Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Powiem wam moją szybką opinię, xcloud to złoto. Na internecie 5g, testowałem i działało w zasadzie idealnie. Grałem w multi Halo 3 i z kolekcji szefa i nie czułem, abym miał jakieś lagi czy opóźnienie. Zagrałem około 10 spotkań. Przeszedłem też sporo superhot z gamepasa i testowałem Huntera i jakieś TWD. Wszystko śmiga świetnie. Natomiast na zwykłym necie, nie 5g już nie działa to tak sprawnie. Ogólnie jestem mega zaskoczony i chodzenie do pracy z padem chyba będzie teraz tradycją xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rowniez testowalem po zmianie telefonu i neta. Mam wrazenie ze im mniejsza gierka to dziala to lepiej. Takie Ori, Children od Morta, Street of Rage 4 bym powiedzial ze dziala wrecz idealnie ale juz taka FH4 ma odczuwalnego i przeszkadzajacego laga. Jakbym mial GPU na swoim koncie to w robocie chyba bym nie popracowal a nak.urwial w male gierki ;)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Na czym grasz?

Xiaomi Mi 10T, gra się spoko, bo telefon jest dość spory, ponad 6 cali, duża bateria i procesor snapek który był flagowcem rok temu czy jakoś tak. W końcu mogę dokończyć gry na które nie miałem czasu xD A tak z doskoku, to co pisze Szymek, jest bardzo fajna opcją. Jedyny minus to wymagane 5G. Chociaż dzisiaj testowałem też na necie, nie 5g ale łącze 300 Mbps Hellblade też działał bardzo fajnie, może z trzy razy przesunęła się od góry do dołu linia odświeżania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

 

pierwsi gracze donoszą że niektóre gry odpalają w chmurze się w wersji na XS, z oficjalnych źródeł wiadomo że w tym roku trwa wymiana serwerów z tych pracujących na Xbox One S na XSX,

 

więc niedługo miejmy nadzieje każdy (jeśli ma tylko wystarczająco szybkie łącze) będzie mógł pograć na nextgenie  :xboss:

Odnośnik do komentarza

Xcloud (czy jak to tam teraz M$ nazywa) będzie natywnie wbudowaną aplikacją działającą razem z aplikacją xboxa i sklepem na Windowsie 11

 

pokazywali przykład na wczoraj prezentacji,

 

patrząc na to co robią inne firmy zajmujące graniem w chmurze (Google, Sony, Amazon) to wydaje się że tylko M$ wie co robi i ma chyba największe predyspozycje ku temu by osiągnąć sukces.

 

Odnośnik do komentarza

No google zachowuje się jak by za chwilę miało zamknąc w pizdu tę swoją Stadię. O GFN cicho się zrobiło a Amazon chyba nie umie w gry video ogólnie więc tutaj MS może robić co chce. Sony za wolno to wszystko rozwija więc nie stanowiąna razie, żadnej konkurencji. Ta chmura MS u mnie obecnie działa naprawdę dobrze. Przetstowałem sporo gierek. Sporo bym chciał zagrac na duzym TV więc ostatecznie jebać ceny. Kupuje XSX. 

Odnośnik do komentarza

Kurcze, po 5Ghz WiFi 300/150 lag w SoT był naprawdę mocny, ALE na dniach zrobię testy podłączając lapka pod kabel i telewizor. Czyżby MS wyciągnął rękę do biedaka i w mniej wymagających grach będę miał jakość XSX bez posiadania konsoli? :obama: 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

zyżby MS wyciągnął rękę do biedaka i w mniej wymagających grach będę miał jakość XSX bez posiadania konsoli?

Jeśli chodzi o klatki to na pewno, ale rozdzielczość streamu to nadal chyba 1080p. Sprawdziłem przed chwilą na Yakuzie 7 i na pewno śmiga na XSX (60fps i tryby grafiki do wyboru w opcjach), ale sam obraz trochę rozpikselowany był. Jednak do jakości granka nie mam jak się przyczepić, na wifi 120Mb 5GHz gra się naprawdę nieźle :notbad:

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Kurcze, po 5Ghz WiFi 300/150 lag w SoT był naprawdę mocny, ALE na dniach zrobię testy podłączając lapka pod kabel i telewizor. Czyżby MS wyciągnął rękę do biedaka i w mniej wymagających grach będę miał jakość XSX bez posiadania konsoli? :obama: 

Czemu nie sprzedasz tego One S i nie kupisz XSX?

Odnośnik do komentarza

Jednak granie to trochę inna działka. W filmach czy muzyce masz w zasadzie bierne uczestnictwo, w graniu jednak jesteś czynną stroną, wymaga zaangażowania (kontroler, sterowanie, jakieś zdolności manualne, refleks itd.) i jest mniej przystępne. Potencjalnie to miliardy ale realnie to jakieś ameby co klikają jeden przycisk na komórce. Nadal jestem sceptyczny do grania w chmurze. Może to będzie rewolucja, ale mam nadzieję, że będę już dostatecznie stary gdy tak się stanie i będzie mi to wisiało. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Jeśli będzie to kiedyś bez żadnego laga (co jest zapewne osiągalne) to możemy w pełni mówić o rewolucji - grasz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Jak wczoraj odpaliłem SoTa to pomimo laga wrażenie zrobiło na mnie to, że gram w yebanego Xbox na przeglądarce. :oooooo Nie mówiąc o tym, że wyglądało to na ekranie FHD lepiej niż XOS. :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...