Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Już apka GP na PC mnie nauczyła - najpierw są jakieś kategorie typu "Gra przygodowa" czy coś i przycisk "Pokaż wszystko" wyświetla listę gier z tym tagiem (czy tam przyporządkowaną odgórnie do tej kategorii), a dopiero na samym końcu jest pełna lista tytułów.

Odnośnik do komentarza

@ASX @Bzduras   ustawcie wi-fi na 5Ghz 

 

Pograłem godzinkę i jest zaskakująco dobrze, prosta obsługa, szybkie wgrywanie...w Street of Rage 4 nie czuje laga i mam wrażenie jakbym grał na konsoli  :obama:

W Halo 5, Ori, FH4 czy Gears 4/5 czuć małego laga, jak asx trafnie napisał, uczucie podobne do grania na TV w innym trybie niż ''gry video'' dla HC takie granie po multi no tak słabo ale granie w singla może być.

Problemem może być czytelność większości gier przy graniu na smartphonie, to są wersje gier z XOS po kompresji pisane pod duży TV a nie mały ekran.

 

Technologia robi wrażenie, wgrywasz apke, logujesz się, nie instalujesz gier, odpalasz grę a tutaj automatycznie wlatuje twój save/ustawienia gry, itd. + całkiem komfortowe granie ale jest :banderas:

 

btw. baterie to okrutnie zżera 

 

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi to póki co działa kijowo, tzn jakość obrazu jest bardzo ok jak na telefon ale input lag uniemożliwia komfortowe granie nawet w SOR4 do tego póki co aplikacja chyba nie lubi się z moim 8Bitdo, wykrywa pada ale nie działają triggery także o Forzie czy strzelankach mogę zapomnieć. Później pokombinuje może coś z dualshockiem i netem.

Odnośnik do komentarza

U mnie na toyanet 150 2,4 tak sobie.

W sor4 idzie pograć w miarę, ale są ścinki.

A forza mooocno gorzej. Do oglądania moze, ale do grania nie.

Ale wezmę darmowy up do 5ghz. Tyle że modem do wymiany, wiec ze 3 dni im zejdzie.

 

Na lte lepiej, ale na pewno nie idealnie.

Razer kishi spoczko.

 

Telefon S20+.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, pawelgr5 napisał:

Trochę mnie zamrtwiłes bo w mieszkaniu mam 100 Mb/s. Po LTE + moze chociaz trochę lepiej bywa? Testowałes na transferze?

Na transferze jest jeszcze gorzej, zdarzają się artefakty czego na wifi specjalnie nie uświadczyłem. Nie wiem może jakiś znawca mi tu powie ale moją sieć widzi jako 2.4 ghz/5 Ghz z jakiej korzysta podczas grania nie mam zielonego pojęcia. Sprawdziłem dualshocka 4 i gra się o wiele lepiej, triggery działają trochę beka, że firma z którą nawiązali współpracę ich wcześniejszy pad ma problem ale konkurencja już nie.

Odnośnik do komentarza

U mnie również działa średnio, zarówno na mobilnym jak i WiFi. Ale to bez znaczenia, bo z czasem na pewno ogarną tego laga i problemy z łącznością. Liczy się to, że włączyłem Forze Horizon 4 na telefonie, tak jakbym włączył filmik na Youtube.  Pięknych czasów dożyłem.

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem wykorzystać swój miesiąc za 4zł i potestować odrobinę. Mój telefon to Xiaomi Mi Note 10 Lite. Routerek mam Huawei E5783B przestawiony na 5GHz. Na zwykłym Wi-fi oraz transferze danych średnio działało. Za to po przestawieniu się na 5ghz już klasa. Niesamowite jak technolgia poszła doprzodu. Patrzy człowiek, że potencjalnie Gearsy 4 to ponad 100GB danych do pobrania a potem naciska przycisk "Graj" i wszystko startuje po kilku sekundach. Co jakis czas malutkie dropy (dosłownie pół sekundy) a tak to płynnie z bardzo akceptowalnym lagiem dla trybu Single Player.

 

Jeżeli 15 września faktycznie dorzucą tyle gierek żeby była jakaś setka do wyboru to będzie to naprawdę mocny argument do trzymania GPU na dłuższy czas. Niemniej jednak żeby to miało sens to przynajmniej na tę chwilę powinni skupić się na dodawaniu gierek, które dobrze skalują się do małego ekranu. Streets of Rage 4 (genialny feeling starych częsci tak BTW) bardzo wygodnie na padziku od Xboxa, idziesz i napierdalasz, nic Cie nie obchodzi i po kilku sekundach nawet zapominasz ze to sie streamuje z chmury a sama gra była pisana pod duze ekrany. Gorzej jak człowiek załączy Wasteland 2 - mój telefon ma trochę ponad 6 cali a i tak (pipi) widać jak chodzi o okno dialogowe. Oślepłbym od wlepiania nosa w ekran telefonu. 

 

To co jeszcze mi się nie podobało to to, że domyślnie w grach ustawiony jest język PL. Nie szukałem po opcjach w samych tytułach gdzie to się przestawia ale wolałbym z poziomu apki dostać taką możliwość. Pocieszam się, że żadna testowana przeze mnie gra nie miała dubbingu.Wkurza też ikona połączenia internetowego na siłę sugerująca mi, że będę miał problemy z połączeniem, nie chciała zniknąć i nie znalazłem w menu aplikacji jak się tego pozbyć (przyznam, że za dużo po opcjach jeszcze nie łaziłem). 

 

Bawiłem się trochę ponad godzinę, ogólnie jestem bardzo zadowolony i z nadzieją wyglądam apki na Win10 żeby grać z podpiętym kablem na dużym ekranie w to co się nie nadaje na telefon. Dzięki GP chyba jednak dużo szybciej kupię Xboxa w nadchodzącej generacji. Polecam testować jak ktoś już płaci ten abonament.

 

Odnośnik do komentarza

Wpisałem się w złym temacie... Niestety żaden z moich 3 padów nie ma chyba BT by połączyć z komórką - mam jednego z czasów X1Fat, jednego z XoX kupionego jakoś półtora roku temu i Elite. I żadnego BT od fona nie widzi 

Jak rozpoznać po padzie że ma BT? Teraz się zastanawiam nad którymś z dedykowanych rozwiązań. Szczególnie ten płaski pad ala od SNESa mnie ciekawi. Nie wiem czy jest sens brać nowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...