Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl

Na plusy zaliczyć mogę szybkość działania, w sumie gierki szybciej się ładują niż przez konsolę, graficznie też jest ok. 

Na minus lag, mocno odczuwalny, w forzę nie da się praktycznie grać, w gierce typu streets of rage jest to mniej dokuczliwe ale i tak przeszkadza. 

Jeśli lag nie ulegnie poprawie to granie w jakieś gry wymagające trochę większej zręczności nie będzie możliwe. 

Odnośnik do komentarza

Ten lag zależy też od tego jakie kto ma połączenie internetowe, im więcej kresek zasięgu tym lepiej no i oczywiście 5Ghz.

 

Widzę duży potencjał dla tej aplikacji ale w TVkach, Samsung/LG dorzucają  pada, darmowy miesiąc a później kasa już leci do MSu na polepszenie grafiki w Halo i nowe bomby w GP  :xboss:

Granie na telefonie/tablecie? no problemem jest kiepska czytelność dla większości gier skoro są robione pod duże TV, czasami tam uja widać, bateria szybko leci i kto w kieszeni będzie nosił dodatkowo pada. Jest fajny bajer, działa? Działa, legandzko na posiedzenie w kiblu że switcha można wyjebać za okno, niech ruszy finalna apka i cały katalog gier z GP.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Ori i o dziwo okazało sie ze spokojnie da się grać na moim słabiutkim necie (10 MB jak jest 6 to cud) . Przy okazji wyszło że muszę zmienić ruter bo obsługuje tylko 2.4 Gdyby nie to nakoorwialbym dalej. Zayebista gierka się wydaje. Ruter z 5 już zamówiony xD Ładnie to żre baterie 

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, marbel007 napisał:

Hm.. co do parowania to muszę najpierw na padzie ten przycisk do parowania wbić by szukał innego urządzenia?:sorry:

A jak inaczej chcesz połączyć pada? Sam się nie domyśli, że chcesz go podłączyć do innego urządzenia. Włączasz blutucz, potem pada, naciskasz przycisk synchronizacji i powinien pojawić się jako urządzenie do sparowania.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
8 godzin temu, Daddy napisał:

Ten lag zależy też od tego jakie kto ma połączenie internetowe, im więcej kresek zasięgu tym lepiej no i oczywiście 5Ghz.

 

Widzę duży potencjał dla tej aplikacji ale w TVkach, Samsung/LG dorzucają  pada, darmowy miesiąc a później kasa już leci do MSu na polepszenie grafiki w Halo i nowe bomby w GP  :xboss:

Granie na telefonie/tablecie? no problemem jest kiepska czytelność dla większości gier skoro są robione pod duże TV, czasami tam uja widać, bateria szybko leci i kto w kieszeni będzie nosił dodatkowo pada. Jest fajny bajer, działa? Działa, legandzko na posiedzenie w kiblu że switcha można wyjebać za okno, niech ruszy finalna apka i cały katalog gier z GP.

Na testach prędkość od 150 do 400 Mb/s przez wifi więc myślę, że to nie wina prędkości neta. 

A czy ty nie czujesz tego laga? Przecież w takiej forzie nie da się jechać bo jak masz sekundowego laga to na żadnym zakręcie nie można się wyrobić no chyba, że jedziesz 50 na godzinę. Wygląda to jak jazda pijanego. 

Oczywiście tak jak pisałem całą reszta bez zarzutu, najbardziej zaskakująca jest szybkość wczytywania gier. 

Natomiast w związku z lagiem to na razie mogę sobie pograć co najwyżej w walking simy. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2020 o 08:11, lpcl napisał:

Na testach prędkość od 150 do 400 Mb/s przez wifi więc myślę, że to nie wina prędkości neta. 

A czy ty nie czujesz tego laga? Przecież w takiej forzie nie da się jechać bo jak masz sekundowego laga to na żadnym zakręcie nie można się wyrobić no chyba, że jedziesz 50 na godzinę. Wygląda to jak jazda pijanego. 

Oczywiście tak jak pisałem całą reszta bez zarzutu, najbardziej zaskakująca jest szybkość wczytywania gier. 

Natomiast w związku z lagiem to na razie mogę sobie pograć co najwyżej w walking simy. 

Pisałem post wcześniej że jest lag w FH4, Gearsach czy Halo, można pograć w singla ale granie w multi nie ma sensu, po opiniach w necie widać że każdemu to inaczej działa, kwestia neta, zasięgu i sprzętu którego używamy.

 

btw. SOT4 czy Ori chodzą jak złoto u mnie 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Testuję sobie to i powiem szczerze jestem bardzo miło zaskoczony bo to działa. Z problemów to jak większość uświadczyłem rwanie dźwięku w Forza i lekkie artefakty. Lag lekki jest ale o dziwo da się grać ( większy chyba mam w remoteplay na PS4). Może nie nadaje się do multi czy przechodzenia dooma na ultra przemoc, ale w jakieś mniej wymagające precyzji gry można grać. Dla mnie Xcloud to kolejny plus przemawiający za tym aby pierwszego kupić xboxa w nowej generacji.

IMG_20200829_083653_363.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.