Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie swietny dodatek do duzej konsoli. Mam dzien i wene na granie to odpalam Oleda i gram w najlepszej jakosci. Leze w wyrku czy nie mam co robic w robocie to cyk, odpalam streamowanie na fonie i gram. Podobnie robilem jak kupilem switcha tylko ze tam indyki za full ceny i niedorobione multiplatformy to spory minus. 

 

Ciekawe tylko jaka bedzie cena za abonament.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, YETI napisał:

To jest przyszłość, w którą pójdą wszyscy. Pytanie tylko, po co wypuszczać fizyczną wersję konsoli, skoro wszystko ogram na... smartfonie? 

 

Konsole to już w chwili obecnej rozwiązanie tymaczasowe. Będą one nadal wypuszczane dla ludzi którzy nie mają superszybkiego internetu jako alternatywa ale jeżeli Microsoft i Sony mogą odejść albo dramatycznie ograniczyć produkcję hardware na sprzedaż do inhouse to mówimy o miliardowych oszczędnościach poprzez eliminację retail/forwarding/warehousing/warranty/customer support cost.

 

O tym mówiony już jak startował Onlive ale chyba przeliczono się z szybkością adaptacji klienta, co było widoczone przy starcie Xbox One i PS4 gdzie Microsoft musiał spowolnić rewolucję i innowację bo Sony nie było na nią gotowe. Jakby wizja Xbox One wypaliła w 2013 to byśmy już żyli w przyszłości a nie siedzili w średniowieczu. Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w trybie offline i kiedy kupiłem grę gdzieś indziej niż cyfrowo w Xbox Store.

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Zeratul, super, tylko oprócz NY są takie miejscowosci w świecie jak Chrząstawa czy inne Białystoki ;)

Więc striming tak, ale nie w 2013, 2020, tylko pewnie kilka ładnych lat później. 

Zgadzam się dlatego podejście hybrydowe zawsze wydaje się być najlepszym rozwiązaniem i jest to coś co Microsoft obecnie mocno inwestuje upewniając się, że back and forward compatibility istnieje naprawdę. Największym grzechem Mattricka było zignorowanie ludzi bojących się zmian albo ograniczonych ze względu na swoją lokację geopolityczną.

 

Ważne jest to by podejśce hybrydowe było tylko mostem do innowacji a nie sposobem na zatrzymanie innowacji i zostanie w średniowieczu.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ficuś napisał:

A mi sie wydaje, ze bedzie dobrze yeti, za dlugo sie z tym czaili by sie skompromitowac, tylko jak pisalem, wierze ze w domu to wypali przy dobrym laczu ale w zabawe przenosna poza mieszkaniem absolutnie nie 

Zgadzam się, będzie dobrze, może jakieś problemy okresu dziecięcego wynikną, ale wydaje mi się, że będzie można komfortowo grać. Chodzi mi tylko o to, że przeskok na całkowity streaming i rezygnacji z nośników jeszcze sobie trochę poczekamy. Zapewne Microsoft jak i Sony czy Nintendo, chciałoby aby następna generacja była już bez płyt, ale to jest jeszcze niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak hav7n pisze dla nas to i tak będzie dodatek do głównej konsoli i przynajmniej jeszcze jedną generacje spokojnie ogramy na fizycznych egzemlarzach. Co będzie później? No to się już okaże i pod koniec ps5/scarlet będę przed 40 to może już mi przejdzie granie w gierki i nie będę musiał polegać tylko na streamingu jeżeli gaming pójdzie  w te stronę. 

I tak jak kermit pisze jeżeli to będzie dobrze działać na wifi to już to będzie bardzo użyteczne (wifi ma nawet moja babcia i stabilne 50mb). 

No nintendo już od tej generacji bie ma płyt :dynia:

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
46 minut temu, Zeratul napisał:

O tym mówiony już jak startował Onlive ale chyba przeliczono się z szybkością adaptacji klienta, co było widoczone przy starcie Xbox One i PS4 gdzie Microsoft musiał spowolnić rewolucję i innowację bo Sony nie było na nią gotowe. Jakby wizja Xbox One wypaliła w 2013 to byśmy już żyli w przyszłości a nie siedzili w średniowieczu. Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w trybie offline i kiedy kupiłem grę gdzieś indziej niż cyfrowo w Xbox Store.

Kilogramy Prawdy chyba upadly Ci na glowe xD Xbox One polegl, bo wprowadzili rozwiazania do konsol ktorych nikt nie chcial,i byli za nie powszechnie yebani,tyle. Apka w telefonie to co innego niz konsola za +1500zl.

Rewolucja ? Sony juz na powaznie probowalo z PSP Go. Po prostu chca wiecej kasiory dla siebie, tyle. Mnie to w sumie nie obchodzi, bo zadnego pozytku dla gracza z tego nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Rewolucja w PSP Go bo brak fizycznego nośnika xD. Ale bądźmy poważni.

 

Godzinę temu, oni napisał:

Chopie już 5G za rogiem

 

Nie chodzi o prędkość, LTE spokojnie by ogarnęło streaming w wystarczającej jakości. Wszystko się rozbija o opóźnienia, nie wyobrażam sobie grania z lagami jakie generuje taki rodzaj połączenia ze światem, nieważne czy to 3G, HSPA, LTE czy 5G. Na WiFi to może, może się coś uda ugrać. Wolniejsze gierki to ze spokojem, sadzenie headów w Gearsach to już może mniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
7 minut temu, kermit napisał:

granie we wszystkie gierki na kazdym sprzęcie = granie w pare cyfrowych shitow na jakimś potworku od sony

O jezu chodzilo o czas tzn kto byl pierwszy xd Przeciez PS Now to jest praktycznie to samo, poza mozliwoscia streamowania na telefony. Po prostu MS lepiej ogarnal technologie i wszystko wrzuci day1,tyle roznicy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...