Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

Czezare

Fist Of The North Star: Lost Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dziś ukazuje się ta giereczka.

Mówiąc szczerze to nawet bym jej nie zauważył, ale przez przypadek zobaczyłem gejplej. System walki wydawał się się bardzo znajomy. No tak, toż to wypisz wymaluj Yakuza!!:obama:

Nawet sejwpointy są podobne :D

Oceny póki co na meta nienajgorsze, bo 74/100. Jak cena się uatrakcyjni to na pewno kupię, bo lubię takie mordooklepy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 minut temu, Czezare napisał:

No tak, toż to wypisz wymaluj Yakuza

13 minut temu, Czezare napisał:

Nawet sejwpointy są podobne

Może dlatego, że to gra twórców Yakuzy na silniku Yakuzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, _Be_ napisał:

Może dlatego, że to gra twórców Yakuzy na silniku Yakuzy?

A twórcy Yakuzy nie są teraz zajęci pichceniem Project Judge?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Czezare napisał:

z takim bezwstydnym recyklingiem assetów, to oni daliby radę nawet 5 gier jednocześnie robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Czezare napisał:

No najwyrażniej mają tyle zasobów, że są w stanie robić kilka projektów naraz. 

oni wyjaśnił :hi: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą, od dłuższego czasu wisi demko na PSS. Ja to anime znam tylko z bekowych fragmentów na YT, więc gierka jest mi obojętna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po demie model jazdy autkiem słaby strasznie a liczyłem na solidną arcade rozwałkę autami.

Nadal liczę że pojeżdżę i porozwalam może w Rage 2 się uda.

Edytowane przez devilbot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę tak. Jestem po IV chapterze i mam niesamowity fun z gry. Ten tytuł to jazda bez trzymanki i masa pojebanych akcji! Gra jest zwariowana. Niestety, docenią to tylko fani serii i to tacy, którzy potrafią przymknąć oko na wiele nieścisłości bo gra jest jakby alternatywną historią do tego co działo się w oryginalnej opowieści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainteresowałem się tytułem bo ma dobre recenzje ludzi których oglądam i co ciekawe każdy spodziewał się gówienka a został miło zaskoczony. Podoba mi się walka w tej grze. Jedyna moja styczność z tym IP to bijatyka na PS2.

W pełnej grze ta jazda samochodem też bezcelowa po pustej pustyni i podnosi się śrubki czy jest więcej atrakcji a auto nie służy tylko do przemieszczania z punktu a do b?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pełnej grze ta jazda samochodem jest bezcelowa po pustej pustyni i podnosi się śrubki a auto służy tylko do przemieszczania z punktu a do b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, ornit napisał:

Napiszę tak. Jestem po IV chapterze i mam niesamowity fun z gry. Ten tytuł to jazda bez trzymanki i masa pojebanych akcji! Gra jest zwariowana. Niestety, docenią to tylko fani serii i to tacy, którzy potrafią przymknąć oko na wiele nieścisłości bo gra jest jakby alternatywną historią do tego co działo się w oryginalnej opowieści.

Mnie bardzo mierził system walki, niesamowicie wtórny i ubogi. Do tego jeżdżenie tym autkiem, jak chcesz klepnąć platynę - no nie wytrzymałem i sprzedałem grę, a naprawdę bardzo rzadko sprzedaję niedublujące się tytuły. Odkupię za pięć dych wersję EU - to jest dobra cena za używkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba ale tak jak napisałem. Znam co nieco to uniwersum i byłem przygotowany na prawdziwie męskie łzy, macho teksty i szydercze uśmieszki charakterystyczne dla Hokuto No Ken. Zapomniałem tylko o jednym. Nie da się z poziomu gry zmienić ścieżki na japońską! Ta angielska jest dla mnie (pipi)a nie do przyjęcia! Nie chcę się bawić ze zmianą języka w dashu bo później nie będę mógł jeszcze wrócić do angielskiego/polskiego:yao: Nie wiem na (pipi) lokalizowali chyba tylko dla leniwych amerykanów!

Co do systemu walki to nie rozumiem. Jest bardzo fajny, zwłaszcza napierdalanie finiszerów. Rozumiem, że może to dla kogoś być nudne oglądanie tego samego po raz setny i słuchanie komentatora wykrzykującego nazwę egzekucji ale na tym polega czar tej gry. Jak ktoś nie oglądał bajki to tego nie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi