Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, maciekww28 said:

@C1REX

Xcloud - gra leci z serwerów (nie musisz posiadać konsoli) 

Remote play - gra leci z konsoli po wifi (coś jak screen mirror) 

 

Przecież wiem i nawet o tym pisałem. Jednak dla posiadacza konsoli, to nie robi różnicy, czy serwer m$, czy moja własna konsola. Pod wieloma względami wolę swoją własną konsolę i 100% moich  gier, niż xCloud z wybranymi grami.


Jakoś ciężko mi wyobrazić sytuację, że ktoś będzie opłacał GPU bez posiadania konsoli.

Edytowane przez C1REX
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

XDDD

 

to jeszcze raz

-remote liczy twoja konsola, w twoim domu, za twoje pieniądze, dane przesyła przez twój router i tylko w obrębie tego routera możesz odbierać dane na lapku/telefonie, ergo możesz grać tylko tam gdzie masz konsole

-xcloud liczy chmura, w serwerowni phila spencera, za pieniadze phila spencera, dane przesyła przez cokolwiek jestes połączony, może to być lte lub wifi u twojej babci, w domu lub mcdonaldzie, ergo możesz grać gdziekolwiek masz połączenie internetowe, nie potrzebujesz w ogóle fizycznie posiadac konsoli, a tym bardziej być w zasięgu podłączonej do niej sieci

 

Odnośnik do komentarza
Just now, Bzduras said:

Bez czepialstwa, ale weź zostań na PC albo kup PS5. Nie będziesz miał takich problemów.

Ale wytlumacz. 

Każdy mi tu pisze, ze remote play jest tylko z domu, kiedy tak naprawdę działa przez 4g z dowolnego miejsca na Ziemi. 

 

Sony owszem jest tak zacofane, ale nie xbox. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

Nie, tłumaczenie Ci tej zawiłej kwestii odpalania gierek bez konsoli na telefonie mnie przerasta, nawet się nie podejmuje. Już pięć osób napisało Ci to samo, a Ty dalej nie rozumiesz.

bez konsoli

bez konsoli

bez konsoli

BEZ KONSOLI

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, 20inchDT said:

matka ci w domu włącza konsolę i przekłada płytki z gierkami?

Jakie płytki? 

 

 

Jezus maria.

 

Ja piszę, ze remote play dziala w autobusie, a Ty z płytkami wyskakujesz? Co to ma do rzeczy? 

 

xcloud to tylko gamepass z serwerów. Remote play to Twoja konsola, czyli gamepass + wszystko co kupiłeś. 

Jak Cie nie ma w domu, a chcesz nową grę, to sobie ściągasz zdalnie. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

R

47 minut temu, C1REX napisał:

Na playstation tak. Na xboksie dziala lte/4g/bez wifi - czyli w autobusie. 

ale co ty pierdolisz, remote play na PS vita(nie wiem jak na pc np. w pracy) normalnie działa przez lte i jak u kogoś się podłączysz po wifi. Musisz mieć tylko konsole w chacie na czuwaniu podłączona do neta z dobrym uploadem

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Figuś said:

R

ale co ty (pipi)isz, remote play na PS vita(nie wiem jak na pc np. w pracy) normalnie działa przez lte i jak u kogoś się podłączysz po wifi. Musisz mieć tylko konsole w chacie na czuwaniu podłączona do neta z dobrym uploadem

Nie wiedziałem o tym. Na telefonie nie potrafiłem i wymiękłem. Tylko na WiFi mogłem.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Figuś said:

No to na przyszłość zanim zaczniesz pisać głupoty to może warto zrobić reaserch

Jesteś pewny, że LTE działa na telefonach? Właśnie szukam w necie i jedyne LTE widzę na VITA.

 

 

- Ensure that you are on Wi-Fi because the app will only work across your home network - you cannot play PS4 games remotely when on the bus, for example.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...