Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja mi się dziś przytrafiła. Dwa telefony, oba po Wifi 5ghz i na jednym ciągle wyskakiwało, że może być problem z internetem i był (speed test ping20, 300/30)  a drugi wszystko hulało (speed test ping 12, 400/25). Chciałem z mojego Samsunga galaxy a8 zrobić xcloud machine a tu taki psikus. Telefon może nie jest pierwszej świeżości, ale złom to nie jest. Po formacie, zaktualizowany i nic innego prócz apki gamepassa i Xbox nie instalowałem tak więc powinno banglać. Na op7t xcloud działa. Tak więc z tego by wynikało, że moc telefonu też jest ważna. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, creatinfreak napisał:

Dziwna sytuacja mi się dziś przytrafiła. Dwa telefony, oba po Wifi 5ghz i na jednym ciągle wyskakiwało, że może być problem z internetem i był (speed test ping20, 300/30)  a drugi wszystko hulało (speed test ping 12, 400/25). Chciałem z mojego Samsunga galaxy a8 zrobić xcloud machine a tu taki psikus. Telefon może nie jest pierwszej świeżości, ale złom to nie jest. Po formacie, zaktualizowany i nic innego prócz apki gamepassa i Xbox nie instalowałem tak więc powinno banglać. Na op7t xcloud działa. Tak więc z tego by wynikało, że moc telefonu też jest ważna. Co o tym myślicie?

Może po prostu telefon jestsłaby na tyle ze z samą apką sobie nie radzi?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak w apce wyfiltrować gry które działają w XCludzie... Na głównym ekranie można zaznaczyć konsola/pc/chmura, ale w tej ostatniej jak dam pokaż wszystkie to tylko 10 tytułów pokazuje.

Znalazłem w pełnej bibliotece w filtrach Play Anywhere - tototo? Niby znalazłem tam znacznie więcej tytułów, ale imo to dziwne, bo niejasne.

Dostałem na święta uchwyt do pada i zauważyłem że na Huawei P20 żony chodzi znacznie lepiej ta chmura. Moja Motka OneVision chyba nie daje rady :/

W co gracie w chmurze co nie jest zbyt dynamiczne na Chmurę?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Na telefonie i oczywiście warunki jakie podają na stronie zostały spełnione. Artefakty, zerwane połączenia, lag. Masakra. Może w 2030 nabierze to więcej sensu.

grałeś korzystając z LTE czy Wifi? 2,4ghz czy 5ghz?

 

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć bo też mam problem artefaktami i lagami że u mnie to kwestia słabszego telefonu, który nie obsługuje wifi 5ghz, nawet na LTE gra się o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

grałeś korzystając z LTE czy Wifi? 2,4ghz czy 5ghz?

 

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć bo też mam problem artefaktami i lagami że u mnie to kwestia słabszego telefonu, który nie obsługuje wifi 5ghz, nawet na LTE gra się o wiele lepiej.

Wifi nie mam pojęcia jakie bo nigdy nie miałem potrzeby się tym interesowac.  Na lte to samo tylko w bonusie pakiet znika w niemiłosiernym tempie xd Co do telefonu to myślałem, że idea grania na każdym sprzęcie to znaczy, że na każdym sprzęcie. tel to Galaxy A51. Chmura to dalej utopia i granie które brzmi dobrze tylko i wyłącznie w teorii.

Odnośnik do komentarza

no to napisz że u ciebie słabo działa, a nie nazywasz całą technologie utopią i syfem xd

 

Ja co prawda mało grałem w chmurze, ale zdarzyło mi się przechodzić całe misje w Halo i grało się ok (porównałem to do grania na tv z wyłączonym trybem gry więc input lag był wyczuwalny ale jeszcze akceptowalny, ale tak jak mówiłem grałem na lte)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...