOWYCH! COPYWRITERZY GO NIENAWIDZĄ [ZOBACZ JAK]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

Masz odczucia wobec Kleru jak Rudiok, który film obejrzał a ty czekasz na torrenta :dafuq:?

Zależy od targetu filmu, ale generalnie zazwyczaj jest źle bo inni ludzie nie szanują wspólnej przestrzeni i nie ogarniają, że nie są sami w kinie

 

Jak byłem wczoraj na seansie, to słyszałem jak u góry grupka facetów kłóciła się z jakąś babką i przez chwilę myślałem, że dojdzie do rękoczynów ;)

2 godziny temu, Rudiok napisał:

Coraz bardziej zastanawiam się czy ta cała nagonka na film to nie był element kampanii marketingowej. Sam trailer został tak przygotowany żeby sugerować ostrą kontrę na kościół, czym rozkręcili inbę w społeczeństwie, a tu z dużej chmury mały deszcz. 

 

Jak tak było to szanuję za zmysł marketingowy i pojechanie na religijnych emocjach żeby nakręcić sprzedaż biletów. 

 

No oczywiście że tak XD Nawet Smarzowski w jednym z materiałów "Prawda o filmie Kler" mówi, że materiały zawarte w zwiastunach to de facto mały i nieznaczący wycinek tych scen, które pozwalają przetrzymać dużo poważniejszy ton produkcji :p

Odnośnik do komentarza

A tym czasem Kler prawdopodobnie (nie ma oficjalnych danych) z najlepszym otwarciem kinowym w Polsce po 89, prezes Heliosa podał informacje, że na premierowy weekend przyszło 210 tysiecy osób co przekładając na udział Heliosa w rynku sugeruje, że mógł mieć milionową widownie (najlepszy do tej pory Pisiont twarzy Greya miał 834 tysiące widzów) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Masorz napisał:

A dokładniej, 935357 osób było na Klerze :fsg: 

To może niech Pan Wojtek teraz zrobi film o islamistach, też będzie nieco kontrowersji.

 

Myślałem, że będzie lekko ponad bańka biorąc pod uwagę jak wyglądała sytuacja gdy się chciało kupić bilety przez pierwsze 3 dni i ile było seansów. Aż nie chce mi się wierzyć, że 50 twarzy Greya obejrzało "ledwie" 100 tyś. widzów mniej, gdy w przypadku Kleru kina grały niemal wyłącznie to i to jeszcze na dodatkowych seansach gdzie sale były wypchane po brzegi.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pacquiao napisał:

 

Myślałem, że będzie lekko ponad bańka biorąc pod uwagę jak wyglądała sytuacja gdy się chciało kupić bilety przez pierwsze 3 dni i ile było seansów. Aż nie chce mi się wierzyć, że 50 twarzy Greya obejrzało "ledwie" 100 tyś. widzów mniej, gdy w przypadku Kleru kina grały niemal wyłącznie to i to jeszcze na dodatkowych seansach gdzie sale były wypchane po brzegi.

To dane nieoficjalne, więc bańka może pęknąć. Ciekawi mnie jak się w kinach utrzyma i ile ostatecznie będzie widowni. ja jutro w końcu idę.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, krupek napisał:

Myślę, że przeczucia Mejma zostały potwierdzone recenzją i odczuciami Rudioka. Całkiem logiczne i zrozumiałe, ale jak ktoś za rozrywkę obiera sobie przypie.rdalanie się to może tego nie zrozumieć i dla niego odczucia to to samo co przeczucia.

Pewnie myli tez bynajmniej z przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.