Skocz do zawartości

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
4 godziny temu, blantman napisał:

No gra byłaby idealna na switch i komórki. Nie wiem czemu zamykają się na kase z tych źródeł .

Kwestia  tego, że pewnie optymalizacja na switcha byłaby kosztowna bo wymaga dodatkowego czasu do stworzenia portu, ale myślę, że prędzej czy póżniej się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok końcówka przedostatniego aktu :obama: Cała bitwa 

Spoiler

O most i pojawienie się Geralda z milva, cahirem, regisem i jaskrem

ja pierdykam że jedno z lepszych growych momentów w tym roku. Dla fana książek podwójna przyjemność. Został mi jeszcze jeden akt ale tak bardzo nie chcę aby gra się kończyła. Bardzo rzadko tak mam.

 

 

 

Edycja:

 

Gra ukończona. Nie będę się rozpisywać ale dla mnie 8+ na 10. Kocham tych bohaterów i te świat. Gra to po prostu nowa historia w znanym już świecie książek Sapkowskiego i gier cdp Red. Polecam gorąco 30 h super zabawy

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Sam bym nie dał 100 zł chociaż gra mega rozbudowana, długa i bogata w detale. Strona audio też świetnie wykonana tak samo dialogi czytane. Miodzio. Jak ktoś lubi takie gry to zdecydowanie warto. Z drugiej strony w zalewie gier taka gra ma ciężko się przebić i pewnie lepiej by było jakby cena wyjściowa była niższa, 20 dolców było by ok. 

 

Może cena jest atrakcyjniejsza dla osób które grają w gwinta bo w grze dostajemy masę rzeczy do trybu online. Mnie to nie interesuje bo karcianek po Hearthstone mam dość. 

 

Sam kupiłem na gogu za 50 zł tyle ,że z tego sklepu 100% idzie do ich kieszeni to sobie mogą pozwolić na niższą cenę. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dla mnie gierka fajna, ale końcówka była zdecydowanie rozwleczona, ostatnia walka to fart i tutaj moim zdaniem przesadzili z poziomem trudności, który przez całą grę był praktycznie żaden aby w ostatnim momencie doje,bać do pieca bossem z dupy. No i reklamowanie tej gry artami z Geraltem :rotfl: Ale generalnie bardzo przyjemnie spędziłem w tej grze te 25-30h. 

Odnośnik do komentarza

Kupione, pograne chwilę. Uwielbiałem Gwinta z Wiedźmina 3, pograłem trochę w betę "Gwenta" i jakież było moje zaskoczenie, gdy zamiast 3 rzędów mam 2. Swoje karty i ich umiejętności ogarniam, ale to co się dzieje u przeciwników już mniej. Walczyłem z jakimiś bandytami i potworami... Jeden ruch przeciwnika wykłada 3 różne karty, 1 mu umiera, u mnie przetasowania między pierwszym, a drugim rzędem, nagle umiera mu druga, a pierwsza jest dwa razy mocniejsza. Trzeba usiąść i na spokojnie to ogarnąć :D


 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, zagul napisał:

Kupione, pograne chwilę. Uwielbiałem Gwinta z Wiedźmina 3, pograłem trochę w betę "Gwenta" i jakież było moje zaskoczenie, gdy zamiast 3 rzędów mam 2. Swoje karty i ich umiejętności ogarniam, ale to co się dzieje u przeciwników już mniej. Walczyłem z jakimiś bandytami i potworami... Jeden ruch przeciwnika wykłada 3 różne karty, 1 mu umiera, u mnie przetasowania między pierwszym, a drugim rzędem, nagle umiera mu druga, a pierwsza jest dwa razy mocniejsza. Trzeba usiąść i na spokojnie to ogarnąć :D


 

Polecam zagrać online pare partii, łatwiej będzie Ci ogarnąć co się dzieje na ekranie oraz zbudować decka.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem, niecałe 27h. 

 

Gierka super, chociaż z czasem gdy już mamy świetne karty pojedynki są zbyt łatwe łącznie z ostatnią poważniejszą walką którą udało mi się dosyć łatwo wgrać za drugą próbą gdy wiedziałem czego się spodziewać.  Ograłem się trochę w życiu w karcianki więc może dlatego albo zwyczajnie miałem szczęście składając talię. 

 

Siłą tej gierki jest fabuła, jej przedstawienie oraz element strategiczny gwinta. Jedyne co mnie zmęczyło to zagadki które siłą rzeczy mają jedno rozwiązanie albo takie wrażenie odniosłem grając na normalnym poziomie trudności. Trzeba się idealnie wstrzelić w klucz, osobiście tego nie lubię więc później jak tylko mogłem to omijałem zagadki. 

 

Starałem się dosyć dokładnie czyścić mapy jednak zawsze ominąłem jakieś złote skrzynie. 

 

Jak ktoś chce poznać tylko historię to może pograć na łatwym poziomie trudności chociaż na normalnym było dla mnie już dosyć łatwo. Pierwsza godzina jest najgorsza później już leci. 

 

Chętnie bym przytulił następną odsłonę ale ze zmienionym systemem walki na pionki na planszy. Wiem ,że to jest nierealne bo wspierają gwinta. Jednak widzę w tym spory potencjał biorąc pod uwagę przywiązanie twórców do detali. Albo walki w stylu Darkest Dungeon. Mam już trochę dosyć karcianek. 

 

Gierka wygląda na indyka ale jest mega rozbudowana i dopieszczona. Szczególnie w warstwie audiowizualnej i historii. Widać tam sporo pracy. 

 

 

Jak coś jest teraz na promocji steam oraz często pojawią się na gogu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.