Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, 20inchDT napisał:

Sam streaming to moze nie bedzie taki atrakcyjny, ale jak ktos sobie sprobuje za 4zl i zobaczy, ze oprocz grania na komorce, moze te gry odpalac na pc, albo series s za 300$, to moze przekonac niektorych. Ja osobiscie raczej tego nie bede uzywał, ale jak bedzie trzeba wrocic do biura, to moze w drodze powrotnej czasem skorzytam :reggie:

W drodze powrotnej? A tu nie jest potrzebny szybki net do streamowania? 

Odnośnik do komentarza

Gier jest na razie tylko kilka i nie wiadomo jak dlugo potrwają te testy.

 

Ja pograłem kawałek misji w Halo 4 aby upewnić się że wyglądała lepiej od pokazu halo Infinite xd

 

U mnie na wifi nie dało się grać, kilkusekundowe opóźnienie, zacinający dźwięk i artefakty graficzne. Przełączyłem ma zwyklą transmisje danych i od razu problemy ustąpiły.

Co prawda czuć było lekkie opóźnienie, ale przypominało to granie na moim telewizorze z wyłączonym trybem gry. Dało się w miarę komfortowo grać i walić headshoty krasnalom.

W ciągu 15 minut gry zezarlo mi około 300mb transferu

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę dzisiaj w Streets of Rage 4. xCloud ewidentnie nie lubi się z wifi, gry praktycznie nie chcą się nawet załadować na tym typie połączenia. Na transmisji komórkowej jest już pikobello i z zasięgiem 4 kresek LTE można bardzo komfortowo szpilać - 3 kreski dorzucają już trochę odczuwalny input lat (nadal lepszy od PS Now granego na serwerach z UK), przy pełnym zasięgu zasuwa jak wściekłe. Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu i gdy tylko uda im się ogarnąć granko po wifi to xCloud będzie naprawdę realną alternatywą dla Switcha, tylko z dobrze wyglądającymi gierkami :kaz:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

Zainstalowałem te najnowszą apkę i po zalogowaniu mam komunikat ze juz od 15 września będzie mozna grać w chmurze. No chyba jednak wyupienie GPU nic mi dziś by nie dało :(

To zainstalowałeś słabą apkę. Uwaga, link dla potomnych:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamepass.beta&hl=pl   <------ tym się gra w chmurze

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

No własnie mam dokładnie tę apkę. Czyli wystarczy szybki przelew hajsiku i moge grac? To po cholere ogłaszają start w PL 15 wrzesnia jak dziś każdy może dołączyc? 

to tylko beta, ma ograniczoną zawartość (tylko kilka gier) i nie ma pewności że nie skończy się przed 15 września

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, pawelgr5 napisał:

No własnie mam dokładnie tę apkę. Czyli wystarczy szybki przelew hajsiku i moge grac? To po cholere ogłaszają start w PL 15 wrzesnia jak dziś każdy może dołączyc? 

Start usługi jest przewidziany na 15 sierpnia, teraz trwają testy beta i jest ograniczona liczba gier 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, grykom napisał:

Czyżby każdy miał jakiś inny zestaw gier czy coś źle klikam? ;) Piszecie o Halo czy Ori, u mnie są tylko takie:

https://prnt.sc/ty78dp

A weź zjedź na dół i tapnij palcem na "wszystkie gry":

https://imgur.com/a/BknjvDG

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...