Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem właśnie i jestem pod wrażeniem technologii. Domowe wifi 5ghz, światłowód. O ile gow5 na multi jest niezbyt grywalny, a Forza jednak wydaje się zmulona, to jak na pierwszy dzień jest bardzo ciekawie. Zasadniczo da się grać w tytuły AAA po singlu, nie mówiąc o jakiś prostszych gierkach czy symulatorach chodzenia. Na pewno gratka też dla achievement hunterów do nabijania jakiegoś badziewia nawet nie mając dostępu do konsoli.

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety jest różnie. Internet mam dobry, telefon też ( Huawei P30 Pro) ale duże gry gubią obraz. Albo coś się zawiesi, albo jest po prostu czarny. Gra na pewno działa, bo słyszę dźwięk i muzykę. 

Natomiast w indyczkach 2D wszystko działa jak należy :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 minute ago, pawelgr5 said:

A ma być w ogóle? Obecnie jest przeciez osobna lista na te gry i nie ma pełnej oferty GP z PC czy Xboxa.

No ja właśnie myślałem, że tak to w zamierzeniach miało być - grasz mobilnie na swoim xboksie. 
PS remote tak działa - łączysz się ze swoją konsolą.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, pawelgr5 said:

Cirex ale weź może nie myl grania w chmurze ze zwykłym streamingiem jaki masz z PS4 na Vite?

A czemu mam nie mylić? Dla mnie to to samo jest. Gram remote na laptopie i komórce.
Mam nadzieję na to samo w xboksie.

 

b9lj635rglx41.jpg?width=960&crop=smart&a

 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

To, że dla Ciebie to to samo to nie znaczy ze takie jest. Nikt nie reklamował grania na Vicie z PS4 jako granie w chmurze. Konsola CI może i robi za server w domu ale jednak troche inaczej to dziala jak cos faktycznie ma leciec z serverowni oddalonej setki (tysiące) KM od miejsca zamieszkania. Tez bym chciał, żeby każdy cyfrowy zakup z automatu był do grania na androidzie albo lakpu ale do tego jeszcze daleko. BTW czy przypadkiem nie ma apki do streamngu pod Xone? Google play mi cos pokazuje ale nie mam xboxa więc nie sprawdze.

Odnośnik do komentarza

No rozumiem różnicę w technologii, ale w końcowym rezultacie to to samo - gram w gry z xboksa na komórce.

 

 

Na szczęście ta opcja też jest.

 

https://www.xbox.com/en-GB/xbox-game-streaming/console-streaming#:~:text=To parti(pipi)te in the Console,the games you already own!

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, C1REX napisał:

No rozumiem różnicę w technologii, ale w końcowym rezultacie to to samo - gram w gry z xboksa na komórce.

Jak dla Ciebie granie w grę z Xboxa bez WYMOGU posiadania Xboxa to to samo co granie w gry streamowane z WŁASNEGO Xboxa to niezły z Ciebie musi być wariacik. Podasz mój numer konta w swojej pracy? Rezultat Twoich wypracowanych roboczogodzin będzie ten sam, pracodawca wypłaci pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Just now, Bzduras said:

Jak dla Ciebie granie w grę z Xboxa bez WYMOGU posiadania Xboxa to to samo co granie w gry streamowane z WŁASNEGO Xboxa to niezły z Ciebie musi być wariacik. Podasz mój numer konta w swojej pracy? Rezultat Twoich wypracowanych roboczogodzin będzie ten sam, pracodawca wypłaci pieniądze :)

Nie wiem o co Ci chodzi. Rozumiem różnicę technologii, ale dla mnie osobiście to dokładnie to samo z przewagą remote play - bo lepiej działa i gram w swoje gry. Xbox ma obie technologie. Sony również.
Jeśli chodzi o pracę, to sam dla siebie jestem bossem.

Odnośnik do komentarza

O to, że streaming z konsoli nie jest tym samym, co xCloud (a co parę postów wyżej napisałeś i postawiłeś między obiema znak równości). Napisałem Ci dlaczego to nie jest to samo, a Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi. bo przecież grasz na komórce w gry z Xboxa w obu przypadkach, to tłumaczę: spróbuj odpalić xClouda w autobusie, a następnie odpalić ten streaming czy remote play w tym samym miejscu i zobaczysz różnicę.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Bzduras said:

O to, że streaming z konsoli nie jest tym samym, co xCloud (a co parę postów wyżej napisałeś i postawiłeś między obiema znak równości). Napisałem Ci dlaczego to nie jest to samo, a Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi. bo przecież grasz na komórce w gry z Xboxa w obu przypadkach, to tłumaczę: spróbuj odpalić xClouda w autobusie, a następnie odpalić ten streaming czy remote play w tym samym miejscu i zobaczysz różnicę.

Ale po co się czepiasz, zamiast wytłumaczyć różnice? Jaka jest różnica odpalić xcluoud i remote play z xboksa w autobusie? Jedno działa wyraźnie lepiej od drugiego?
Serio pytam, bo nie próbowałem z xboksem, a ps4 nie działa z LTE w remote play.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...